Rok:

Výsledky ročníku 2013 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ho
1
Se
2
Ne
3
Bu
4
Št
5
Kr
6
Bo
7
Mo
8
Št
9
Ho
10
Po
11
Mo
12
Ch
13
Be
14
1. Únětice 191 16,94PJ
20
20
17
20
0
17
-
6
20
15
20
1
20
15
2. Dehtín 187 17,45KT
17
13
20
10
15
1
20
15
15
11
15
0
15
20
3. Horní Lukavice 180 16,87PJ
8
6
11
15
17
20
17
8
9
13
17
11
17
11
4. Vřeskovice 145 17,53KT
1
15
9
17
13
15
5
0
17
17
10
13
13
0
5. Mokrouše 133 17,68PJ
15
9
15
1
1
11
15
15
11
9
0
20
11
0
6. Bolkov 95 18,16PJ
7
5
0
9
11
8
4
9
10
8
4
10
10
0
7. Horní Kamenice 89 17,16DO
0
11
0
2
4
13
11
0
0
20
0
15
0
13
8. Poděvousy 84 17,88DO
0
0
0
7
9
9
10
20
0
6
8
0
6
9
9. Žákava 77 18,49PJ
4
8
4
4
5
6
9
10
3
5
7
0
9
3
10. Úherce 74 17,76PS
0
0
3
0
0
10
13
11
13
0
0
17
0
7
11. Bezděkov pod Třemšínem 64 16,49PB-
17
--
20
----
10
0
--
17
12. Chrást DRACI 50 18,38PB
0
0
13
0
8
0
6
1
9
7
6
0
0
0
13. Štěnovický Borek 42 18,94PJ
6
7
-
0
2
5
7
3
4
0
5
3
0
0
14. Hejná Sport 39 18,14KT
10
0
----
8
17
0
--
4
0
-
-. Hubenov A 39 18,67PS
13
0
10
5
3
0
0
7
0
0
0
--
1
16. Štichovice 38 18,74PS
0
0
2
13
0
4
1
0
6
0
0
0
7
5
17. Seč 35 17,81PJ
0
1
0
0
----
5
3
13
8
5
-
18. Louňová 34 18,71PJ
9
2
1
0
7
0
0
0
0
-
0
7
-
8
19. Brodeslavy 30 18,20PS
0
0
5
0
10
3
0
0
0
0
0
6
0
6
20. Dolní Hradiště 28 18,90PS
0
0
6
11
-
0
---
1
0
0
8
2
21. Krašovice 27 19,02PS
0
0
0
6
6
0
0
4
-
0
1
9
1
-
22. Obora 24 19,18PS
0
0
7
---
3
0
0
3
9
2
0
0
23. Robčice 23 19,16PJ
5
0
0
--
7
0
0
0
4
2
5
0
0
24. Žebnice 22 18,76PS--
0
8
0
0
---
0
0
0
4
10
25. Kalenice 21 18,41ST
11
10
------------
26. Radětice 14 18,26PB-
3
--------
11
---
-. Hubenov B 14 19,75PS
3
0
8
0
0
---
1
0
0
-
2
0
28. Útušice 9 19,25PJ
0
5
0
0
0
0
0
2
2
0
0
--
0
29. Chotíkov 7 18,70PS-------
0
7
-
0
---
-. Třebsko 7 19,45PB------------
3
4
31. Nevřeň 3 20,20PS---------
0
3
--
0
-. Bučí 3 21,88PS---
3
----------
33. Chlum 2 19,74PJ-----
2
0
---
0
---
-. Nekmíř 2 20,58PS
2
0
0
--
0
--------
35. Křečov 0 22,61PS--
0
-----------
-. Nýrsko 0 23,77KT-------
0
------
-. Želčany 0 25,19PJ--------
0
--
0
--
-. Tymákov 0 25,48PJ-----------
0
--
-. Hejná 0 35,35KT--
0
0
----------
-. Strýčkovice 0 NPDO---
0
----------
-. Honezovice 0 NPPJ----------
0
---
-. Starosedlský Hrádek 0 NPPB------------
0
-
-. Belarus ( Bělorusko ) Kameňáci 0 NP------
0
--------
-. Plzeň - město 0 NPPM----------
0
---
-. Nezvěstice 0 NPPJ--------
0
--
0
--
-. Křenovy 0 NPDO----------
0
---
-. Krchleby 0 NPDO----------
0
---


Celkem se účastnilo:  67 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: