Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
| Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lobodice | Přerov | - | - | 17,76 | 2016/08/20 | |
| 2. | Radíkov | Přerov | 17,97 | 17,61 | 17,97 | 2019/05/26 | |
| 3. | Radkova Lhota | Přerov | 17,77 | 18,03 | 18,03 | 2015/07/05 | |
| 4. | Polkovice | Přerov | - | - | 18,19 | 2015/07/25 | |
| 5. | Rychlov | Kroměříž | 18,28 | 17,91 | 18,28 | 2017/07/22 | |
| 6. | Chropyně | Kroměříž | 18,31 | 17,59 | 18,31 | 2017/04/29 | |
| 7. | Radíkov | Přerov | 18,36 | 18,40 | 18,40 | 2015/05/17 | |
| 8. | Olšovec | Přerov | 18,45 | 17,78 | 18,45 | 2017/07/09 | |
| 9. | Olšovec | Přerov | 18,45 | 17,78 | 18,45 | 2017/07/09 | |
| 10. | Babice | Vsetín | 17,21 | 18,46 | 18,46 | 2017/07/01 | |
| 11. | Babice | Vsetín | 17,21 | 18,46 | 18,46 | 2017/07/01 | |
| 12. | Čekyně - Přerov VII | Přerov | 18,57 | 18,53 | 18,57 | 2016/06/12 | |
| 13. | Karolín | Kroměříž | 18,14 | 18,58 | 18,58 | 2016/08/06 | |
| 14. | Křenovice | Přerov | 18,64 | 18,50 | 18,64 | 2014/06/28 | |
| 15. | Císařov | Přerov | - | - | 18,64 | 2016/06/11 | |
| 16. | Tučapy | Kroměříž | 18,65 | 18,56 | 18,65 | 2015/07/05 | |
| 17. | Polkovice | Přerov | - | - | 18,65 | 2016/07/30 | |
| 18. | Císařov | Přerov | - | - | 18,97 | 2015/06/13 | |
| 19. | Racková | Zlín | 18,74 | 19,08 | 19,08 | 2015/05/31 | |
| 20. | Rokytnice | Přerov | - | - | 19,12 | 2014/08/30 | |
| 21. | Chropyně | Kroměříž | - | - | 19,18 | 2015/05/09 | |
| 22. | Polkovice | Přerov | - | - | 19,38 | 2019/07/27 | |
| 23. | Citov | Přerov | - | - | 19,39 | 2014/08/16 | |
| 24. | Citov | Přerov | - | - | 19,41 | 2015/08/15 | |
| 25. | Radíkov | Přerov | 18,53 | 19,44 | 19,44 | 2016/06/26 | |
| Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/09/25 | Henčlov, hřiště | PRL | 15,94 | 12 | 0 | | |
| 2016/07/16 | Popůvky | MHJPR | 16,26 | 5 | 14 | | |
| 2016/08/20 | Lobodice | MHJPR | 17,76 | 2 | 21 | | |
| 2016/06/12 | Čekyně | PRL | 18,57 | 4 | 12 | | |
| 2016/08/06 | Karolín | PHL | 18,58 | 12 | 0 | | |
| 2016/06/11 | Císařov | MHJPR | 18,64 | 4 | 16 | | |
| 2016/07/30 | Polkovice | MHJPR | 18,65 | 5 | 14 | | |
| 2016/08/13 | Kujavy, hřiště TJ | FSEU | 19,14 | 36 | 0 | | |
| 2016/06/26 | Radíkov | EXČR | 19,44 | 28 | 0 | | |
| 2016/09/03 | Pravčice | PHL | 21,03 | 23 | 0 | | |
| 2016/05/21 | Radíkov | FSEU | 27,65 | 19 | 0 | | |
| 2016/07/09 | Kokory | MHJPR | 40,24 | 14 | 2 | | |
| 2016/11/26 | Vrbětice - areál SDH | FSEU | NP | 36 | 0 | | |
| 2016/09/11 | Čechy | PRL | NP | 24 | 0 | | |
| 2016/06/24 | Dřevohostice, zámecký areál | PRL | NP | 22 | 0 | | |
| 2016/07/23 | Chropyně | MHJPR | NP | 21 | 0 | | |
| 2016/07/02 | Uhřičice | MHJPR | NP | 17 | 0 | | |
| 2016/08/13 | Citov | MHJPR | NP | 16 | 0 | | |
| 2016/06/25 | Křenovice | MHJPR | NP | 14 | 0 | | |
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
9. místo MHJPR 20146. místo MHJPR 201510. místo MHJPR 201613. místo MHJPR 201716. místo ONL 201714. místo MHJPR 20187. místo MHJPR 2019
Extraliga ČR
Tým: Sobíšky , nejlepěí čas: 19,44 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Sobíšky , nejlepěí čas: 19,14 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65, body: 0 počet výsledků: 3x
Podhostýnská hasičská lig
Tým: Sobíšky , nejlepěí čas: 18,58 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 0 počet výsledků: 2x
Přerovská liga požárních útoků
Tým: Sobíšky , nejlepěí čas: 15,94 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65, body: 0 počet výsledků: 3x
Přerovská liga požárních útoků
Tým: Sobíšky , nejlepěí čas: 18,57 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 12 počet výsledků: 1x
Velká cena MHJ Přerov
Tým: Sobíšky , nejlepěí čas: 16,26 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65, body: 14 počet výsledků: 1x
Velká cena MHJ Přerov
Tým: Sobíšky , nejlepěí čas: 17,76 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 53 počet výsledků: 8x
Videa a fotografie týmu
| Den akce | Název akce | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
| 2016/09/25 | Henčlov, hřiště, O pohár pivovaru Zubr | https://youtu.be/JRCvuagU4tQ | Tomáš Bálint | |
| 2016/08/13 | Kujavy, hřiště TJ, Memoriál Arnošta Slezáka a O pohár starostky obce. | https://youtu.be/2OvvBF_Pdi4 | Dalibor Velčovský | |
| 2016/08/06 | Karolín, O pohár obce Karolín | https://youtu.be/0wUb-ya7kKo | Martin Ondra | |
| 2016/07/23 | Chropyně, Velká cena MHJ | https://youtu.be/flhHpdELp5I | Vladislav Sedlařík | |
| 2016/06/26 | Radíkov, O pohár SDH Radíkov | https://youtu.be/Ech8IYyPNHs | Dalibor Velčovský | |
| 2016/06/12 | Čekyně, Memorial Zdeňka Obziny | https://youtu.be/watch?v=bsA | Admin Přerovská liga PÚ | |
| 2016/06/11 | Císařov, Velká cena MHJ | https://youtu.be/wfvqB9_2E7s | Jiří Kočař | |
| Den akce | Název akce | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazy| Název | Odkaz | Kdy | Liga |
|---|---|---|---|
| SDH Sobíšky | https://www.facebook.com/SdhSobisky | FSEU | |
| Název | Odkaz | Kdy | Liga |
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2016
Komentáře
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.

















