Liga: | Chodská liga |
Stránky pořadatele: | https://www.oshdo.cz/odborna-rada-mladeze/souteze-akce/2023/?ftshow=467#msg467 |
Kdy: | 04. 03. 2023 09:00 |
Kontakt: | OORM Domažlice |
Telefon: | |
Okres: | Domažlice |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Aneta Královcová |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Hra a zábava
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milavče | DO | 10,00 | 10,00 | 10,00 | |
2. | Dolní Folmava | DO | 25,00 | 25,00 | 25,00 | |
3. | Poděvousy | DO | 33,00 | 33,00 | 33,00 | |
4. | Klenčí pod Čerchovem | DO | 36,00 | 36,00 | 36,00 | |
5. | Hluboká | DO | 40,00 | 40,00 | 40,00 | |
6. | Dolní Folmava B | DO | 51,00 | 51,00 | 51,00 | |
7. | Pocinovice | DO | 52,00 | 52,00 | 52,00 | |
8. | Srbice | DO | 67,00 | 67,00 | 67,00 | |
9. | Tlumačov | DO | 74,00 | 74,00 | 74,00 | |
10. | Kladruby | TC | 74,01 | 74,00 | 74,01 | |
11. | Tlumačov B | DO | 76,00 | 76,00 | 76,00 | |
12. | Stráž | TC | 81,00 | 81,00 | 81,00 | |
13. | Starý Klíčov | DO | 85,00 | 85,00 | 85,00 | |
13. | Poběžovice | DO | 85,00 | 85,00 | 85,00 | |
15. | Klenčí pod Čerchovem B | DO | 87,00 | 87,00 | 87,00 | |
15. | Postřekov | DO | 87,00 | 87,00 | 87,00 | |
17. | Srby | DO | 88,00 | 88,00 | 88,00 | |
17. | Koloveč | DO | 88,00 | 88,00 | 88,00 | |
19. | Holýšov | DO | 89,00 | 89,00 | 89,00 | |
20. | Meclov | DO | 90,00 | 90,00 | 90,00 | |
21. | Poděvousy B | DO | 99,00 | 99,00 | 99,00 | |
22. | Holýšov B | DO | 108,00 | 108,00 | 108,00 | |
23. | Bor | TC | 111,00 | 111,00 | 111,00 | |
24. | Milavče B | DO | 114,00 | 114,00 | 114,00 |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Hra a zábava
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milavče | DO | 22,00 | 22,00 | 22,00 | |
2. | Dolní Folmava | DO | 25,00 | 25,00 | 25,00 | |
3. | Domažlice | DO | 26,00 | 26,00 | 26,00 | |
4. | Klenčí pod Čerchovem | DO | 39,00 | 39,00 | 39,00 | |
5. | Poběžovice | DO | 39,01 | 39,00 | 39,01 | |
6. | Meclov | DO | 42,00 | 42,00 | 42,00 | |
7. | Dolní Folmava B | DO | 47,00 | 47,00 | 47,00 | |
8. | Meclov B | DO | 52,00 | 52,00 | 52,00 | |
9. | Srbice | DO | 53,00 | 53,00 | 53,00 | |
10. | Chodov | DO | 57,00 | 57,00 | 57,00 | |
11. | Poběžovice B | DO | 64,00 | 64,00 | 64,00 | |
12. | Hluboká | DO | 70,00 | 70,00 | 70,00 | |
13. | Postřekov | DO | 73,00 | 73,00 | 73,00 | |
14. | Dehtín | KT | 74,00 | 74,00 | 74,00 | |
15. | Dolní Folmava C | DO | 77,00 | 77,00 | 77,00 | |
16. | Stráž | TC | 84,00 | 84,00 | 84,00 | |
17. | Staňkov I | DO | 86,00 | 86,00 | 86,00 | |
18. | Bělá nad Radbuzou | DO | 107,00 | 107,00 | 107,00 | |
19. | Chodov B | DO | MS | - | - |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Hra a zábava
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chodská Lhota Tereza Kureková | DO | 31,00 | 31,00 | 310,00 | |
2. | Postřekov Gabriela Kreuzová | DO | 48,00 | 48,00 | 480,00 | |
3. | Postřekov Simona Knopfová | DO | 50,00 | 50,00 | 500,00 | |
4. | Chodská Lhota Kateřina Radová | DO | 51,00 | 51,00 | 510,00 | |
5. | Hluboká Valentýna Engelová | DO | 56,00 | 56,00 | 560,00 | |
6. | Chodov Natálie Smazalová | DO | 68,00 | 68,00 | 680,00 | |
7. | Chodov Kristýna Svobodová | DO | 70,00 | 70,00 | 700,00 | |
8. | Meclov Šarlota Šelejov | DO | 78,00 | 78,00 | 780,00 | |
9. | Chodov Sofie Rabasová | DO | 82,00 | 82,00 | 820,00 | |
10. | Dolní Folmava Anna Szabóová | DO | 103,00 | 103,00 | 1030,00 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Hra a zábava
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milavče Jakub Inderholc | DO | 40,00 | 40,00 | 40,00 | |
2. | Holýšov Lukáš Pudil | DO | 47,00 | 47,00 | 47,00 | |
3. | Chodská Lhota Martin Rada | DO | 51,00 | 51,00 | 510,00 | |
