Dobšín v roce 2019

Rok:

   Muži   Ženy
ID FireSport:   28134
Okres:   Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Souřadnice:   50°28*58*N,15°06*50*E
PSČ:  294 04

Mapa výsledků

Zvětšit mapu

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  MříčnáSM16,8417,3217,322016/05/28Kamenice
2.  KošťálovSM17,1817,6517,652016/09/17Kamenice
3.  KosmonosyMB17,6717,4217,672016/05/21Kamenice
4.  BoroviceMB17,1317,6817,682018/09/15Kamenice
5.  Velké HamryJN17,6817,6817,682017/05/13Kamenice
6.  KosmonosyMB17,4917,7117,712014/05/17- Kamenice
7.  SychrovMB16,8517,7417,742016/06/18Kamenice
8.  DnebohMB--17,862014/09/07- Kamenice
9.  BoroviceMB17,7217,8917,892014/06/28- Kamenice
10.  Velké HamryJN17,9617,7217,962016/05/14Kamenice
11.  FrýdlantLI--18,002013/10/05- Kamenice
12.  Krásná VesMB--18,012013/05/05- Kamenice
13.  RadimoviceLI18,3017,1018,302018/05/20Kamenice
14.  LibuňJC18,3017,4118,302014/06/22- Kamenice
15.  SychrovMB--18,312013/08/25- Kamenice
16.  JirkovJN18,3418,3318,342016/09/03Kamenice
17.  JirkovJN17,9418,3518,352014/09/20- Kamenice
18.  MříčnáSM18,4418,1318,442014/05/31- Kamenice
19.  JirkovJN18,4518,3218,452018/09/09Kamenice
20.  HuťJN18,4717,8318,472014/09/13- Kamenice
21.  BoroviceMB18,5317,7718,532016/08/13Kamenice
22.  KosmonosyMB18,5917,3518,592018/05/19Kamenice
23.  Krásná VesMB18,7618,8418,842014/05/03- Kamenice
24.  Krásná VesMB18,9218,4018,922017/07/15Kamenice
25.  Benešov u SemilSM18,9918,7218,992014/09/28- Kamenice
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2019/05/11 Dlouhá Lhota, fotbalové hřiště BP NP 19 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

      Kdy Kde St.č. Liga
      2019/05/11 Dlouhá Lhota, fotbalové hřiště, Dlouholhotecký pohár, 3B - nástřikové terče 13
      BP
      2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 16
      JL
      2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár 2
      JL
      2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 10
      JL
      2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár 15
      JL
      2019/05/25 Bechov, hasičské hřiště, Pohár Formanka, 3B - nástřikové terče 6
      BP
      2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár 10
      JL
      2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka 14
      JL
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře