Habartice (KT) 2009 (Klatovy)
Habartický soudek
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Pošumavská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 27. 06. 2009 13:00 |
| Kontakt: | p.Strnad Karel |
| Telefon: | +420376394681 |
| Okres: | Klatovy |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel Útok,nástřik 2xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Rozsedly | Klatovy | 26,64 | 26,64 | 25,78 | 0,86 | |
![]() | 2. | Petrovice | Klatovy | 27,88 | 27,88 | 25,24 | 2,64 | |
![]() | 3. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 28,47 | 28,47 | 28,24 | 0,23 | |
![]() | 4. | Tupadly | Klatovy | 30,17 | 30,17 | 29,91 | 0,26 | |
![]() | 5. | Dehtín | Klatovy | 31,48 | 31,48 | 25,90 | 5,58 | |
![]() | 6. | Nýrsko B | Klatovy | 31,86 | 31,86 | 29,81 | 2,05 | |
![]() | 7. | Střeziměř | Klatovy | 32,39 | 32,39 | 26,39 | 6,00 | |
![]() | 8. | Štěpánovice | Klatovy | 32,62 | 32,62 | 26,36 | 6,26 | |
![]() | 9. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 34,33 | 34,33 | 26,55 | 7,78 | |
![]() | 10. | Hadrava | Klatovy | 36,02 | 36,02 | 33,37 | 2,65 | |
![]() | 11. | Hoštice | Klatovy | 37,83 | 37,83 | 31,42 | 6,41 | |
![]() | 12. | Bolešiny | Klatovy | 37,97 | 34,84 | 37,97 | 3,13 | |
![]() | 13. | Dešenice | Klatovy | 40,44 | 40,44 | 38,13 | 2,31 | |
![]() | 14. | Malá Víska | Klatovy | 42,88 | 42,88 | 42,59 | 0,29 | |
![]() | 15. | Zelená Lhota | Klatovy | 43,00 | 40,79 | 43,00 | 2,21 | |
![]() | 16. | Mochtín | Klatovy | 43,97 | 43,97 | 43,73 | 0,24 | |
![]() | 17. | Měčín | Klatovy | 46,07 | 46,07 | 42,65 | 3,42 | |
![]() | 18. | Habartice | Klatovy | 46,79 | 46,79 | 40,31 | 6,48 | |
![]() | 18. | Štěpánovice B | Klatovy | 46,79 | 46,79 | 33,85 | 12,94 |
Ženy, dle pravidel Útok,nástřik 2xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Dehtín | Klatovy | 29,73 | 29,14 | 29,73 | 0,59 | |
![]() | 2. | Štěpánovice | Klatovy | 34,75 | 33,89 | 34,75 | 0,86 | |
![]() | 3. | Rozsedly | Klatovy | 38,03 | 38,03 | 36,35 | 1,68 | |
![]() | 4. | Malá Víska | Klatovy | 39,47 | 39,47 | 38,32 | 1,15 | |
![]() | 5. | Žihobce | Klatovy | 39,81 | 39,81 | 31,51 | 8,30 | |
![]() | 6. | Pačejov | Klatovy | 40,51 | 40,51 | 35,70 | 4,81 | |
![]() | 7. | Janovice nad Úhlavou | Klatovy | 42,11 | 39,83 | 42,11 | 2,28 | |
![]() | 8. | Nýrsko | Klatovy | 42,43 | 37,03 | 42,43 | 5,40 | |
![]() | 9. | Hadrava | Klatovy | 53,32 | 42,10 | 53,32 | 11,22 | |
![]() | 10. | Luby | Klatovy | NP | - | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Habartice | Klatovy | 23,52 | 23,05 | 23,52 | 2025/06/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 2. | Velenovy A | Klatovy | 24,07 | 23,54 | 24,07 | 2011/06/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 3. | Hadrava | Klatovy | 24,30 | 24,12 | 24,30 | 2015/06/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 4. | Rozsedly | Klatovy | 23,79 | 24,44 | 24,44 | 2016/06/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 5. | Neznašovy | Klatovy | 24,68 | 23,42 | 24,68 | 2019/06/29 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 6. | Neznašovy | Klatovy | 24,55 | 24,76 | 24,76 | 2022/09/17 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 7. | Tupadly | Klatovy | 24,39 | 24,80 | 24,80 | 2022/06/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 8. | Neznašovy | Klatovy | 23,71 | 24,87 | 24,87 | 2016/06/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 9. | Hadrava | Klatovy | 24,91 | 24,19 | 24,91 | 2016/06/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 10. | Petrovice | Klatovy | 24,95 | 24,90 | 24,95 | 2011/06/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 11. | Habartice | Klatovy | 23,02 | 25,16 | 25,16 | 2026/06/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 12. | Zahorčice | Klatovy | 23,71 | 25,25 | 25,25 | 2019/06/29 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 13. | Tupadly | Klatovy | 25,28 | 25,28 | 25,28 | 2015/06/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 14. | Bezděkov | Klatovy | 25,42 | 24,53 | 25,42 | 2022/06/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 15. | Zahorčice | Klatovy | 23,88 | 25,49 | 25,49 | 2016/06/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 16. | Neznašovy | Klatovy | 25,54 | 25,10 | 25,54 | 2022/06/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 17. | Ostřetice | Klatovy | 25,58 | 25,53 | 25,58 | 2026/06/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 18. | Střeziměř | Klatovy | 25,45 | 25,63 | 25,63 | 2011/06/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 19. | Malá Víska | Klatovy | 24,70 | 25,69 | 25,69 | 2026/06/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 20. | Tupadly | Klatovy | 24,87 | 25,81 | 25,81 | 2016/06/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 21. | Tupadly | Klatovy | 25,85 | 25,65 | 25,85 | 2025/06/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 22. | Velenovy | Klatovy | 25,92 | 25,23 | 25,92 | 2015/06/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 23. | Habartice | Klatovy | 25,68 | 26,20 | 26,20 | 2022/06/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 24. | Neznašovy | Klatovy | 26,12 | 26,32 | 26,32 | 2015/06/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 25. | Malá Víska | Klatovy | 26,33 | 25,84 | 26,33 | 2022/09/17 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 26. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 26,46 | 25,09 | 26,46 | 2015/06/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 27. | Tupadly | Klatovy | 24,28 | 26,52 | 26,52 | 2022/09/17 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 28. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 25,58 | 26,56 | 26,56 | 2019/06/29 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 29. | Dehtín | Klatovy | 25,15 | 26,58 | 26,58 | 2011/06/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 30. | Bezděkov | Klatovy | 25,78 | 26,63 | 26,63 | 2022/09/17 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Tupadly | Klatovy | 28,67 | 28,78 | 28,78 | 2022/06/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 2. | Tupadly | Klatovy | 29,00 | 27,76 | 29,00 | 2026/06/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 3. | Tupadly | Klatovy | 29,00 | 28,64 | 29,00 | 2025/06/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 4. | Nýrsko | Klatovy | 29,31 | 29,03 | 29,31 | 2015/06/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 5. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 29,51 | 29,67 | 29,67 | 2026/06/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 6. | Pačejov | Klatovy | 29,62 | 30,09 | 30,09 | 2026/06/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 7. | Hadrava | Klatovy | 30,58 | 28,22 | 30,58 | 2015/06/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 8. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 30,55 | 30,66 | 30,66 | 2022/09/17 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 9. | Neznašovy | Klatovy | 30,02 | 30,66 | 30,66 | 2022/09/17 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 10. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 31,15 | 29,63 | 31,15 | 2019/06/29 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 11. | Malá Víska | Klatovy | 31,37 | 30,51 | 31,37 | 2025/06/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 12. | Pačejov | Klatovy | 30,88 | 31,44 | 31,44 | 2022/09/17 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 13. | Pačejov | Klatovy | 31,57 | 31,08 | 31,57 | 2011/06/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 14. | Neznašovy | Klatovy | 32,14 | 30,16 | 32,14 | 2022/06/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 15. | Vrhaveč | Klatovy | 31,68 | 33,56 | 33,56 | 2026/06/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 16. | Tupadly | Klatovy | 33,84 | 28,93 | 33,84 | 2022/09/17 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 17. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 32,10 | 33,87 | 33,87 | 2026/06/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 18. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 32,89 | 33,89 | 33,89 | 2018/06/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 19. | Malá Víska | Klatovy | 31,26 | 34,14 | 34,14 | 2026/06/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 20. | Pačejov | Klatovy | 34,81 | 34,19 | 34,81 | 2025/06/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 21. | Hadrava | Klatovy | 34,95 | 34,88 | 34,95 | 2018/06/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 22. | Malá Víska | Klatovy | 32,96 | 35,32 | 35,32 | 2018/06/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 23. | Neznašovy | Klatovy | 35,44 | 34,60 | 35,44 | 2018/06/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 24. | Neznašovy | Klatovy | 35,50 | 34,38 | 35,50 | 2019/06/29 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 25. | Štěpánovice | Klatovy | 35,76 | 35,86 | 35,86 | 2011/06/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 26. | Tupadly | Klatovy | 35,88 | 35,05 | 35,88 | 2018/06/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 27. | Drslavice | Klatovy | 34,33 | 35,88 | 35,88 | 2016/06/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 28. | Víteň | Klatovy | 36,28 | 32,04 | 36,28 | 2026/06/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 29. | Nýrsko | Klatovy | 36,55 | 34,42 | 36,55 | 2016/06/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 30. | Hadrava | Klatovy | 36,62 | 33,33 | 36,62 | 2016/06/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















