Chvalovice - hasičské hřiště 2026 (Znojmo)
O pohár obce Chvalovice, 5. kolo ZNL
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Znojemská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 05. 09. 2026 20:00 |
| Kontakt: | Robert Vaněk |
| Telefon: | 775 101 156 |
| Okres: | Znojmo |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Únanov | Znojmo | 15,38 | 15,38 | 15,21 | 0,17 | |
![]() | 2. | Mikulovice | Znojmo | 15,51 | 15,51 | 15,49 | 0,02 | |
![]() | 3. | Černín | Znojmo | 15,62 | 15,62 | 15,37 | 0,25 | |
![]() | 4. | Chvalovice | Znojmo | 16,20 | 15,57 | 16,20 | 0,63 | |
![]() | 5. | Dobřínsko | Znojmo | 16,82 | 16,82 | 16,61 | 0,21 | |
![]() | 6. | Hodonice | Znojmo | 18,10 | 18,10 | 15,08 | 3,02 | |
![]() | 7. | Milovice | Břeclav | 19,00 | 17,46 | 19,00 | 1,54 | |
![]() | 8. | Jezeřany-Maršovice | Znojmo | 19,48 | 19,48 | 15,59 | 3,89 | |
![]() | 9. | Havraníky | Znojmo | 21,69 | 20,45 | 21,69 | 1,24 | |
![]() | 10. | Újezd | Znojmo | 21,72 | 15,91 | 21,72 | 5,81 | |
![]() | 11. | Bojanovice | Znojmo | NP | NP | NP | - |
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Mikulovice | Znojmo | 18,53 | 18,44 | 18,53 | 0,09 | |
![]() | 2. | Dobřínsko | Znojmo | 20,00 | 19,93 | 20,00 | 0,07 | |
![]() | 3. | Chvalovice | Znojmo | 20,99 | 20,99 | 20,47 | 0,52 | |
![]() | 4. | Únanov | Znojmo | 23,41 | 22,91 | 23,41 | 0,50 | |
![]() | 5. | Miroslav | Znojmo | 25,90 | 25,90 | 18,94 | 6,96 | |
![]() | 6. | Častohostice | Třebíč | 34,01 | 34,01 | 33,63 | 0,38 |
Smíšený dorost, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Milovice | Břeclav | 17,10 | 16,55 | 17,10 | 0,55 | |
![]() | 2. | Jezeřany-Maršovice | Znojmo | 17,72 | 16,59 | 17,72 | 1,13 | |
![]() | 3. | Jevišovice | Znojmo | 17,79 | 17,79 | 17,33 | 0,46 | |
![]() | 4. | Únanov | Znojmo | 19,80 | 19,38 | 19,80 | 0,42 | |
![]() | 5. | Skalice | Znojmo | 21,28 | 21,28 | 21,06 | 0,22 | |
![]() | 6. | Chvalovice | Znojmo | 21,67 | 21,67 | 21,28 | 0,39 | |
![]() | 7. | Vítonice | Znojmo | 23,13 | 23,13 | 23,06 | 0,07 | |
![]() | 8. | Mikulovice | Znojmo | 34,81 | 34,81 | 34,66 | 0,15 | |
![]() | 9. | Blížkovice | Znojmo | 35,02 | 35,02 | 33,08 | 1,94 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Únanov | Znojmo | 15,38 | 15,21 | 15,38 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Mikulovice | Znojmo | 15,51 | 15,49 | 15,51 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Černín | Znojmo | 15,62 | 15,37 | 15,62 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Chvalovice | Znojmo | 15,57 | 16,20 | 16,20 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Prchalov | Nový Jičín | 15,96 | 16,25 | 16,25 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Trnava | Třebíč | 16,02 | 16,35 | 16,35 | 2017/06/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,39 | 15,92 | 16,39 | 2017/06/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Stará Říše | Jihlava | 16,40 | 16,48 | 16,48 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,51 | 16,32 | 16,51 | 2017/06/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,52 | 16,07 | 16,52 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Prchalov | Nový Jičín | 16,55 | 16,56 | 16,56 | 2017/06/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Bašnice | Jičín | 16,13 | 16,58 | 16,58 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Chrášťany | Litoměřice | 16,63 | 16,58 | 16,63 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 16,22 | 16,63 | 16,63 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 16,60 | 16,64 | 16,64 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,42 | 16,64 | 16,64 | 2017/06/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Lhotky Sport | Žďár nad Sázavou | 16,75 | 16,55 | 16,75 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,80 | 16,32 | 16,80 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Chrášťany | Litoměřice | 16,82 | 16,49 | 16,82 | 2017/06/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Dobřínsko | Znojmo | 16,82 | 16,61 | 16,82 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Jankov | Benešov | 16,47 | 16,83 | 16,83 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,65 | 16,84 | 16,84 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,86 | 16,80 | 16,86 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bohdalín | Pelhřimov | 16,50 | 16,92 | 16,92 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Chářovice | Benešov | 16,65 | 16,97 | 16,97 | 2017/06/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,70 | 16,98 | 16,98 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Police | Třebíč | 16,99 | 16,65 | 16,99 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Velké Hoštice | Opava | 17,00 | 16,82 | 17,00 | 2017/06/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Obrubce | Mladá Boleslav | 17,04 | 16,84 | 17,04 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Mikulovice | Znojmo | 17,04 | 16,71 | 17,04 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mikulovice | Znojmo | 18,44 | 18,53 | 18,53 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Dobřínsko | Znojmo | 19,93 | 20,00 | 20,00 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Chvalovice | Znojmo | 20,99 | 20,47 | 20,99 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Únanov | Znojmo | 22,91 | 23,41 | 23,41 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Miroslav | Znojmo | 25,90 | 18,94 | 25,90 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Častohostice | Třebíč | 34,01 | 33,63 | 34,01 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















