Rok:

Výsledky ročníku 2018 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Úh
1
Bu
2
Ho
3
Št
4
Ne
5
Bu
6
No
7
Ch
8
Ch
9
Mo
10
Št
11
Žá
12
Pl
13
Pl
14
1. Únětice 141 16,67PJ
17
13
20
0
7
11
13
20
20
-
20
---
2. Žebnice 125 16,62PS
20
1
0
17
4
20
3
17
17
13
13
---
3. Horní Kamenice 115 16,92DO
13
20
9
15
0
0
20
15
2
17
4
---
4. Horní Lukavice 110 17,10PJ
0
10
15
13
0
15
11
0
15
20
11
---
5. Dehtín 108 17,40KT
9
15
13
0
17
9
6
10
13
7
9
---
6. Nevřeň 94 17,85PS
11
8
8
8
10
7
9
11
7
9
6
---
7. Chrást 87 17,36PB
1
4
11
7
5
10
15
13
11
2
8
---
8. Štichovice 86 17,47PS
8
6
7
10
11
13
4
2
4
11
10
---
9. Útušice 82 17,41PJ
0
0
10
5
13
0
10
6
6
15
17
---
10. Novosedly 80 16,94ST
2
17
17
20
0
17
0
0
5
0
2
---
11. Poděvousy 66 17,16DO
0
5
0
11
8
1
17
5
0
4
15
---
12. Mokrouše 50 18,54PJ
6
7
3
3
1
6
-
8
8
8
0
---
13. Chotíkov 47 17,82PS
5
0
0
9
9
5
8
0
1
3
7
---
14. Robčice 42 18,03PJ
10
2
4
0
2
4
1
0
9
10
0
---
15. Bolkov 37 18,06PJ
0
3
5
6
7
8
-
7
0
-
1
---
16. Hlubyně 28 17,65PB
0
11
--
17
0
--------
17. Štěnovický Borek 27 18,84PJ-
9
2
2
0
0
2
9
3
0
0
---
18. Zahorčice 20 16,68ST
0
0
--
20
-
0
-------
19. Úněšov 16 19,77PS--
0
0
3
3
5
0
0
5
0
---
20. Chářovice 15 17,39BN
15
-------------
21. Úherce 13 18,60PS
7
0
6
0
----------
22. Vranovice 12 18,31PB------
7
---
5
---
-. Únětice B 12 18,78PJ-----
0
-
3
0
6
3
---
24. Radětice 10 18,17PB---
0
----
10
-----
25. Příšov 6 19,50PS
5
-
0
0
0
--
0
0
1
0
---
26. Obora 5 18,74PS--
0
4
---
1
0
-----
27. Mochtín 4 20,29KT-
0
0
0
0
--
4
0
-----
28. Želčany 3 19,54PJ
3
0
0
0
-----
0
0
---
29. Zahorčice 2 20,30KT--
1
1
0
---------
-. Horní Bělá 2 24,29PS-----
2
--------
31. Bezdědovice 0 19,27ST----------
0
---
-. Stýskaly 0 29,53PS-----
0
--------
-. Letiny 0 32,26PJ----------
0
---
-. Božkov 0 51,03PM---------
0
----
-. Tymákov 0 63,57PJ---------
0
0
---
-. Bučí 0 NPPS-----
0
--------
-. Hejná 0 NPKT------
0
-------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Úh
1
Bu
2
Ho
3
Št
4
Ne
5
Bu
6
No
7
Ch
8
Ch
9
Mo
10
Št
11
Žá
12
Pl
13
Pl
14
1. Úněšov 90 17,56PS
8
12
4
10
6
5
12
8
0
10
15
---
2. Hradec 83 17,20PJ
12
5
12
12
5
15
2
12
4
4
0
---
3. Štichovice 81 17,57PS
3
10
10
3
12
2
8
15
10
5
3
---
-. Únětice 81 17,60PJ
10
0
8
8
0
12
15
0
8
15
5
---
5. Sloup 67 16,49PZ
15
15
15
4
15
-
3
-------
6. Štěnovický Borek 66 17,00PJ-
4
6
15
4
8
-
4
15
0
10
---
7. Chotíkov 65 17,88PS
6
0
5
2
8
3
10
1
6
12
12
---
8. Dehtín 59 18,13KT
4
6
0
5
10
0
4
6
12
6
6
---
9. Poděvousy 36 18,25DO
2
1
0
1
0
6
5
2
3
8
8
---
10. Mrtník 28 18,14PS
5
2
0
6
2
10
-
3
0
-----
11. Horní Lukavice 23 19,43PJ
0
3
3
0
3
0
6
5
1
1
1
---
12. Březnice 15 18,10PB-------
10
5
-----
13. Hlubyně 13 19,30PB
0
8
--
0
5
--------
14. Chlum 6 21,21PJ---------
2
4
---
15. Mokrouše 3 20,72PJ---------
3
----
16. Bučí 2 19,70PS----
1
1
--------
-. Obora 2 24,55PS-------
0
2
-----
-. Želčany 2 29,60PJ---------
0
2
---


Celkem se účastnilo:  55 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: