| Liga: | Táborská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 09. 07. 2016 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Tábor |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kamenice nad Lipou A | Pelhřimov | 17,60 | 17,60 | 17,48 | |
| 2. | Dvorce A | Tábor | 17,81 | 17,17 | 17,81 | |
| 3. | Chotěmice | Tábor | 17,93 | 17,93 | 17,92 | |
| 4. | Ústrašice | Tábor | 18,45 | 17,77 | 18,45 | |
| 5. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 19,93 | 19,93 | 18,56 | |
| 6. | Bezděčín | Tábor | 20,34 | 17,57 | 20,34 | |
| 7. | Slapy | Tábor | 20,82 | 20,82 | 18,47 | |
| 8. | Dvorce B | Tábor | 21,90 | 19,45 | 21,90 | |
| 9. | Krátošice | Tábor | 22,57 | 22,57 | 22,26 | |
| 10. | Chrbonín | Tábor | 24,29 | 24,29 | 19,63 | |
| 11. | Zhoř u Tábora | Tábor | 24,83 | 24,04 | 24,83 | |
| 12. | Želeč | Tábor | 27,36 | 27,36 | 21,79 | |
| 13. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 31,35 | 31,35 | 29,97 | |
| 14. | Chabrovice | Tábor | 44,43 | 44,43 | 22,99 | |
| 15. | Lom | Tábor | NP | NP | NP |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Obora | Tábor | 17,64 | 17,64 | 17,17 | |
| 2. | Chrbonín | Tábor | 18,30 | 18,30 | 18,14 | |
| 3. | Slapy | Tábor | 18,84 | 17,44 | 18,84 | |
| 4. | Lom | Tábor | 19,68 | 19,68 | 17,64 |
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chýnov | Tábor | 15,32 | 15,32 | 15,31 | |
| 2. | Stoklasná Lhota | Tábor | 18,67 | 18,11 | 18,67 | |
| 3. | Slapy A | Tábor | NP | NP | NP |
|
| 3. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | NP | NP | NP | |
| 3. | Žďár A | Jindřichův Hradec | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krotějov Sport | Tábor | 16,47 | 16,37 | 16,47 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Chotěmice | Tábor | 16,55 | 16,73 | 16,73 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bohdalín | Pelhřimov | 16,86 | 16,68 | 16,86 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Krotějov Sport | Tábor | 16,90 | 16,60 | 16,90 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Stoklasná Lhota | Tábor | 16,96 | 16,87 | 16,96 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Žďár | Jindřichův Hradec | 16,78 | 17,00 | 17,00 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Žďár A | Jindřichův Hradec | 17,04 | 17,07 | 17,07 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Šipoun | Prachatice | 17,09 | 16,85 | 17,09 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 16,84 | 17,13 | 17,13 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Stoklasná Lhota | Tábor | 17,12 | 17,13 | 17,13 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 17,14 | 16,99 | 17,14 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Chářovice Špona | Benešov | 17,18 | 16,83 | 17,18 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Stoklasná Lhota | Tábor | 16,69 | 17,20 | 17,20 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Bohdalín | Pelhřimov | 17,21 | 16,86 | 17,21 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Chotěmice | Tábor | 16,76 | 17,22 | 17,22 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Šipoun | Prachatice | 16,96 | 17,25 | 17,25 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zdislavice | Benešov | 17,27 | 16,99 | 17,27 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Daměnice | Benešov | 17,18 | 17,27 | 17,27 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Jaronice | České Budějovice | 17,15 | 17,29 | 17,29 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Krotějov Sport | Tábor | 17,31 | 16,59 | 17,31 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Slapy A | Tábor | 17,36 | 17,02 | 17,36 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Stoklasná Lhota | Tábor | 17,36 | 16,82 | 17,36 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 17,40 | 17,12 | 17,40 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Žďár A | Jindřichův Hradec | 17,55 | 17,22 | 17,55 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Skrýchov u Malšic | Tábor | 17,57 | 17,39 | 17,57 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Dobronice u Chýnova | Tábor | 17,27 | 17,65 | 17,65 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Chýnov | Tábor | 17,68 | 17,21 | 17,68 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Chýnov | Tábor | 17,61 | 17,69 | 17,69 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 17,69 | 17,74 | 17,74 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Daměnice | Benešov | 17,08 | 17,75 | 17,75 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Táborská hasičská liga - Muži | 17,36 | https://youtu.be/LoDVfh1xuEE | Tomáš Švec | |
Táborská hasičská liga - Muži | 18,64 | https://youtu.be/Zx8JZqtXr94 | Tomáš Švec | |
Táborská hasičská liga - Muži | 20,03 | https://youtu.be/Taa0zp-y1No | Jiří Mácha | |
Táborská hasičská liga - Muži | NP | https://youtu.be/AIg7rzx3ab8 | Tomáš Švec | |
Táborská hasičská liga - Muži | NP | https://youtu.be/V-0kI4bLHzA | Patrik Baláž | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2019/07/14 | Chýnov, O pohár starosty města Chýnov | |
| 2018/08/05 | Chýnov, O pohár starosty města Chýnov | |
| 2017/07/08 | Chýnov, O pohár | |
| 2016/07/09 | Chýnov, O pohár | |
| 2015/07/04 | Chýnov, O pohár města Chýnov | |
| 2014/08/23 | Chýnov, O putovní pohár starosty města Chýnov | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















