Sponzoři soutěží

Podpořte naše sdružení a soutěže které jsou pod logem ZČHL!
 

Zveřejníme Vaše logo na těchto stránkách i na všech soutěžích po celém Plzeňském kraji .

Děkujeme.

 

Hasičský sport - dresy

Dobrý den, dovoluji si obrátit se na Vás s nabídkou výroby sportovních dresů a pevně věřím, že Vás tato nabídka, jako zástupce hasičského sboru může zaujmout.

Chválenické hasičky na horách

Odměna pro vítěze – víkendový pobyt na Šumavě v penzionu ALFA. Tak to byl náš hnací motor na 12. kole Západočeské hasičské ligy, které se konalo v sobotu 17.8.2013 na Mokrouších. V loňském roce jsme si tuto cenu na horách náramně vychutnaly a nechtěly jsme se o tento zážitek ochudit ani letos. A povedlo se, závod jsme vyhrály s časem 17,26s a o víkendu 6.-8.12.2013 jsme vyrazily do penzionu ALFA do Železné Rudy.

Bison Sportswear

Při objednávce dresů v termínu 1.1.2014 – 28.2.2014 získáte pro Váš tým možnost odjet na soustředění před sezónou do multifunkčního areálu Baldovec v Moravském krasu za výhodných podmínek.

Více zde

Akce partnera

Akce partnera - Objednejte letos, vyrobíme po vánocích. Využijete zbývající finanční prostředky a získáte klid a jistotu, že Váš tým bude mít dresy na novou sezónu 100% včas.

BISON SPORTSWEAR

S výrobou dresů pro hasičský sport máme dlouholeté zkušenosti, které se odrážejí v kvalitě našich produktů. Výběr vhodných materiálů, precizní provedení - to jsou hlavní důvody, proč naše dresy používají nejlepší extraligové týmy. Oblékáme také juniorskou reprezentací. Naše dresy se objevily i na galavečeru Miss hasička ČeskoSlovensko 2012, kde se v nich předvedly finalistky soutěže.

Sponzoři ročníku 2013

Děkujeme za podporu a těšíme se na další spolupráci ..

Chválenické hasičky na horách

V sobotu 18. srpna jsme se na Mokrouších zúčastnily dvanáctého kola Západočeské hasičské ligy a s časem 17,30 s jsme zvítězily. Tímto závodem jsme si zajistily i celkové vítězství v této lize. Po převzetí cen jsme byly mile překvapeny i nečekanou odměnou a to dárkovým poukazem s pobytem v Železné Rudě v penzionu Alfa

Wellnes pobyt se slevou 50%

Na konec sezóny 2012 pro vás firma Bison Sportswear připravila zajímavou možnost, jak odjet na relaxační pobyt po náročné sezóně za výhodných podmínek.

BISON SPORTSWEAR

BISON SPORTSWEAR patří k největším výrobcům a dodavatelům sportovního oblečení v Evropě. V jeho sortimentu jsou dresy pro celou řadu sportů, které dodává svým zákazníkům ve více než 15 zemích EU. S dlouholetými zkušenostmi v oboru je zárukou kvality nabízených produktů, vyráběných výhradně v České republice.

V nových dresech od Bison

Hned na začátek roku 2012 pro vás firma Bison Sportswear připravila zajímavou možnost, jak dostat váš tým na soustředění  za ojedinělých podmínek.

Sponzoři ročníku 2011

Děkujeme za podporu a těšíme se na další spolupráci ..

Sponzoři ročníku 2010

Děkujeme za podporu a těšíme se na další spolupráci ..

Sponzoři ročníku 2008

Děkujeme za podporu a těšíme se na další spolupráci ..

Sponzoři ročníku 2007

Děkujeme za podporu a těšíme se na další spolupráci ..

Více informací zde

Archiv zde

Počet článků: 14  Stránka: 

0