Bookmark and Share

Pozvánka Horní Hradiště

Vydáno dne 24. 07. 2013 (1949 x přečteno)

Sbor dobrovolných hasičů v Horním Hradišti pořádá 10. kolo IX. ročníku Západočeské hasičské ligy „DSD Metal Cup 2013“ v požárním útoku.


Termín:
3. srpna 2013 od 11 hodin

Program: 
do 10:45 dojezd družstev, prezentace
11:00 zahájení soutěže 
po ukončení soutěže mužů 20minutová přestávka
po přestávce začátek soutěže žen

Pravidla: 
dle pravidel ZČHL, terče sklopné

Místo konání: 
sportovní areál v centru Horního Hradiště povrch travnatý, základna betonová dlažba

Kontakty:
Vladimír Záhrobský – 776 293 299
Jimik-1@seznam.cz

Přihlášky:

www.zchl.cz
www.sdhhornihradiste.cz

Občerstvení zajištěno po celou dobu soutěže.




Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
Muži
1 Horní Lukavice Plzeň-jih 17,26 17,36 17,36
2 Vřeskovice Klatovy 17,62 17,43 17,62
3 Horní Kamenice Domažlice 17,43 17,89 17,89
4 Bezděkov pod Třemšínem Příbram 17,65 18,12 18,12
5 Žákava Plzeň-jih 17,90 18,17 18,17
6 Hubenov A Plzeň-sever 17,70 18,21 18,21
7 Obora B Plzeň-sever 18,36 18,07 18,36
8 Krašovice Plzeň-sever 18,37 18,35 18,37
8 Štichovice Plzeň-sever 17,93 18,37 18,37
10 Poděvousy Domažlice 18,40 17,80 18,40
11 Štěnovický Borek Plzeň-jih 18,76 18,81 18,81
11 Žebnice Plzeň-sever 18,10 18,81 18,81
13 Chrást draci Příbram 18,16 18,92 18,92
14 Dolní Hradiště Plzeň-sever 18,97 19,07 19,07
15 Louňová Plzeň-jih 19,12 17,74 19,12
16 Seč Plzeň-jih 18,52 19,22 19,22
17 Robčice Plzeň-jih 18,72 19,24 19,24
18 Strýčkovice Domažlice 19,33 19,74 19,74
19 Mokrouše Plzeň-jih 18,67 19,91 19,91
20 Úherce Plzeň-sever 18,45 20,29 20,29
21 Nekmíř Plzeň-sever 20,38 19,31 20,38
22 Bolkov Plzeň-jih 19,63 20,59 20,59
23 Hejná Klatovy 20,98 18,63 20,98
24 Brodeslavy B Plzeň-sever 21,03 22,10 22,10
25 Horní Hradiště Plzeň-sever 23,21 22,09 23,21
26 Hadačka Plzeň-sever 22,42 24,10 24,10
27 Chotíkov Plzeň-sever 19,83 NP NP
27 Brodeslavy A Plzeň-sever NP 18,87 NP
27 Hubenov B Plzeň-sever 24,03 24,61 NP
Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
Ženy
1 Chválenice Plzeň-jih 17,35 17,01 17,35
2 Bučí Plzeň-sever 17,67 17,69 17,69
3 Mrtník Plzeň-sever 18,32 17,65 18,32
4 Poděvousy Domažlice 18,22 18,99 18,99
5 Strýčkovice Domažlice 18,38 19,22 19,22
6 Chlumčany Plzeň-jih 19,35 18,99 19,35
7 Chotíkov Plzeň-sever 19,39 19,76 19,76
8 Útušice Plzeň-jih 24,15 20,77 24,12
9 Bezděkov pod Třemšínem Příbram 24,64 24,65 24,65
10 Horní Hradiště Plzeň-sever 30,33 30,66 30,66
11 Hůrky Rokycany 31,40 20,42 31,40
12 Únětice Plzeň-jih NP 18,93 NP
12 Úněšov Plzeň-sever 18,04 NP NP