| Liga: | Velká cena OSH Přerov |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 05. 06. 2016 09:30 |
| Kontakt: | Ing.Gába Karel |
| Telefon: | 603 894 451 |
| Okres: | Vsetín |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Karel Gába |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Špičky | Přerov | 16,72 | 16,72 | 16,59 |
|
| 2. | Radíkov | Přerov | 17,27 | 16,99 | 17,27 |
|
| 3. | Opatovice | Přerov | 18,44 | 18,36 | 18,44 |
|
| 4. | Hlinsko | Přerov | 19,05 | 17,93 | 19,05 |
|
| 5. | Kunovice | Vsetín | 19,39 | 17,98 | 19,39 |
|
6. | Bílany | Kroměříž | 19,52 | 19,52 | 18,36 |
|
| 7. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 19,90 | 18,78 | 19,90 |
|
| 8. | Drahotuše (Hranice IV) | Přerov | 20,10 | 20,10 | 19,49 |
|
9. | Partutovice | Přerov | 20,25 | 19,52 | 20,25 |
|
| 10. | Paršovice | Přerov | 22,48 | 21,59 | 22,48 |
|
11. | Loukov | Kroměříž | 23,82 | 23,82 | 20,32 |
|
12. | Pravčice | Kroměříž | 25,13 | 17,49 | 25,13 |
|
| 13. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 27,99 | 27,99 | 19,23 |
|
| 14. | Rychlov | Kroměříž | 32,84 | 32,64 | 32,84 |
|
| 15. | Zahnašovice | Kroměříž | 34,54 | 34,17 | 34,54 |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plumlov | Prostějov | 13,97 | 14,01 | 14,01 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hrabůvka | Přerov | 13,90 | 14,02 | 14,02 | 2018/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Plumlov | Prostějov | 13,97 | 14,03 | 14,03 | 2018/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Velké Hoštice | Opava | 14,12 | 13,82 | 14,12 | 2016/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Nevcehle | Jihlava | 14,22 | 14,16 | 14,22 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 14,22 | 14,08 | 14,22 | 2016/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Čikov | Třebíč | 13,92 | 14,31 | 14,31 | 2018/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Budeč | Jindřichův Hradec | 14,34 | 14,33 | 14,34 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Ludéřov | Olomouc | 14,36 | 14,36 | 14,36 | 2018/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Prchalov A | Nový Jičín | 13,94 | 14,37 | 14,37 | 2012/10/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Zbora | Púchov | 14,37 | 14,33 | 14,37 | 2024/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Netín CIRKUS | Žďár nad Sázavou | 14,38 | 14,04 | 14,38 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Lhotky Sport | Žďár nad Sázavou | 13,95 | 14,39 | 14,39 | 2016/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Velké Hoštice | Opava | 14,41 | 14,19 | 14,41 | 2012/10/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Zbora | Púchov | 14,35 | 14,41 | 14,41 | 2012/10/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Pasohlávky | Brno-venkov | 14,41 | 14,13 | 14,41 | 2018/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Velké Hoštice | Opava | 13,98 | 14,44 | 14,44 | 2018/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Hoštiná | Púchov | 14,45 | 14,04 | 14,45 | 2024/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Jistebník | Nový Jičín | 14,45 | - | 14,45 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Letohrad - Kunčice B | Ústí nad Orlicí | 14,34 | 14,45 | 14,45 | 2018/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Prchalov A | Nový Jičín | 14,30 | 14,47 | 14,47 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Plumlov | Prostějov | 14,15 | 14,52 | 14,52 | 2012/10/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Brušperk A | Frýdek-Místek | 14,46 | 14,52 | 14,52 | 2024/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Krasonice | Jihlava | 14,45 | 14,53 | 14,53 | 2016/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Zbora | Púchov | 14,31 | 14,53 | 14,53 | 2018/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Prchalov B | Nový Jičín | 14,51 | 14,53 | 14,53 | 2018/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zbora A | Púchov | 14,50 | 14,54 | 14,54 | 2014/10/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Krotějov | Tábor | 14,25 | 14,56 | 14,56 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Renmotor Jinolice | Jičín | 14,58 | 13,92 | 14,58 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Čikov | Třebíč | 14,61 | 14,35 | 14,61 | 2016/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Skrochovice | Opava | 16,06 | 15,95 | 16,06 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Skrochovice | Opava | 16,06 | 15,95 | 16,06 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Chrášťany | Litoměřice | 16,06 | 15,77 | 16,06 | 2016/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Vitiněves | Jičín | - | - | 16,13 | 2011/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Radíkov | Přerov | 15,94 | 16,16 | 16,16 | 2012/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Chrášťany | Litoměřice | 16,18 | 15,82 | 16,18 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Radíkov | Přerov | 16,23 | 15,96 | 16,23 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Vitiněves | Jičín | 16,30 | 15,79 | 16,30 | 2012/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Chrášťany | Litoměřice | 16,31 | 15,90 | 16,31 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chrášťany | Litoměřice | 16,31 | 15,90 | 16,31 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Markvartovice | Opava | 16,30 | 16,36 | 16,36 | 2024/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Chrášťany | Litoměřice | 16,38 | 16,10 | 16,38 | 2012/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Radíkov | Přerov | 15,70 | 16,47 | 16,47 | 2016/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Nevcehle | Jihlava | - | - | 16,48 | 2011/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | - C Letohrad Kunčice | bez určení okresu | 16,51 | 16,15 | 16,51 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Chrášťany | Litoměřice | 16,14 | 16,51 | 16,51 | 2010/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Vitiněves | Jičín | 16,52 | 15,68 | 16,52 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Radíkov | Přerov | 16,66 | 16,56 | 16,66 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Spišský Štvrtok | Levoča | 16,61 | 16,67 | 16,67 | 2024/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Špičky | Přerov | 16,72 | 16,59 | 16,72 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Svinov B | Ostrava-město | 16,43 | 16,72 | 16,72 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | - Budikovice | bez určení okresu | 16,73 | 16,03 | 16,73 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Radíkov | Přerov | 16,75 | 16,59 | 16,75 | 2014/10/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,56 | 16,76 | 16,76 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,56 | 16,76 | 16,76 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Olší | Brno-venkov | 16,77 | 16,73 | 16,77 | 2012/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Pravčice A | Kroměříž | 16,65 | 16,80 | 16,80 | 2018/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Špičky | Přerov | 16,84 | 16,66 | 16,84 | 2018/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Nevcehle | Jihlava | 16,53 | 16,86 | 16,86 | 2010/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Žernovník | Blansko | 16,89 | 16,80 | 16,89 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Michal Matějíček | 16 ** | 24 | 04.06.2016 10:27 | |
| Luboš Kopřiva | 16 ** | 8 | 29.05.2016 21:18 | |
| Radek Troch | 16 ** | 6 | 04.06.2016 21:07 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Troch | 16 ** | 17 | 04.06.2016 21:08 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 04.06.2016 10:27 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















