Liga: Pelhřimovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 05. 09. 2026 14:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Zadal: Redakce FireSport


Výsledky soutěže


Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65

PKdoOkr. Čas12RMedia
Statistiky týmu
1.
 Vřesník Pelhřimov 17,50 17,41 17,50 0,09
Statistiky týmu
2.
 Markvarec Pelhřimov 17,55 17,55 17,43 0,12
Statistiky týmu
3.
 Přáslavice C Pelhřimov 17,63 17,38 17,63 0,25
Statistiky týmu
4.
 Přáslavice B Pelhřimov 17,78 16,89 17,78 0,89
Statistiky týmu
5.
 Vřesník B Pelhřimov 18,23 17,50 18,23 0,73
Statistiky týmu
6.
 Lukavec Pelhřimov 18,30 18,30 18,15 0,15
Statistiky týmu
7.
 Věžná Pelhřimov 18,79 18,74 18,79 0,05
Statistiky týmu
8.
 Pacov Pelhřimov 18,84 18,54 18,84 0,30
Statistiky týmu
9.
 Buřenice Pelhřimov 19,20 19,20 17,03 2,17
Statistiky týmu
10.
 Onšov Pelhřimov 20,05 19,80 20,05 0,25
Statistiky týmu
11.
 Červená Řečice Pelhřimov 20,12 19,99 20,12 0,13
Statistiky týmu
12.
 Vokov Pelhřimov 20,64 19,69 20,64 0,95
Statistiky týmu
13.
 Jiřice Pelhřimov 22,58 22,58 21,95 0,63
Statistiky týmu
14.
 Sedliště Pelhřimov 25,43 24,79 25,43 0,64
Statistiky týmu
15.
 Litohošť Pelhřimov 25,72 25,72 22,97 2,75
Statistiky týmu
16.
 Pacov B Pelhřimov 25,78 25,78 25,40 0,38
Statistiky týmu
17.
 Hořice Pelhřimov 27,02 27,02 21,03 5,99
Statistiky týmu
18.
 Hněvkovice Pelhřimov 28,24 27,22 28,24 1,02
Statistiky týmu
19.
 Samšín Pelhřimov 32,55 32,55 30,68 1,87
Statistiky týmu
20.
 Libkova Voda Pelhřimov 36,08 35,12 36,08 0,96
Statistiky týmu
21.
 Čejov Pelhřimov 37,85 37,41 37,85 0,44
Statistiky týmu
22.
 Cetoraz Pelhřimov NP NP NP -

Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65

PKdoOkr. Čas12RMedia
Statistiky týmu
1.
 Vřesník Pelhřimov 17,50 17,41 17,50 0,09
Statistiky týmu
2.
 Markvarec Pelhřimov 17,55 17,55 17,43 0,12
Statistiky týmu
3.
 Přáslavice C Pelhřimov 17,63 17,38 17,63 0,25
Statistiky týmu
4.
 Přáslavice B Pelhřimov 17,78 16,89 17,78 0,89
Statistiky týmu
5.
 Vřesník B Pelhřimov 18,23 17,50 18,23 0,73
Statistiky týmu
6.
 Lukavec Pelhřimov 18,30 18,30 18,15 0,15
Statistiky týmu
7.
 Věžná Pelhřimov 18,79 18,74 18,79 0,05
Statistiky týmu
8.
 Pacov Pelhřimov 18,84 18,54 18,84 0,30
Statistiky týmu
9.
 Buřenice Pelhřimov 19,20 19,20 17,03 2,17
Statistiky týmu
10.
 Onšov Pelhřimov 20,05 19,80 20,05 0,25
Statistiky týmu
11.
 Červená Řečice Pelhřimov 20,12 19,99 20,12 0,13
Statistiky týmu
12.
 Vokov Pelhřimov 20,64 19,69 20,64 0,95
Statistiky týmu
13.
 Jiřice Pelhřimov 22,58 22,58 21,95 0,63
Statistiky týmu
14.
 Sedliště Pelhřimov 25,43 24,79 25,43 0,64
Statistiky týmu
15.
 Litohošť Pelhřimov 25,72 25,72 22,97 2,75
Statistiky týmu
16.
 Pacov B Pelhřimov 25,78 25,78 25,40 0,38
Statistiky týmu
17.
 Hořice Pelhřimov 27,02 27,02 21,03 5,99
Statistiky týmu
18.
 Hněvkovice Pelhřimov 28,24 27,22 28,24 1,02
Statistiky týmu
19.
 Samšín Pelhřimov 32,55 32,55 30,68 1,87
Statistiky týmu
20.
 Libkova Voda Pelhřimov 36,08 35,12 36,08 0,96
Statistiky týmu
21.
 Čejov Pelhřimov 37,85 37,41 37,85 0,44
Statistiky týmu
22.
 Cetoraz Pelhřimov NP NP NP -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

P Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vřesník Pelhřimov17,4117,5017,502026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
2.  Markvarec Pelhřimov17,5517,4317,552026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
3.  Přáslavice CPelhřimov17,3817,6317,632026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
4.  Přáslavice BPelhřimov16,8917,7817,782026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
5.  Vřesník BPelhřimov17,5018,2318,232026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
6.  Lukavec Pelhřimov18,3018,1518,302026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
7.  Věžná Pelhřimov18,7418,7918,792026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
8.  Pacov Pelhřimov18,5418,8418,842026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
9.  Buřenice Pelhřimov19,2017,0319,202026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
10.  Onšov Pelhřimov19,8020,0520,052026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
11.  Červená Řečice Pelhřimov19,9920,1220,122026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
12.  Vokov Pelhřimov19,6920,6420,642026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
13.  Jiřice Pelhřimov22,5821,9522,582026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
14.  Sedliště Pelhřimov24,7925,4325,432026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
15.  Litohošť Pelhřimov25,7222,9725,722026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
16.  Pacov BPelhřimov25,7825,4025,782026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
17.  Hořice Pelhřimov27,0221,0327,022026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
18.  Hněvkovice Pelhřimov27,2228,2428,242026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
19.  Samšín Pelhřimov32,5530,6832,552026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
20.  Libkova Voda Pelhřimov35,1236,0836,082026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
21.  Čejov Pelhřimov37,4137,8537,852026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
22.  Cetoraz PelhřimovNPNPNP2026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
P Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

P Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Vřesník Pelhřimov17,4117,5017,502026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
2. Markvarec Pelhřimov17,5517,4317,552026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
3. Přáslavice C Pelhřimov17,3817,6317,632026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
4. Přáslavice B Pelhřimov16,8917,7817,782026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
5. Vřesník B Pelhřimov17,5018,2318,232026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
6. Lukavec Pelhřimov18,3018,1518,302026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
7. Věžná Pelhřimov18,7418,7918,792026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
8. Pacov Pelhřimov18,5418,8418,842026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
9. Buřenice Pelhřimov19,2017,0319,202026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
10. Onšov Pelhřimov19,8020,0520,052026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
11. Červená Řečice Pelhřimov19,9920,1220,122026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
12. Vokov Pelhřimov19,6920,6420,642026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
13. Jiřice Pelhřimov22,5821,9522,582026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
14. Sedliště Pelhřimov24,7925,4325,432026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
15. Litohošť Pelhřimov25,7222,9725,722026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
16. Pacov B Pelhřimov25,7825,4025,782026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
17. Hořice Pelhřimov27,0221,0327,022026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
18. Hněvkovice Pelhřimov27,2228,2428,242026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
19. Samšín Pelhřimov32,5530,6832,552026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
20. Libkova Voda Pelhřimov35,1236,0836,082026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
21. Čejov Pelhřimov37,4137,8537,852026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
22. Cetoraz PelhřimovNPNPNP2026/09/05 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
P Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2026/09/05 Jiřice, O pohár SDH Jiřice
PEHL
2022/09/03 Jiřice, Jiřice
PEHL
2020/09/05 Jiřice, Hrbáč 2B
PEHL
2019/09/07 Jiřice, Hrbáč 2B
PEHL
2018/09/01 Jiřice, Hrbáč - 2B široké
PEHL
2017/09/09 Jiřice, O pohár Starosty obce Jiřice
FSEU
2017/09/09 Jiřice, hrbáč, 2B široké
PEHL
2016/09/03 Jiřice, HRBÁČ 2B, široké
PEHL
2015/09/05 Jiřice, P-H-L hrbáč
PEHL
2014/09/06 Jiřice, hrbáč 2B
PEHL
2013/09/07 Jiřice, O pohár starosty obce, 2B široké
PEHL
2012/09/01 Jiřice,
PEHL
2011/09/03 Jiřice,
PEHL
2010/09/04 Jiřice, PE, Setkání hasičů Jiřice
PEHL
2009/09/05 Jiřice, PE, Setkání hasičů Jiřice
PEHL
Kdy Kde Liga

Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.