Břehy v roce 2019

Rok:

   Muži   Ženy  Starší žáci  Mladší žáci  Dorostenky  Dorostenci  Profi
ID FireSport:   195006
Okres:   Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Souřadnice:   50°33*45*N,15°04*08*E
PSČ:  294 11

Mapa výsledků

Zvětšit mapu

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  KošťálovSM18,3418,3818,382018/09/16
2.  BoroviceMB18,5118,4318,512018/09/15
3.  Benešov u SemilSM18,3218,5718,572018/09/22
4.  MyštěvesHK18,8818,7018,882018/09/02
5.  SychrovMB19,9619,4719,962014/06/29
6.  SychrovMB18,8420,8820,882018/06/09
7.  RadimoviceLI19,6421,1521,152014/08/23
8.  KošťálovSM21,2820,4921,282017/09/16
9.  DnebohMB--29,672014/09/07
10.  HuťJN31,4832,2132,212018/08/18
11.  DnebohMBNPNPNP2016/09/04
12.  DnebohMBNPNPNP2018/08/19
13.  RadimoviceLINPNPNP2017/08/19
14.  DnebohMBNPNPNP2017/09/03
15.  BoroviceMBNPNPNP2017/08/26
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
A 2019/05/11 Dlouhá Lhota, fotbalové hřiště BP 42,35 14 2
B 2019/05/11 Dlouhá Lhota, fotbalové hřiště BP 55,10 18 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


20. místo BP 201620. místo PKL 201819. místo JL 201816. místo BP 201814. místo BP 201918. místo BP 2019

Boleslavsky pohar

Tým: Břehy A, nejlepěí čas: 42,35 Útok,nástřik 3xB úzké, body: 2 počet výsledků: 1x

Boleslavsky pohar

Tým: Břehy B, nejlepěí čas: 55,10 Útok,nástřik 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

      Kdy Kde St.č. Liga
      2019/05/11 Dlouhá Lhota, fotbalové hřiště, Dlouholhotecký pohár, 3B - nástřikové terče 4
      BP
      2019/05/11 Dlouhá Lhota, fotbalové hřiště, Dlouholhotecký pohár, 3B - nástřikové terče 15
      BP
      2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 5
      JL
      2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár 5
      JL
      2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 9
      JL
      2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár 6
      JL
      2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka 7
      JL
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře