Bookmark and Share

Jednání Rady Zčhl v Horní Lukavici

Vydáno dne 18. 06. 2014 (3144 x přečteno)

Na jednání Rady Zčhl v Horní Lukavici dne 24.5.2014 na vlastní žádost odstoupil z Rady Zčhl Václav Hranička. Rada Zčhl byla s okamžitou platností doplněna o Michala Polívku z SDH Štěnovický Borek, který na Shromáždění žadatelů obsadil 10.pořadí (=1.náhradník). Přítomno 5 členů Rady Zčhl, odhlasováno jednomyslně - 5 pro doplnění Rady Zčhl Michalem Polívkou.


Od Vaška: 

Ahoj všichni. Cítím povinnost k tomu něco napsat. Tento krok jsem zvažoval celé jaro a věřte , bylo to těžké . Jak jste si všichni mohli všimnout , nebyl jsem na zimním jednání v DH ani v Centralu, nemohl jsem do Lukavice , Štichovic , teď nemohu do Bolkova, důvod je prostý , moje dcera Maruška a její hraní ve Viktorce (během zimy byla přeřazena z přípravky do mladších žaček) a zápasy a turnaje o víkendech , na které ji musím odvézt. Cítil jsem , že nemohu zabírat místo někomu , kdo se bude pohybovat na soutěžích a tudíž bude v dění. Proto jsem 20.5. navrhl Radě své odstoupení a doporučil jsem logicky Michala. Doufám , že můj krok chápete (upřednostnil jsem dceřin koníček před svým) a snad jsem nikoho nezklamal.
Jen mě mrzí , že se o rozhodnutí (přijetí mého návrhu) Rady dozvídám až teď z Honzova příspěvku. Přeji Radě mnoho správných rozhodnutí a možná někdy .....

Venca Hranička