Bookmark and Share

O pohár starosty SDH Strážov

Vydáno dne 16. 08. 2004 (3664 x přečteno)

Dne 14. 8. 2004 proběhlo ve Strážově na Šumavě 9. kolo ZČHL. Soutěž probíhala dle pravidel ZČHL, na nástřikové terče . Na soutěž do Strážova dorazilo družstvo mužů a žen z Horního Hradiště již v pátek .. Večer na místním fotbalovém hřišti hrála k poslechu i tanci kapela MASH … Předpokládaný konec byl v 1.00 hod. , ale to pro některé odolnější členy nestačilo :-)))…..

Soutěž byla zahájena v sobotu ráno v 10.45 hod. slavnostním nástupem . Do Strážova se přijelo podívat 10 družstev mužů a 3 družstva žen.. Tradičně závod odstartovalo domácí družstvo a nad očekávání posadilo nejlepší čas tohoto závodu na 3B nástřik (22,29 vt.)… Po domácích nastoupil Kout na Šumavě , který si pojistil druhé místo v konečném pořadí soutěže , druhé průběžné v ZČHL a to časem 22,59 vt. Pro bronzovou příčku si přijeli hoši z Horní Lukavice (23,32 vt.) .. Horní Hradiště potvrdilo , že kromě spousty zábavy dokážou i dobře běhat. Čas 23,44 vt. jim vytěžil 4. místo ..Na 5.místě se uhnízdilo družstvo z Bučí 24,83 vt..., se sekundovým odstupem bojovalo družstvo z Hůrek 25,76 vt. celkem 6.místo . 7. místo si právem odvezlo družstvo z Bolkova (26,27 vt.).. Červený Újezd zaběhl čas 29,74 vt. a Dolní Hradiště 31,78 vt.….

Po krátké 20 min. přestávce pokračovala liga kategorii ženy .. Počasí nám moc nepřálo a při posledním rozběhu v kategorii žen se stala technická závada na indukčním snímači časomíry OSH Klatovy .. Z tohoto důvodu byla nainstalována časomíra SDH Strážov a pokusy žen byly opakovány … Nejlépe se dařilo ženám z Mrtníku (27,26 vt.) si ze Strážova odvezla sadu zahradního nábytku a 10 bodů do ligy .. Na druhém místě skončily kamarádky Strážovského košaře z Horního Hradiště (29,84 vt.)..:-) Poděkování zaslouží i sympatická děvčata z Nekmíře , která zaběhla čas 40,15 vt.

Pro urychlení finálového kola se zkrátila doba přípravy na 3 minuty … Nejlépe si v závěrečném rozběhu poradilo ,s 2B, družstvo mužů ze Strážova . Časem 21,35 vt. určilo vlastníka putovního poháru .

Poděkování si určitě zaslouží všichni , kteří se podíleli na přípravě tohoto setkání a i ti, kteří si přijeli zasoutěžit. Zdar hasičskému sportu …