Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2017/09/15 2017/09/22 Sportovní areál, Noční soutěž o pohár starostky sboru - Dolní Bečva VS -
2 2017/08/09 2017/09/23 Kostelec n/Č lesy, 9. kolo 17. ročníku Podlipanské ligy KO PL
3 2017/08/21 2017/09/21 Areál Mšk Hurbanovo, Pohár primátorky mesta Hurbanovo KN -
4 2017/09/17 2017/09/23 stadion Lokomotiva olomouc, Lokomotiva Olomouc - o pohár OSH Olomouc OL -
5 2017/09/18 2017/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
6 2017/08/01 2017/09/21 Výkleky, Pohárová soutěž v požárním útoku Výkleky 2017 PR -
7 2017/09/17 2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC OL -
8 2017/09/09 2017/09/22 Kamenná - koupaliště, Kamenský výstřik - 9. ročník soutěže v PÚ na 2B TR -
9 2017/09/10 2017/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
10 2017/09/17 2017/09/23 Soběsuky, O pohár starosty PV VCPV
11 2017/09/13 2017/09/23 Kosořice, 10. kolo FNC - finále MB FNC
12 2017/09/13 2017/09/23 Police - zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police TR -
13 2017/09/10 2017/09/24 Jáma, O pohár PT ŠHL
14 2017/09/10 2017/09/22 Henčlov, O pohár pivovaru Zubr PR PRL
15 2017/08/26 2017/09/24 Třebelovice, O POHÁR STAROSTKY OBCE TR -
16 2017/09/10 2017/09/29 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka PR PRL
17 2017/09/09 2017/09/24 Staňkov, fotbalové hřiště, Závěrečné kolo CHLMH DO CHL
18 2017/08/20 2017/09/30 Radotice, hřiště, Kozlovna CUP O putovní pohár SDH Radotice TR -
19 2017/09/18 2017/09/30 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka Podhradní Lhota KM -
20 2017/09/25 2017/09/30 Ploukonice, O Posvícenskou husu 2017 SM PKL
21 2017/09/01 2017/10/06 Chlumčany, 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE PJ -
22 2017/08/27 2017/10/07 Nová Ves, hřiště nad Novou Vsí, O pohár starosty SDH muži,O pohár fa. Dotiko ženy DO -
23 2017/09/17 2017/10/14 Jeseník - fotbalové hřiště, POZOR!!! ZMĚNA TERMÍNU NA 14.10.2017!!! JE -
24 2017/08/01 2017/10/14 Bukovina u Čisté, pod Kaňkem, Sky run fighter, putovní pohár velitele SDH SM -
25 2017/09/06 2017/11/10 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka PM -
26 2017/11/05 2017/12/07 Prosetín, V. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky CR -
27 2017/09/17 2017/09/23 Olomouc - pohár starosky OSH, Olomouc stadion Lokomotiva - Pohár starostky OSH OL -
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Police - zámecký areálnerozlišeno Třebelovice362017-09-20 22:03:54
2stadion Lokomotiva olomoucŽeny Droždín132017-09-20 21:54:12
3Henčlovnerozlišeno Dřevohostice452017-09-20 21:37:31
4stadion Lokomotiva olomoucŽeny Velký Týnec92017-09-20 21:06:34
5Sportovní areálnerozlišeno Velká Lhota212017-09-20 18:52:51
6Olomouc stadion Lokomotiva TFCŽeny Velký Týnec202017-09-20 18:32:16
7Police - zámecký areálnerozlišeno Lhotice352017-09-20 18:07:56
8TřebeloviceMuži Ptáčov172017-09-20 17:33:54
9Bukovina u Čisté, pod KaňkemMuži Valteřice32017-09-20 15:13:47
10Henčlovnerozlišeno Albrechtičky322017-09-20 14:57:10
11Jeseník - fotbalové hřištěMuži Horní Benešov192017-09-20 10:28:12
12Jeseník - fotbalové hřištěMuži Jamnice182017-09-20 09:59:46
13Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Lešná242017-09-20 09:27:59
14Sportovní areálnerozlišeno Vigantice442017-09-20 07:36:16
15Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Imeľ242017-09-20 07:24:58
16Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Imeľ192017-09-20 07:24:39
17Kamenná - koupalištěnerozlišeno Jakubov u Moravských Budějovic102017-09-20 07:11:00
18Sportovní areálnerozlišeno Nový Hrozenkov432017-09-19 23:59:11
19Benešov u SemilŽeny Krásná Ves62017-09-19 21:23:28
20Police - zámecký areálnerozlišeno Český Rudolec342017-09-19 21:22:11
21Police - zámecký areálnerozlišeno Písečné332017-09-19 21:22:04
22Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Rožnov pod Radhoštěm232017-09-19 20:58:55
23Jeseník - fotbalové hřištěŽeny Janovice92017-09-19 20:56:02
24Jeseník - fotbalové hřištěMuži Janovice162017-09-19 20:55:36
25Henčlovnerozlišeno Trnava432017-09-19 20:37:29
26Sportovní areálnerozlišeno Vidče422017-09-19 20:31:25
27Sportovní areálnerozlišeno Vidče412017-09-19 20:30:42
28Chlum u TřeboněŽeny Cizkrajov82017-09-19 20:21:26
29SoběsukyMuži Jabloňany142017-09-19 19:53:41
30Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Žlutice232017-09-19 19:40:04
31Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Žlutice182017-09-19 19:39:16
32Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Žlutice162017-09-19 19:38:19
33Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Mlyňany222017-09-19 19:36:01
34Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Mlyňany172017-09-19 19:35:02
35Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Mlyňany122017-09-19 19:34:05
36Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Mlyňany32017-09-19 19:33:06
37Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Žlutice52017-09-19 19:26:33
38Benešov u SemilMuži Jílové u Držkova212017-09-19 18:00:06
39Benešov u SemilMuži Zlatá Olešnice202017-09-19 17:55:29
40Benešov u SemilMuži Veselá192017-09-19 16:28:05
41Kamenná - koupalištěnerozlišeno Krahulov142017-09-19 15:01:35
42Benešov u SemilŽeny Košťálov122017-09-19 13:20:38
43Benešov u SemilMuži Košťálov182017-09-19 13:20:17
44Jeseník - fotbalové hřištěMuži Karlovice172017-09-19 13:02:15
45Jeseník - fotbalové hřištěŽeny Karlovice82017-09-19 13:01:18
46Jeseník - fotbalové hřištěMuži Suchá Rudná152017-09-19 13:00:49
47Sportovní areálnerozlišeno Vrbice392017-09-19 12:27:28
48Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Opatovice272017-09-19 12:09:57
49Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Opatovice222017-09-19 12:09:41
50Dřevohosticenerozlišeno Opatovice342017-09-19 12:09:02
51Henčlovnerozlišeno Opatovice422017-09-19 12:01:29
52Police - zámecký areálnerozlišeno Police282017-09-19 11:47:08
53Benešov u SemilMuži Dneboh172017-09-19 10:41:12
54TřebeloviceMuži Bítovánky302017-09-19 10:04:03
55TřebeloviceMuži Bítovánky162017-09-19 10:01:05
56KosořiceMuži Hradčany192017-09-19 09:53:38
57Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Imeľ112017-09-19 09:22:44
58Olomouc stadion Lokomotiva TFCŽeny Dolní Studénky182017-09-19 06:28:53
59stadion Lokomotiva olomoucMuži Dolní Studénky112017-09-19 06:27:13
60Olomouc stadion Lokomotiva TFCMuži Dolní Studénky112017-09-19 06:26:40
61Benešov u SemilŽeny Bratříkov112017-09-19 06:23:28
62Jeseník - fotbalové hřištěMuži Vraclávek132017-09-19 06:20:58
63Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Starý Jičín212017-09-19 00:33:30
64Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Starý Jičín202017-09-19 00:33:09
65Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Lubno192017-09-19 00:01:13
66Police - zámecký areálnerozlišeno Mladoňovice502017-09-18 23:17:00
67SoběsukyMuži Soběsuky112017-09-18 23:13:23
68Jeseník - fotbalové hřištěMuži Třeština142017-09-18 21:47:43
69Jeseník - fotbalové hřištěMuži Milotice nad Opavou122017-09-18 21:42:06
70Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Velká Lhota172017-09-18 21:40:04
71KosořicePS-12Bystřice192017-09-18 21:31:15
72KosořiceMuži Bystřice182017-09-18 21:21:26
73Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Valašská Polanka32017-09-18 21:10:46
74Benešov u SemilŽeny Benešov u Semil52017-09-18 21:04:51
75Benešov u SemilŽeny Libuň92017-09-18 21:00:15
76Kamenná - koupalištěnerozlišeno Hodov92017-09-18 20:46:13
77Benešov u SemilMuži Jirkov152017-09-18 20:45:13
78Sportovní areálnerozlišeno Valašská Polanka382017-09-18 20:44:04
79Benešov u SemilŽeny Veselá72017-09-18 20:27:38
80Benešov u SemilMuži Podůlší142017-09-18 20:21:52
81Benešov u SemilMuži Jablonec nad Jizerou122017-09-18 20:11:35
82Benešov u SemilMuži Podůlší42017-09-18 20:10:20
83Benešov u SemilŽeny Malá Skála82017-09-18 20:04:58
84Benešov u SemilMuži Pšánky132017-09-18 20:04:45
85Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Francova Lhota162017-09-18 20:03:40
86Benešov u SemilŽeny Jablonec nad Jizerou32017-09-18 20:03:25
87Benešov u SemilŽeny Břehy22017-09-18 20:01:52
88Benešov u SemilMuži Malá Skála112017-09-18 20:01:19
89Benešov u SemilŽeny Sychrov102017-09-18 20:01:00
90Benešov u SemilMuži Kosmonosy62017-09-18 20:00:38
91Benešov u SemilMuži Sychrov82017-09-18 20:00:32
92Benešov u SemilMuži Tatobity72017-09-18 20:00:31
93Benešov u SemilŽeny Sychrov42017-09-18 20:00:29
94Benešov u SemilMuži Krásná Ves52017-09-18 20:00:26
95Benešov u SemilMuži Myštěves92017-09-18 20:00:22
96Benešov u SemilMuži Dobšín102017-09-18 20:00:16
97Benešov u SemilMuži Bechov12017-09-18 20:00:09
98Benešov u SemilMuži Olešnice162017-09-18 20:00:08
99Benešov u SemilMuži Obrubce22017-09-18 20:00:07
100KosořicePS-12Lučany nad Nisou182017-09-18 19:43:19
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání