Rok:

Výsledky ročníku 2017 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ún
1
Úh
2
Ho
3
Št
4
Br
5
Bu
6
Ka
7
No
8
Št
9
Ob
10
Mo
11
Ch
12
Žá
13
Pl
14
1. Dehtín 185 16,74KT
17,20
18,51
17,91
17,68
16,74
17,15
17,33
17,47
17,33
17,70
18,59
17,26
17,64
NP
2. Kalenice 182 16,75ST
26,47
18,29
17,10
17,34
17,18
17,32
17,17
17,53
NP
19,88
16,75
17,06
16,79
16,98
3. Horní Lukavice 172 16,73PJ
19,33
16,75
16,73
19,54
17,39
17,32
18,33
17,33
17,45
17,19
17,60
17,54
20,09
17,88
4. Novosedly 157 16,87ST
17,64
19,53
19,17
NP
17,27
17,26
17,38
16,87
17,01
21,40
17,36
17,27
17,08
21,96
5. Chrást 135 17,06PB
17,76
17,67
39,52
19,67
17,64
17,60
18,58
17,06
17,98
17,87
17,80
17,46
18,72
18,09
6. Žebnice 103 17,30PS
18,90
17,49
17,65
19,18
NP
17,42
18,35
NP
17,36
17,30
21,49
18,03
--
7. Únětice 94 16,61PJ
NP
20,60
17,15
16,61
--
17,36
17,14
--
NP
20,14
17,18
17,92
8. Poděvousy 83 17,38DO
18,23
20,43
NP
20,70
17,61
17,67
18,92
18,05
17,38
18,88
NP
18,35
17,64
NP
-. Mokrouše 83 17,88PJ
17,95
18,27
18,66
18,48
NP
17,88
18,12
18,15
41,15
18,39
18,48
19,25
31,37
18,15
10. Horní Kamenice 73 17,45DO
NP
18,68
20,92
NP
17,56
17,88
NP
NP
17,45
NP
18,34
20,77
17,77
17,51
11. Útušice 61 17,64PJ
18,48
17,64
18,50
NP
17,92
18,35
NP
18,55
NP
18,20
NP
17,94
22,57
NP
12. Robčice 60 17,76PJ--
18,16
33,13
20,92
19,50
18,17
18,06
20,53
17,76
24,15
32,01
19,05
18,94
13. Nevřeň 56 17,59PS
20,05
19,99
17,99
NP
17,71
21,19
NP
18,37
17,59
NP
19,50
NP
18,88
19,52
14. Líchovy 55 17,15PB
17,79
17,15
18,21
17,27
----------
15. Vranovice 50 17,48PB-
NP
-
17,48
-
18,02
-----
18,28
17,74
17,61
16. Radětice 46 17,61PB
17,91
17,88
18,74
17,61
-------
17,77
--
17. Úherce 43 17,92PS
20,07
18,10
NP
17,92
NP
19,00
19,14
NP
18,12
18,11
NP
NP
22,12
28,50
18. Štichovice 30 17,98PS
NP
22,67
20,91
17,98
18,10
38,20
-
18,10
25,63
18,04
NP
39,99
NP
29,94
19. Chotíkov 29 18,02PS
NP
NP
18,58
18,91
18,02
18,90
--
20,76
NP
26,80
NP
19,22
24,06
20. Bolkov 27 18,97PJ
18,97
23,21
19,00
19,71
19,28
19,10
NP
NP
22,01
19,39
23,56
NP
19,12
22,97
21. Úněšov 21 18,72PS
20,63
22,54
18,94
NP
18,72
19,59
NP
20,10
NP
19,09
23,62
21,60
26,06
19,68
22. Příšov 16 18,47PS
NP
NP
NP
31,27
20,35
21,18
--
NP
21,82
18,47
NP
-
19,33
23. Želčany 9 19,30PJ----
19,30
20,51
--
20,42
-
29,99
-
21,47
-
24. Obora 8 19,37PS
19,37
20,78
23,18
21,26
----
21,25
19,63
----
25. Lhotka 7 18,14PB-----------
18,14
--
-. Hradec 7 19,06PJ------------
NP
19,06
27. Štěnovický Borek 6 19,70PJ
19,70
25,40
21,41
-
19,92
-
22,68
21,92
23,64
NP
24,81
21,85
24,14
NP
-. Chlum 6 20,27PJ----------
20,27
---
29. Štěnovice 5 20,46PJ--------
20,46
