| Liga: | Táborská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 05. 08. 2018 11:00 |
| Kontakt: | Jan Kainráth |
| Telefon: | 721 388 562 |
| Okres: | Tábor |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Patrik Baláž |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bezděčín | Tábor | 17,14 | 17,14 | 17,08 | |
| 2. | Ústrašice | Tábor | 17,51 | 17,51 | 16,94 | |
| 3. | Chrbonín | Tábor | 17,57 | 16,95 | 17,57 | |
| 4. | Slapy | Tábor | 17,79 | 17,72 | 17,79 | |
| 5. | Dvorce B | Tábor | 18,08 | 18,06 | 18,08 | |
| 6. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 18,64 | 18,25 | 18,64 | |
| 7. | Lom | Tábor | 18,94 | 17,30 | 18,94 | |
| 8. | Dvorce A | Tábor | 19,25 | 19,19 | 19,25 | |
| 9. | Zhoř u Tábora | Tábor | 21,52 | 21,52 | 20,59 | |
| 10. | Malšice | Tábor | 22,09 | 22,09 | 21,13 | |
| 11. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 22,38 | 22,38 | 21,92 | |
| 12. | Drhovice | Tábor | 22,79 | 19,56 | 22,79 | |
| 13. | Kozmice | Tábor | 34,41 | 33,83 | 34,41 | |
| 14. | Chválkov | Pelhřimov | 36,43 | 19,54 | 36,43 | |
| 15. | Chotěmice | Tábor | DSQ | 17,30 | 18,14 | |
| 16. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bezděčín | Tábor | 17,14 | 17,08 | 17,14 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Ústrašice | Tábor | 17,51 | 16,94 | 17,51 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Chrbonín | Tábor | 16,95 | 17,57 | 17,57 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Kamenice nad Lipou A | Pelhřimov | 17,60 | 17,48 | 17,60 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Slapy | Tábor | 17,72 | 17,79 | 17,79 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Dvorce A | Tábor | 17,17 | 17,81 | 17,81 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 18,84 | 17,91 | 17,91 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Chotěmice | Tábor | 17,93 | 17,92 | 17,93 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Dvorce B | Tábor | 18,06 | 18,08 | 18,08 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chotěmice | Tábor | 18,08 | 17,89 | 18,08 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Kamenice nad Lipou A | Pelhřimov | 18,12 | 17,61 | 18,12 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zhoř u Tábora | Tábor | 18,18 | 17,90 | 18,18 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 17,41 | 18,20 | 18,20 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Chotěmice | Tábor | 17,64 | 18,22 | 18,22 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Ústrašice | Tábor | 18,01 | 18,38 | 18,38 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Ústrašice | Tábor | 17,77 | 18,45 | 18,45 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Slapy | Tábor | 18,53 | 18,21 | 18,53 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 18,57 | 17,74 | 18,57 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Ústrašice | Tábor | 18,63 | 17,70 | 18,63 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 18,25 | 18,64 | 18,64 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Dvorce A | Tábor | 16,56 | 18,71 | 18,71 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bezděčín | Tábor | 17,17 | 18,84 | 18,84 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Chválkov | Pelhřimov | 18,85 | 18,84 | 18,85 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Lom | Tábor | 17,30 | 18,94 | 18,94 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Ústrašice | Tábor | 17,64 | 18,97 | 18,97 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Dvorce B | Tábor | 19,12 | 19,16 | 19,16 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 19,22 | 17,36 | 19,22 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Dvorce A | Tábor | 19,19 | 19,25 | 19,25 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Dvorce A | Tábor | 19,57 | 17,34 | 19,57 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Bezděčín | Tábor | 17,28 | 19,61 | 19,61 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2019/07/14 | Chýnov, O pohár starosty města Chýnov | |
| 2018/08/05 | Chýnov, O pohár starosty města Chýnov | |
| 2017/07/08 | Chýnov, O pohár | |
| 2016/07/09 | Chýnov, O pohár | |
| 2015/07/04 | Chýnov, O pohár města Chýnov | |
| 2014/08/23 | Chýnov, O putovní pohár starosty města Chýnov | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