4. | Petrovice Jan Barborka | DO | 54,00 | 54,00 | 540,00 | |
5. | Pocinovice Vít Braunfuchs | DO | 56,00 | 56,00 | 560,00 | |
6. | Chodská Lhota Jan Husník | DO | 57,00 | 57,00 | 570,00 | |
7. | Hluboká Jan Kullač | DO | 59,00 | 59,00 | 590,00 | |
8. | Hluboká Roman Janda | DO | 63,00 | 63,00 | 630,00 | |
9. | Petrovice David Poncar | DO | 66,00 | 66,00 | 660,00 |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Hra a zábava
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Domažlice | DO | 19,00 | 19,00 | 19,00 | |
2. | Meclov A | DO | 20,00 | 20,00 | 20,00 | |
3. | Starý Klíčov A | DO | 32,00 | 32,00 | 32,00 | |
4. | Milavče | DO | 34,00 | 34,00 | 34,00 | |
5. | Meclov B | DO | 48,00 | 48,00 | 48,00 | |
6. | Starý Klíčov B | DO | 63,00 | 63,00 | 63,00 | |
7. | Holýšov | DO | MS | - | - | |
7. | Meclov C | DO | MS | - | - |
Junioři kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Hra a zábava
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chodská Lhota Daniel Kratochvíl | DO | 31,00 | 31,00 | 31,00 | |
2. | Dolní Folmava Tomáš Duy Thai Vu | DO | 31,01 | 31,00 | 31,01 | |
3. | Milavče Adam Vaněk | DO | 35,00 | 35,00 | 35,00 | |
4. | Hluboká Matěj Gruber | DO | 61,00 | 61,00 | 61,00 | |
5. | Holýšov Filip Volena | DO | 61,01 | 61,00 | 61,01 | |
6. | Dolní Folmava Tony Ho Hai Nam | DO | 62,00 | 62,00 | 62,00 | |
7. | Klenčí pod Čerchovem Jiří Řezníček | DO | 66,00 | 66,00 | 66,00 | |
8. | Holýšov Lukáš Kočka | DO | 73,00 | 73,00 | 73,00 | |
9. | Petrovice Václav Maxa | DO | 75,00 | 75,00 | 75,00 | |
10. | Stráž Tomáš Nymsa | TC | 89,00 | 89,00 | 89,00 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bozkov | SM | - | - | 27,67 | 2023/07/02 | Dorost útok |
2. | Oznice | VS | - | - | 28,23 | 2023/07/02 | Dorost útok |
3. | Bukovice | NA | - | - | 29,13 | 2023/07/02 | Dorost útok |
4. | Počepice | PB | - | - | 29,54 | 2023/07/02 | Dorost útok |
5. | Výčapy | TR | - | - | 29,69 | 2023/07/02 | Dorost útok |
6. | Senetářov | BK | - | - | 30,80 | 2023/07/02 | Dorost útok |
7. | Krouna | CR | - | - | 31,39 | 2023/07/02 | Dorost útok |
8. | Dobřany | PJ | - | - | 31,49 | 2023/07/02 | Dorost útok |
9. | Rychvald | KA | - | - | 31,49 | 2023/07/02 | Dorost útok |
10. | Vědomice | LT | - | - | 32,49 | 2023/07/02 | Dorost útok |
11. | Bludov | SU | - | - | 33,07 | 2023/07/02 | Dorost útok |
12. | Střezimíř | BN | - | - | 33,37 | 2023/07/02 | Dorost útok |
13. | Zličín | AB | - | - | 34,54 | 2023/07/02 | Dorost útok |
14. | Drahonice | ST | - | - | 37,68 | 2023/07/02 | Dorost útok |
15. | Jáchymov | KV | - | - | 51,42 | 2023/07/02 | Dorost útok |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov | SU | - | - | 25,82 | 2023/07/01 | Dorost útok |
2. | Úněšov | PS | - | - | 27,04 | 2023/07/01 | Dorost útok |
3. | Písková Lhota | NB | - | - | 27,06 | 2023/07/01 | Dorost útok |
4. | Panská Lhota | JI | - | - | 27,93 | 2023/07/01 | Dorost útok |
5. | Lišov | CB | - | - | 27,94 | 2023/07/01 | Dorost útok |
6. | Petrovice | PB | - | - | 28,67 | 2023/07/01 | Dorost útok |
7. | Karlinky | LI | - | - | 29,08 | 2023/07/01 | Dorost útok |
8. | Morašice | CR | - | - | 29,62 | 2023/07/01 | Dorost útok |
9. | Dolní Měcholupy | AB | - | - | 30,00 | 2023/07/01 | Dorost útok |
10. | Vědomice | LT | - | - | 31,04 | 2023/07/01 | Dorost útok |
11. | Vítonice | ZN | - | - | 35,87 | 2023/07/01 | Dorost útok |
12. | Raškovice | FM | - | - | 37,78 | 2023/07/01 | Dorost útok |
13. | Pohořelice | ZL | - | - | 39,76 | 2023/07/01 | Dorost útok |
14. | Bukovice | NA | - | - | 57,72 | 2023/07/01 | Dorost útok |
15. | Jáchymov | KV | - | - | NP | 2023/07/01 | Dorost útok |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře