Rok:

Výsledky ročníku 2009 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ho
1
Se
2
Bu
3
Kr
4

5
St
6
Ko
7
Po
8
Lo
9
Be
10
Ho
11

12
Ne
13
Do
14
1. Brodeslavy 189 17,29PS
2
13
20
17
0
20
11
17
17
13
20
11
11
17
2. Horní Lukavice 173 17,32PJ
20
15
1
13
15
6
13
10
15
20
0
5
20
20
3. Únětice 169 17,15PJ
9
20
13
11
0
17
20
0
20
11
11
20
17
0
4. Louňová 123 18,01PJ
8
9
7
6
11
13
11
20
0
0
17
8
0
13
5. Vřeskovice 117 17,46KT
17
7
15
0
0
0
15
13
7
9
15
13
6
0
6. Žákava 114 17,90PJ
13
0
17
11
0
11
0
11
13
7
13
0
15
3
7. Bezděkov pod Třemšínem 111 17,66PB
4
10
0
20
17
0
0
15
0
15
10
15
5
0
8. Malinec 110 17,49PJ
0
17
10
8
9
5
9
1
11
8
9
17
0
6
9. Poděvousy 86 17,25DO
0
0
8
0
13
15
17
0
5
3
7
0
8
10
10. Mokrouše 79 18,14PJ
13
2
11
0
3
0
5
9
9
2
1
10
10
4
11. Krašovice 69 18,20PS
0
11
0
3
10
4
7
0
8
10
0
9
0
7
12. Hubenov 68 18,56PS
5
5
5
9
4
8
6
7
0
0
0
4
4
11
13. Úherce 63 17,95PS-
0
0
0
20
0
--
11
17
--
0
15
14. Horní Kamenice 47 18,23DO
15
0
9
4
0
0
8
0
0
0
0
2
0
9
-. Bučí 47 19,14PS
0
3
6
5
9
0
0
5
4
6
0
0
9
0
16. Obora 45 18,56PS
1
0
3
2
2
3
1
0
6
0
6
0
13
8
17. Nekmíř 42 18,90PS
13
6
0
0
0
7
3
3
3
0
--
7
0
18. Strýčkovice 37 18,17DO
7
1
4
15
0
0
2
4
0
4
0
0
0
0
19. Seč 28 19,68PJ
6
4
0
1
7
1
0
-
1
-
2
3
3
0
20. Dolní Hradiště 21 19,22PS
3
0
0
7
1
0
0
0
0
0
8
0
2
0
21. Kout na Šumavě 18 19,95DO----
6
0
0
6
0
1
5
0
0
0
22. Štichovice 17 19,63PS-
0
0
0
--
0
8
2
-
0
7
0
0
23. Hůrky 13 18,56RO
0
8
--
5
0
-
0
0
0
0
0
0
0
24. Strážov 10 18,84KT
0
0
-
0
-
10
--------
-. Doubravka 10 19,94PM--
2
0
-
2
--
0
0
-
6
--
26. Bystřice nad Úhlavou 9 19,07KT-----
9
--------
27. Hubenov B 7 19,46PS-----------
1
1
5
-. Chotíkov 7 20,13PS-
0
-
0
-
0
0
2
-
0
4
0
0
1
29. Obytce 4 19,37KT------
4
-------
30. Horní Hradiště 3 21,57PS----------
3
-
0
0
31. Kopidlo 2 19,98PS
0
0
----
0
0
--
0
0
0
2
32. Třebsko 0 19,49PB---------
0
----
-. Bolkov 0 20,03PJ
0
0
-
0
-
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-. Dobříč 0 20,54PS--
0
0
-------
0
0
0
-. Dražovice 0 21,25KT
0
---
0
-
0
0
------
-. Chlum 0 21,30PJ------
0
0
0
-----
-. Holoubkov 0 21,58RO-
0
-
0
-------
0
--
-. Neuměř 0 21,89DO-------
0
------
-. Líchovy 0 22,80PB---------
0
----
-. Chrást 0 27,29PB---------
0
----
-. Srbice 0 29,16KT-------
0
------
-. nerozlišeno 0 37,30------
0
--------
-. Nové Sedliště 0 38,12TC-------------
0
-. Dublovice 0 40,75PB
0
-------------
-. Milínov 0 61,35PJ--------
0
-----
-. Střeziměř 0 NPKT-----
0
--------
-. Hrobce 0 NPLT---------
0
----

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ho
1
Se
2
Bu
3
Kr
4

5
St
6
Ko
7
Po
8
Lo
9
Be
10
Ho
11

12
Ne
13
Do
14
1. Mrtník 81 17,87PS
4
4
0
4
3
8
10
10
8
10
0
6
6
8
2. Strýčkovice 80 17,86DO
10
10
6
0
8
4
4
4
0
8
2
10
4
10
-. Poděvousy 80 18,59DO
2
1
8
6
10
10
6
0
4
4
10
3
10
6
4. Bučí 69 18,75PS
8
6
10
8
6
6
0
6
6
0
8
0
3
2
5. Chválenice 44 17,17PJ-
8
0
10
----
10
--
8
8
0
6. Únětice 33 19,32PJ
6
0
1
2
4
2
8
0
0
2
4
0
1
3
7. Horní Hradiště 31 19,67PS
0
0
4
0
-
1
2
8
3
1
6
4
2
0
8. Seč 14 21,18PJ
1
0
0
3
2
3
--
2
-
1
2
--
9. Chotíkov 12 20,61PS---
0
-
0
1
3
-
0
3
1
-
4
10. Chlum 9 19,77PJ-
2
3
0
-
0
3
0
1
-----
11. Líchovy 6 19,80PB---------
6
----
-. Nekmíř 6 21,56PS
3
0
2
1
--------
0
-
13. Bezděkov pod Třemšínem 3 20,16PB---------
3
----
-. Strážov 3 21,09KT
0
3
---
0
--------
15. Hůrky 1 23,58RO
0
0
-
0
----
0
0
0
0
-
1
16. Holoubkov 0 51,07RO-
0
------------
-. Štěnovice 0 NPPJ--------
0
-----
-. Štěpánovice 0 NPKT-----
0
--------
-. Nekmíř B 0 NPPS------------
0
-


Celkem se účastnilo:  66 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: