Pozvánky na soutěže

Rok:

Poř. Kdy Kde Okres
1 2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP PT
2 2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP PT
3 2019/06/08 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH PS
4 2019/06/09 Štichovice, O pohár starosty SDH PS
5 2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS
6 2019/06/30 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS
7 2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT
8 2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT
9 2019/08/17 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ
10 2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková PJ
11 2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce PB
12 2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce PB
13 2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ
14 2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ
Kdy Kde Okres


Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Výsledky soutěže

Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání
1ÚněticeŽeny Úněšov 52019-09-08 16:09:44
2ÚněticeŽeny Hradec 42019-09-08 16:09:39
3ÚněticeŽeny Únětice 1911 22019-09-08 16:07:21
4ÚněticeŽeny Štichovice 62019-09-08 16:07:21
5ÚněticeŽeny Horní Lukavice 102019-09-08 16:07:21
6ÚněticeŽeny Poděvousy 32019-09-08 16:07:21
7ÚněticeŽeny Želčany 72019-09-08 16:07:21
8ÚněticeŽeny Hlubyně 112019-09-08 16:07:21
9ÚněticeŽeny Štítary 82019-09-08 16:07:21
10ÚněticeŽeny Dehtín 12019-09-08 16:07:21
11ÚněticeŽeny Strýčkovice 92019-09-08 16:07:21
12ÚněticeMuži Únětice 1911 A12019-09-08 16:05:58
13ÚněticeMuži Vranovice 52019-09-08 16:05:58
14ÚněticeMuži Mochtín 92019-09-08 16:05:58
15ÚněticeMuži Bolkov 132019-09-08 16:05:58
16ÚněticeMuži Útušice 172019-09-08 16:05:58
17ÚněticeMuži Stýskaly 192019-09-08 16:05:58
18ÚněticeMuži Zahorčice 192019-09-08 16:05:58
19ÚněticeMuži Zahorčice 22019-09-08 16:05:58
20ÚněticeMuži Žebnice 62019-09-08 16:05:58
21ÚněticeMuži Štítary 102019-09-08 16:05:58
22ÚněticeMuži Štichovice 142019-09-08 16:05:58
23ÚněticeMuži Želčany 182019-09-08 16:05:58
24ÚněticeMuži Chotíkov 192019-09-08 16:05:58
25ÚněticeMuži Hrabice 192019-09-08 16:05:58
26ÚněticeMuži Novosedly 32019-09-08 16:05:58
27ÚněticeMuži Robčice 72019-09-08 16:05:58
28ÚněticeMuži Horní Kamenice 112019-09-08 16:05:58
29ÚněticeMuži Úněšov 152019-09-08 16:05:58
30ÚněticeMuži Mokrouše 192019-09-08 16:05:58
31ÚněticeMuži Bezdědovice 192019-09-08 16:05:58
32ÚněticeMuži Štěnovický Borek 192019-09-08 16:05:58
33ÚněticeMuži Horní Lukavice 42019-09-08 16:05:58
34ÚněticeMuži Dehtín 82019-09-08 16:05:58
35ÚněticeMuži Chrást 122019-09-08 16:05:58
36ÚněticeMuži Drahkov 162019-09-08 16:05:58
37ÚněticeMuži Únětice 1911 B192019-09-08 16:05:58
38ÚněticeMuži Nevřeň 192019-09-08 16:05:58
39ŽákavaŽeny Hradec 22019-09-07 19:12:12
40ŽákavaŽeny Horní Lukavice 62019-09-07 19:12:12
41ŽákavaŽeny Chotíkov 102019-09-07 19:12:12
42ŽákavaŽeny Želčany 32019-09-07 19:12:12
43ŽákavaŽeny Poděvousy 72019-09-07 19:12:12
44ŽákavaŽeny Únětice 1911 42019-09-07 19:12:12
45ŽákavaŽeny Žákava 82019-09-07 19:12:12
46ŽákavaŽeny Úněšov 12019-09-07 19:12:12
47ŽákavaŽeny Štítary 52019-09-07 19:12:12
48ŽákavaŽeny Štichovice 92019-09-07 19:12:12
49ŽákavaMuži Žákava 222019-09-07 19:09:45
50ŽákavaMuži Stýskaly 222019-09-07 19:09:45
51ŽákavaMuži Horní Kamenice 22019-09-07 19:09:45
52ŽákavaMuži Štítary 62019-09-07 19:09:45
53ŽákavaMuži Mochtín 102019-09-07 19:09:45
54ŽákavaMuži Hrabice 142019-09-07 19:09:45
55ŽákavaMuži Dehtín 182019-09-07 19:09:45
56ŽákavaMuži Štěnovický Borek 192019-09-07 19:09:45
57ŽákavaMuži Drahkov 222019-09-07 19:09:45
58ŽákavaMuži Žebnice 222019-09-07 19:09:45
59ŽákavaMuži Horní Lukavice 32019-09-07 19:09:45
60ŽákavaMuži Robčice 72019-09-07 19:09:45
61ŽákavaMuži Želčany 112019-09-07 19:09:45
62ŽákavaMuži Chotíkov 152019-09-07 19:09:45
63ŽákavaMuži Zahorčice 202019-09-07 19:09:45
64ŽákavaMuži Novosedly 222019-09-07 19:09:45
65ŽákavaMuži Zahorčice 222019-09-07 19:09:45
66ŽákavaMuži Nevřeň 42019-09-07 19:09:45
67ŽákavaMuži Únětice 1911 B82019-09-07 19:09:45
68ŽákavaMuži Vranovice 122019-09-07 19:09:45
69ŽákavaMuži Bolkov 162019-09-07 19:09:45
70ŽákavaMuži Štichovice 212019-09-07 19:09:45
71ŽákavaMuži Úněšov 222019-09-07 19:09:45
72ŽákavaMuži Únětice 1911 A12019-09-07 19:09:45
73ŽákavaMuži Chrást 52019-09-07 19:09:45
74ŽákavaMuži Mokrouše 92019-09-07 19:09:45
75ŽákavaMuži Starosedlský Hrádek 122019-09-07 19:09:45
76ŽákavaMuži Útušice 172019-09-07 19:09:45
77VranoviceŽeny Chotíkov 112019-08-26 09:15:44
78VranoviceŽeny Horní Lukavice 102019-08-26 09:15:41
79VranoviceŽeny Únětice 1911 92019-08-26 09:15:37
80VranoviceŽeny Štichovice 82019-08-26 09:15:34
81VranoviceŽeny Poděvousy 72019-08-26 09:15:30
82VranoviceŽeny Želčany 62019-08-26 09:15:27
83VranoviceŽeny Hradec 42019-08-26 09:15:23
84VranoviceŽeny Úněšov 52019-08-26 09:15:20
85VranoviceŽeny Dehtín 32019-08-26 09:15:17
86VranoviceŽeny Vranovice 12019-08-26 09:15:14
87VranoviceŽeny Štítary 22019-08-26 09:15:10
88VranoviceŽeny Vranovice 102019-08-26 09:14:45
89VranoviceŽeny Únětice 1911 102019-08-26 09:14:42
90VranoviceŽeny Chotíkov 92019-08-26 09:14:39
91VranoviceŽeny Dehtín 82019-08-26 09:14:35
92VranoviceŽeny Štítary 72019-08-26 09:14:32
93VranoviceŽeny Horní Lukavice 62019-08-26 09:14:28
94VranoviceŽeny Poděvousy 52019-08-26 09:14:25
95VranoviceŽeny Hradec 32019-08-26 09:14:21
96VranoviceŽeny Hlubyně 42019-08-26 09:14:18
97VranoviceŽeny Štichovice 22019-08-26 09:14:15
98VranoviceŽeny Úněšov 12019-08-26 09:14:11
99VranoviceMuži Únětice 1911 A12019-08-26 09:12:04
100VranoviceMuži Chrást 52019-08-26 09:12:04
Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání