Rašín 2026, (Jičín)
| ID FireSport: | 139459 |
| Kategorie: | Muži |
| Okres: | Jičín |
| Kraj: | Královéhradecký |
| Souřadnice: | 50°19*54*N,15°40*51*E |
| PSČ: | 507 76 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
| P | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zderaz | Chrudim | 16,02 | 15,90 | 16,02 | 2026/08/30 | |
| 2. | Nevcehle | Jihlava | 15,92 | 16,02 | 16,02 | 2026/08/08 | |
| 3. | Radimovice | Liberec | 15,86 | 16,11 | 16,11 | 2025/08/31 | |
| 4. | Únětice 1911 | Plzeň-jih | 16,13 | 15,98 | 16,13 | 2025/07/26 | |
| 5. | Radimovice | Liberec | 16,21 | 15,96 | 16,21 | 2026/05/30 | |
| 6. | Letohrad - Kunčice | Ústí nad Orlicí | 16,16 | 16,24 | 16,24 | 2026/07/19 | |
| 7. | Plumlov | Prostějov | 16,12 | 16,24 | 16,24 | 2025/06/21 | |
| 8. | Olšovec | Přerov | 15,85 | 16,25 | 16,25 | 2025/07/06 | |
| 9. | Stará Říše | Jihlava | 16,28 | 16,21 | 16,28 | 2026/08/09 | |
| 10. | Maršovice | Žďár nad Sázavou | 16,29 | 16,13 | 16,29 | 2026/06/14 | |
| 11. | Tanvald | Jablonec nad Nisou | 16,24 | 16,33 | 16,33 | 2025/09/13 | |
| 12. | Malá Skála | Jablonec nad Nisou | 16,36 | 16,15 | 16,36 | 2025/08/09 | |
| 13. | Nevcehle | Jihlava | 16,03 | 16,41 | 16,41 | 2024/06/22 | |
| 14. | Bechov | Mladá Boleslav | 16,41 | 15,79 | 16,41 | 2026/05/23 | |
| 15. | Maršovice | Žďár nad Sázavou | 16,43 | 16,22 | 16,43 | 2024/07/14 | |
| 16. | Malá Skála | Jablonec nad Nisou | 16,46 | 16,32 | 16,46 | 2026/08/15 | |
| 17. | Plumlov | Prostějov | 16,09 | 16,49 | 16,49 | 2026/06/20 | |
| 18. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 16,30 | 16,50 | 16,50 | 2026/07/18 | |
| 19. | Karolín | Kroměříž | 16,62 | 16,52 | 16,62 | 2026/07/05 | |
| 20. | Oldřiš | Svitavy | 16,63 | 16,37 | 16,63 | 2025/09/06 | |
| 21. | Tanvald | Jablonec nad Nisou | 16,49 | 16,63 | 16,63 | 2024/09/07 | |
| 22. | Malá Skála | Jablonec nad Nisou | 16,68 | 16,69 | 16,69 | 2023/08/12 | |
| 23. | Pšánky | Hradec Králové | 16,71 | 16,46 | 16,71 | 2025/08/24 | |
| 24. | Lanžov | Trutnov | 16,57 | 16,75 | 16,75 | 2024/07/27 | |
| 25. | Dubenec | Trutnov | 16,63 | 16,76 | 16,76 | 2024/07/06 | |
| P | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Popis | Poř. | Body | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/08/08 | Nevcehle | EXČR | 16,02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 3. | 15 | | |
| 2026/08/30 | Zderaz | EXČR | 16,02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 3. | 15 | | |
| 2026/05/30 | Radimovice | JL | 16,21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 2. | 14 | | |
| 2026/07/19 | Letohrad - Kunčice | EXČR | 16,24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 5. | 11 | | |
| 2026/08/09 | Stará Říše | EXČR | 16,28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 9. | 7 | | |
| 2026/06/14 | Maršovice | EXČR | 16,29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 3. | 15 | | |
| 2026/05/23 | Bechov | JL | 16,41 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 2. | 14 | | |
| 2026/08/15 | Malá Skála | JL | 16,46 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 3. | 13 | | |
| 2026/06/20 | Plumlov | EXČR | 16,49 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 10. | 6 | | |
| 2026/07/18 | Letohrad - Orlice | EXČR | 16,50 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 12. | 4 | | |
| 2026/07/05 | Karolín | EXČR | 16,62 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 11. | 5 | | |
| 2026/06/13 | Netín | EXČR | 16,91 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 22. | 0 | | |
| 2026/08/23 | Dneboh | JL | 17,10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 3. | 13 | | |
| 2026/07/11 | Dubenec | JL | 17,33 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 6. | 10 | | |
| 2026/05/08 | Košťálov | JL | 17,35 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 5. | 11 | | |
| 2026/06/21 | Radíkov | EXČR | 17,46 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 22. | 0 | | |
| 2026/07/04 | Bílovice | EXČR | 17,62 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 24. | 0 | | |
| 2026/08/29 | Pšánky | EXČR | 17,65 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 23. | 0 | | |
| 2026/05/24 | Libuň | JL | 17,97 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 11. | 5 | | |
| 2026/08/22 | Jirkov | JL | 18,05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 8. | 8 | | |
| 2026/05/16 | Pěnčín | JL | 18,59 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 11. | 5 | | |
| 2026/07/26 | Únětice | EXČR | NP | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 41. | 0 | | |
| 2026/07/25 | Budíkovice | EXČR | NP | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 28. | 0 | | |
| 2026/06/06 | Sychrov | JL | NP | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 20. | 0 | | |
| 2026/06/27 | Krásná Ves | JL | NP | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 15. | 0 | | |
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Popis | P | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
7. místo JL 202310. místo VČHL 20233. místo VČHL 202410. místo JL 202418. místo EXČR 202418. místo PKL 20246. místo JL 202513. místo EXČR 202518. místo PKL 20254. místo JL 202611. místo EXČR 2026
Extraliga ČR
Tým: Rašín , nejlepěí čas: 16,02 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 78 počet výsledků: 14x
Jizerská liga
Tým: Rašín , nejlepěí čas: 16,21 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 93 počet výsledků: 11x
Videa a fotografie týmu
| Den akce | Název akce | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
| 2026/08/15 | Malá Skála, Maloskalský pohár | https://youtu.be/mHs6eBbuqFw | Redakce FireSport | |
| 2026/06/06 | Sychrov, Káčovský pohár | https://youtu.be/b-HDdCesY3M | Redakce FireSport | |
| Den akce | Název akce | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2026
Komentáře
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.

















