Rok:

Výsledky ročníku 2014 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ho
1
Št
2
Bu
3
Bo
4
Br
5
Úh
6
Ho
7
Št
8
Ch
9
Mo
10
Ún
11
Be
12
1. Horní Lukavice 146 16,96PJ
10
9
15
17
0
6
17
15
20
20
17
0
2. Únětice 138 16,49PJ
0
20
0
15
20
20
0
0
15
8
20
20
3. Chrást Draci 134 17,11PB
17
15
20
11
17
17
10
13
1
0
0
13
4. Poděvousy 112 17,60DO
0
13
11
8
10
13
11
9
17
11
9
0
5. Vřeskovice 105 17,28KT
0
8
8
20
15
8
9
11
0
17
0
9
6. Dehtín 102 16,99KT
6
17
10
0
0
0
20
20
0
15
4
10
7. Horní Kamenice 92 17,59DO
13
6
17
0
13
15
6
0
0
13
8
1
8. Bolkov 86 17,60PJ
0
13
9
13
2
3
13
4
3
10
13
3
9. Mokrouše 70 18,01PJ
15
7
7
10
9
0
3
7
0
6
0
6
10. Žebnice 69 17,32PS
2
10
13
9
--
2
0
7
0
15
11
11. Kornatice 58 17,89RO
0
2
2
0
-
10
0
3
13
2
11
15
12. Štichovice 48 18,04PS
0
4
0
7
8
0
0
6
6
7
10
0
13. Štěnovický Borek 45 18,37PJ
0
0
5
4
11
0
8
0
10
5
2
0
14. Obora 44 17,78PS
8
5
0
-
5
1
15
10
0
0
0
0
15. Robčice 43 18,03PJ
9
0
0
0
6
4
0
8
0
4
7
5
16. Úherce 37 17,38PS
0
0
0
0
0
9
7
17
4
0
0
0
-. Žákava 37 18,28PJ
0
1
0
6
0
7
1
5
0
9
6
2
18. Kalenice 31 17,13ST
20
----
11
-----
0
-. Seč 31 18,68PJ
0
3
4
5
7
0
---
3
5
4
20. Krašovice 21 18,72PS
3
0
3
-
0
0
5
0
9
1
--
-. Brodeslavy 21 18,89PS
13
0
6
2
0
0
------
22. Bezděkov pod Třemšínem 17 17,35PB-----
0
-----
17
23. Třebsko 16 18,50PB-----
5
--
11
--
0
24. Nevřeň 15 19,33PS
7
0
0
0
3
0
0
2
2
0
1
0
25. Nalžovice 8 18,83PB--------
8
---
-. Radětice 8 19,08PB-----------
8
27. Zálesí 7 18,87PJ
5
1
0
0
1
0
0
0
0
-
0
0
-. Chotíkov 7 19,15PS--
1
1
0
0
4
1
-
0
--
29. Buková 5 19,10PB--------
5
---
30. Dolní Hradiště 4 19,50PS-
0
0
0
4
0
0
-----
-. Hubenov B 4 19,86PS
4
0
0
-
0
-------
32. Útušice 3 20,35PJ-
0
0
---
0
0
-
0
3
-
-. Božkov 3 22,71PM-
0
-
3
0
0
0
-----
34. Jankov 0 19,15BN-----------
0
-. Křečov 0 21,06PS-
0
----
0
--
0
0
0
-. Starosedlský Hrádek 0 21,68PB--------
0
--
0
-. Chářovice 0 21,84BN--------
0
---
-. Nebílovy 0 22,40PJ-------
0
----
-. Zahorčice 0 22,77ST---------
0
--
-. Lhůta 0 24,22PJ-------
0
-
0
--
-. Želčany 0 26,82PJ-------
0
-
0
--
-. Kozojedy 0 39,01PS----
0
-------
-. Belarus ( Bělorusko ) Řemešín 0 NP---
0
---------
-. Kocelovice 0 NPST-----------
0
-. Žebnice dorost 0 NPPS---
0
--------
-. Břízsko 0 NPPS----
0
-------
-. Sloup 0 NPPZ-----
0
------
-. Hostivice 0 NPPZ----
0
-------
-. Šipoun 0 NPPT-----------
0
-. Nezvěstice 0 NPPJ-------
0
-
0
--
-. Bezdědovice 0 NPST--------
0
---
-. Bučí 0 NPPS--
0
---------
-. Lednice 0 NPPS----
0
-------
-. - Rada ZČHL 0 NP------------
0
-. Šťáhlavy 0 NPPJ---------
0
--

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ho
1
Št
2
Bu
3
Bo
4
Br
5
Úh
6
Ho
7
Št
8
Ch
9
Mo
10
Ún
11
Be
12
1. Chválenice 87 16,49PJ
3
10
10
8
10
0
10
0
10
10
8
8
2. Štěnovický Borek 54 18,27PJ
10
6
0
10
8
8
2
0
4
0
0
6
3. Poděvousy Devils 52 18,13DO
2
4
8
3
6
2
6
10
0
8
3
0
4. Dehtín 36 18,94KT-
0
6
6
0
6
8
3
0
2
2
3
-. Štichovice 36 19,05PS
8
1
3
2
0
4
4
0
8
6
0
0
6. Chotíkov 30 18,59PS
0
3
0
0
3
10
1
6
6
1
0
0
7. Bučí 20 17,84PS
4
8
0
4
4
0
0
0
0
0
--
-. Únětice 20 18,80PJ
0
2
2
0
0
0
0
8
4
3
0
1
9. Strýčkovice 10 18,07DO----------
10
-
-. Petrovice 10 18,66PB-----------
10
-. Mrtník 10 19,31PS------
3
0
1
0
4
2
-. Úněšov 10 19,48PS
6
0
4
---------
13. Poděvousy Angels 8 19,99DO
0
0
1
0
2
3
0
2
0
0
0
0
14. Hradec 6 18,70PJ-----
0
----
6
-
-. Radětice 6 20,25PB--------
2
--
4
16. Mokrouše 5 19,65PJ-------
1
-
4
--
17. Lužná 4 19,81RA------
0
4
0
0
0
0
18. Chlumčany 3 21,08PJ
0
--
1
1
1
0
--
0
--
19. Útušice 1 22,13PJ-------
0
-
0
1
-
20. Rybnice 0 22,75PS--------
0
-
0
0
-. Rybnice Cácorky 0 23,11PS
0
0
0
0
0
0
0
0
-
0
--
-. Třebsko 0 23,79PB--------
0
--
0
-. Obora 0 26,70PS-
0
0
-
0
0
0
0
0
0
0
0
-. Kozojedy 0 31,32PS----
0
-------
-. Horní Hradiště 0 35,38PS------
0
-----
-. Brodeslavy 0 47,48PS----
0
-------
-. Hostivice 0 NPPZ----
0
-------
-. Želčany 0 NPPJ---------
0
--


Celkem se účastnilo:  83 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: