Kydliny 2013 (Klatovy)
Pohár starosty města Klatovy
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Pošumavská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 28. 09. 2013 13:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Klatovy |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Hadrava | Klatovy | 25,35 | 24,27 | 25,35 | 1,08 | |
![]() | 2. | Rozsedly | Klatovy | 25,76 | 25,76 | 25,23 | 0,53 | |
![]() | 3. | Měčín | Klatovy | 26,31 | 25,89 | 26,31 | 0,42 | |
![]() | 4. | Neznašovy | Klatovy | 26,81 | 25,49 | 26,81 | 1,32 | |
![]() | 5. | Velenovy | Klatovy | 27,22 | 26,02 | 27,22 | 1,20 | |
![]() | 6. | Tupadly | Klatovy | 27,90 | 27,90 | 25,09 | 2,81 | |
![]() | 7. | Bezděkov | Klatovy | 31,92 | 31,92 | 28,36 | 3,56 | |
![]() | 8. | Nýrsko | Klatovy | 32,82 | 26,30 | 32,82 | 6,52 | |
![]() | 9. | Habartice | Klatovy | 33,24 | 33,24 | 31,08 | 2,16 | |
![]() | 10. | Dehtín | Klatovy | 34,76 | 34,76 | 33,84 | 0,92 | |
![]() | 11. | Zahorčice | Klatovy | 36,56 | 36,56 | 32,57 | 3,99 | |
![]() | 12. | Střeziměř | Klatovy | 37,22 | 36,50 | 37,22 | 0,72 | |
![]() | 13. | Kydliny 1 | Klatovy | 38,77 | 38,77 | 35,42 | 3,35 | |
![]() | 14. | Hoštice | Klatovy | 43,34 | 42,41 | 43,34 | 0,93 | |
![]() | 15. | Kydliny | Klatovy | 49,43 | 49,43 | 49,05 | 0,38 | |
![]() | 16. | Luby | Klatovy | 86,13 | 86,13 | 76,65 | 9,48 | |
![]() | 17. | Měcholupy | Klatovy | 88,76 | 72,90 | 88,76 | 15,86 | |
![]() | 18. | Drslavice | Klatovy | NP | NP | NP | - |
Ženy, dle pravidel Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Drslavice | Klatovy | 19,14 | 43,37 | 49,14 | 5,77 | |
![]() | 2. | Nýrsko | Klatovy | 34,61 | 33,42 | 34,61 | 1,19 | |
![]() | 3. | Pačejov | Klatovy | 35,37 | 34,74 | 35,37 | 0,63 | |
![]() | 4. | Hadrava | Klatovy | 36,95 | 36,95 | 31,18 | 5,77 | |
![]() | 5. | Rozsedly | Klatovy | 39,35 | 30,87 | 39,35 | 8,48 | |
![]() | 6. | Luby | Klatovy | 53,25 | 53,25 | 51,32 | 1,93 |
Muži, dle pravidel Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Velenovy 2 | Klatovy | 26,76 | 26,76 | 25,53 | 1,23 | |
![]() | 2. | Neznašovy | Klatovy | 27,60 | 27,09 | 27,60 | 0,51 | |
![]() | 3. | Hadrava | Klatovy | 28,69 | 28,69 | 28,13 | 0,56 | |
![]() | 4. | Tupadly | Klatovy | 30,96 | 25,74 | 60,96 | 35,22 | |
![]() | 5. | Měčín | Klatovy | 31,46 | 31,46 | 27,98 | 3,48 |
Ženy, dle pravidel Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Rozsedly | Klatovy | 33,92 | 32,78 | 33,92 | 1,14 | |
![]() | 2. | Hadrava | Klatovy | 41,43 | 41,43 | 38,64 | 2,79 | |
![]() | 3. | Nýrsko | Klatovy | 42,01 | 42,01 | 35,87 | 6,14 | |
![]() | 4. | Pačejov | Klatovy | 50,74 | 46,96 | 50,74 | 3,78 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Tupadly | Klatovy | 23,72 | 23,79 | 23,79 | 2021/09/18 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 2. | Neznašovy | Klatovy | 23,76 | 24,03 | 24,03 | 2021/09/18 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 3. | Zahorčice | Klatovy | 23,55 | 24,44 | 24,44 | 2021/09/18 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 4. | Hadrava | Klatovy | 24,27 | 25,35 | 25,35 | 2013/09/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 5. | Bezděkov | Klatovy | 24,74 | 25,66 | 25,66 | 2021/09/18 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 6. | Rozsedly | Klatovy | 25,76 | 25,23 | 25,76 | 2013/09/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 7. | Měčín | Klatovy | 25,89 | 26,31 | 26,31 | 2013/09/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 8. | Neznašovy | Klatovy | 25,49 | 26,81 | 26,81 | 2013/09/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 9. | Velenovy | Klatovy | 26,02 | 27,22 | 27,22 | 2013/09/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 10. | Tupadly | Klatovy | 27,90 | 25,09 | 27,90 | 2013/09/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 11. | Ostřetice | Klatovy | 26,69 | 28,88 | 28,88 | 2021/09/18 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 12. | Malá Víska A | Klatovy | 27,07 | 30,88 | 30,88 | 2021/09/18 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 13. | Malá Víska B | Klatovy | 31,86 | 30,38 | 31,86 | 2021/09/18 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 14. | Bezděkov | Klatovy | 31,92 | 28,36 | 31,92 | 2013/09/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 15. | Nýrsko | Klatovy | 26,30 | 32,82 | 32,82 | 2013/09/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 16. | Habartice | Klatovy | 33,24 | 31,08 | 33,24 | 2013/09/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 17. | Dehtín | Klatovy | 34,76 | 33,84 | 34,76 | 2013/09/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 18. | Kydliny | Klatovy | 34,48 | 34,81 | 34,81 | 2021/09/18 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 19. | Zahorčice | Klatovy | 36,56 | 32,57 | 36,56 | 2013/09/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 20. | Střeziměř | Klatovy | 36,50 | 37,22 | 37,22 | 2013/09/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 21. | Habartice | Klatovy | 37,27 | 38,49 | 38,49 | 2021/09/18 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 22. | Kydliny 1 | Klatovy | 38,77 | 35,42 | 38,77 | 2013/09/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 23. | Hoštice | Klatovy | 42,41 | 43,34 | 43,34 | 2013/09/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 24. | Sobětice | Klatovy | 38,46 | 37,19 | 43,46 | 2021/09/18 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 25. | Kydliny | Klatovy | 49,43 | 49,05 | 49,43 | 2013/09/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 26. | Myslovice | Klatovy | 44,35 | 56,60 | 61,60 | 2021/09/18 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 27. | Luby | Klatovy | 86,13 | 76,65 | 86,13 | 2013/09/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 28. | Měcholupy | Klatovy | 72,90 | 88,76 | 88,76 | 2013/09/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 29. | Drslavice | Klatovy | NP | NP | NP | 2013/09/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Drslavice | Klatovy | 43,37 | 49,14 | 19,14 | 2013/09/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 2. | Nýrsko | Klatovy | 33,42 | 34,61 | 34,61 | 2013/09/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 3. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 34,94 | 34,15 | 34,94 | 2021/09/18 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 4. | Tupadly | Klatovy | 35,05 | 29,47 | 35,05 | 2021/09/18 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 5. | Pačejov | Klatovy | 34,74 | 35,37 | 35,37 | 2013/09/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 6. | Malá Víska | Klatovy | 34,73 | 35,51 | 35,51 | 2021/09/18 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 7. | Hadrava | Klatovy | 36,95 | 31,18 | 36,95 | 2013/09/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 8. | Rozsedly | Klatovy | 30,87 | 39,35 | 39,35 | 2013/09/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 9. | Luby | Klatovy | 53,25 | 51,32 | 53,25 | 2013/09/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 10. | Neznašovy | Klatovy | 65,66 | 62,17 | 65,66 | 2021/09/18 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled ÿ 缻> | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8838824 Kód: a8838824 |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2021/09/18 | Kydliny, Pohár starosty MÚ Klatovy | |
| 2013/09/28 | Kydliny, Pohár starosty města Klatovy | |
| 2003/08/16 | Kydliny, Oslavy založení sboru – 90 let | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