-----
-. Letiny 5 21,33PJ
NP
---------
21,33
---
31. Březnice 4 18,55PB-----------
18,55
--
-. Zeměchy 4 19,24LN---------
19,24
----
33. Mochtín 3 20,65KT--------
21,08
NP
---
20,65
34. Žákava 2 20,69PJ------------
20,69
-
-. Božkov 2 20,79PM----
NP
---
43,77
NP
25,10
--
20,79
36. Starosedlský Hrádek 0 20,99PB----------
27,45
20,99
--
-. Bučí 0 28,58PS-----
28,58
--------
-. Hostivice 0 34,28PZ----
34,28
---------
-. Zahorčice 0 NPKT
NP
-------------
-. Kamenný Újezd 0 NPRO----------
NP
---
-. Drahňovice 0 NPBN-------------
NP
-. Řemešín 0 NPPS----
NP
---------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ún
1
Úh
2
Ho
3
Št
4
Br
5
Bu
6
Ka
7
No
8
Št
9
Ob
10
Mo
11
Ch
12
Žá
13
Pl
14
1. Hradec 123 17,34PJ
NP
17,34
21,94
17,91
18,19
18,39
17,97
18,04
19,02
17,38
18,14
25,42
17,77
17,39
2. Chotíkov 109 17,86PS
17,99
18,11
19,08
17,86
20,63
19,63
18,84
19,57
18,33
18,46
19,07
18,06
19,33
19,77
3. Únětice 90 17,44PJ
NP
17,74
26,11
18,10
17,67
22,72
18,71
17,44
17,47
23,67
32,42
23,08
19,11
19,55
4. Chválenice 87 16,83PJ-
16,83
17,29
17,51
-----
17,12
16,90
17,31
NP
NP
5. Štichovice 86 17,27PS
19,69
19,43
17,98
17,27
18,20
19,70
-
NP
17,48
19,39
17,57
19,02
22,97
20,34
6. Úněšov 79 17,62PS
18,52
24,06
17,62
45,03
NP
19,78
23,42
18,04
17,64
19,47
21,79
18,15
NP
18,01
7. Mrtník 71 18,21PS
19,74
35,72
19,89
18,84
19,87
NP
18,21
18,83
19,93
19,39
19,38
18,60
19,09
18,82
8. Dehtín 57 17,77KT
18,83
29,95
20,46
19,29
23,28
17,77
--
20,21
18,32
18,46
19,57
19,88
20,65
9. Poděvousy 51 17,81DO
18,70
25,01
19,11
19,59
22,48
17,81
21,32
20,64
22,11
19,02
21,97
NP
20,93
20,83
10. Štěnovický Borek 46 17,84PJ
18,98
20,08
23,47
19,28
----
17,84
18,96
19,26
18,80
22,33
18,86
11. Horní Lukavice 34 18,56PJ
20,10
24,43
22,81
NP
19,53
NP
NP
19,59
18,56
18,91
20,85
19,28
21,23
NP
12. Bučí 17 18,41PS
23,54
29,91
19,66
31,29
18,41
31,42
--
31,18
24,76
33,75
20,31
--
13. Útušice 16 18,94PJ
19,24
20,32
21,14
24,77
--
NP
NP
18,94
NP
21,22
NP
--
14. Nové Dvory 12 17,25LT---------
17,25
----
-. Vacov A 12 18,48PT
18,48
-------------
16. Lužná 6 18,67RA----------
18,67
---
17. Obora 4 18,94LN---------
18,94
----
-. Obora 4 20,93PS
44,74
NP
--
NP
20,93
---
30,43
----
19. Srbice 2 19,28DO--------
19,28
-----
20. Hlubyně 1 21,97PB-----------
21,97
--
21. Želčany 0 19,94PJ--------
19,94
-
26,71
---
-. Mokrouše 0 21,30PJ----------
21,30
---
-. Šťáhlavice 0 36,86PJ----------
36,86
---
-. Lhotka 0 40,73PB-----------
40,73
--
-. Kozojedy 0 NPPS----
NP
---------
-. Březnice 0 NPPB-----------
NP
--


Celkem se účastnilo:  68 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: