| Liga: | Valašská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 02. 08. 2015 12:00 |
| Kontakt: | Kulíšek Alois |
| Telefon: | 739472334 |
| Okres: | Vsetín |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Tomáš Mareček |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Komárovice | Vsetín | 16,80 | 16,53 | 16,80 |
|
| 2. | Rymice | Kroměříž | 16,82 | 16,28 | 16,82 | |
| 3. | Vysoké Pole | Zlín | 17,08 | 17,08 | 16,55 | |
| 4. | Kvašov | Púchov | 17,55 | 16,96 | 17,55 | |
| 5. | Lačnov A | Vsetín | 18,01 | 17,84 | 18,01 | |
| 6. | Bratřejov | Zlín | 18,31 | 17,21 | 18,31 | |
| 7. | Mostište | Púchov | 18,81 | 18,81 | 18,31 | |
| 8. | Velké Karlovice | Vsetín | 19,27 | 18,31 | 19,27 | |
| 9. | Tichov | Zlín | 21,65 | 21,64 | 21,65 | |
| 10. | Valašské Příkazy | Vsetín | 21,87 | 19,58 | 21,87 | |
| 11. | Slušovice | Zlín | 22,96 | 22,96 | 22,56 | |
| 12. | Streženice | Púchov | 23,63 | 22,91 | 23,63 | |
| 13. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 26,20 | 26,20 | 26,10 |
|
| 14. | Jarcová | Vsetín | 46,70 | 44,33 | 46,70 |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dubková | Púchov | 16,71 | 16,71 | 15,71 | |
| 2. | Prlov Neratov | Vsetín | 17,42 | 16,92 | 17,42 | |
| 3. | Velké Karlovice | Vsetín | 18,26 | 16,74 | 18,26 | |
| 4. | Horní Lideč | Vsetín | 19,42 | 19,42 | 18,93 | |
| 5. | Pozděchov | Vsetín | 21,94 | 21,94 | 18,34 | |
| 6. | Študlov | Vsetín | 25,79 | 20,14 | 25,79 | |
| 7. | Vlčovice A | Nový Jičín | 27,31 | 26,24 | 27,31 | |
| 8. | Vlčovice B | Nový Jičín | 34,45 | 33,82 | 34,45 | |
| 9. | Lidečko | Vsetín | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Stupné | Považská Bystrica | 13,93 | 13,69 | 13,93 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Vrbětice | Zlín | 13,66 | 14,04 | 14,04 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Lidečko | Vsetín | 14,21 | 14,07 | 14,21 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Lidečko | Vsetín | 13,89 | 14,24 | 14,24 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Ďurďové | Považská Bystrica | 14,13 | 14,24 | 14,24 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Ďurďové | Považská Bystrica | 14,27 | 14,27 | 14,27 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Štítná nad Vláří | Zlín | 14,16 | 14,40 | 14,40 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Lednické Rovne | Púchov | 14,42 | 13,84 | 14,42 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Šarovy | Zlín | 14,47 | 14,52 | 14,52 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Tŕstie | Považská Bystrica | 14,53 | 14,47 | 14,53 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Visolaje | Púchov | 14,48 | 14,55 | 14,55 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Kunovice | Vsetín | 14,40 | 14,59 | 14,59 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Beluša | Púchov | 14,64 | 14,47 | 14,64 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Trojanovice | Nový Jičín | 14,65 | 14,56 | 14,65 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Vrbětice | Zlín | 13,91 | 14,73 | 14,73 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Zbora B | Púchov | 14,01 | 14,76 | 14,76 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Lúky | Púchov | 14,77 | 14,30 | 14,77 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Vysoké Pole | Zlín | 14,09 | 14,79 | 14,79 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Lešná | Vsetín | 14,78 | 14,82 | 14,82 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Stachovice | Nový Jičín | 14,88 | 14,92 | 14,92 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Nedašov | Zlín | 14,92 | 14,48 | 14,92 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 14,14 | 15,02 | 15,02 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Streženice | Púchov | 14,62 | 15,08 | 15,08 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Mirošov | Zlín | 14,85 | 15,09 | 15,09 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Babice | Vsetín | 14,29 | 15,13 | 15,13 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Lidečko | Vsetín | 14,32 | 15,21 | 15,21 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Velké Karlovice | Vsetín | 14,72 | 15,22 | 15,22 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Lúky | Púchov | 15,22 | 15,16 | 15,22 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bratřejov A | Zlín | 15,37 | 14,93 | 15,37 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Lešná | Vsetín | 15,37 | 15,37 | 15,37 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nedašova Lhota | Zlín | 16,79 | 16,71 | 16,79 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Komárovice | Vsetín | 16,53 | 16,80 | 16,80 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Rymice | Kroměříž | 16,28 | 16,82 | 16,82 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Vysoké Pole | Zlín | 17,08 | 16,55 | 17,08 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Kvašov | Púchov | 16,96 | 17,55 | 17,55 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bratřejov | Zlín | 17,56 | 17,72 | 17,72 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Velké Karlovice | Vsetín | 17,77 | 17,11 | 17,77 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Rymice | Kroměříž | 17,88 | 18,01 | 18,01 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Lačnov A | Vsetín | 17,84 | 18,01 | 18,01 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Bratřejov | Zlín | 17,21 | 18,31 | 18,31 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Komárovice | Vsetín | 18,34 | 18,40 | 18,40 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Nedašova Lhota | Zlín | 18,46 | 18,54 | 18,54 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Nosice Žabky | Púchov | 18,58 | 18,25 | 18,58 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Mostište | Púchov | 18,81 | 18,31 | 18,81 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Jarcová | Vsetín | 18,70 | 18,89 | 18,89 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Vydrná | Púchov | 18,50 | 18,91 | 18,91 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Velké Karlovice | Vsetín | 18,31 | 19,27 | 19,27 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dubková | Púchov | 18,37 | 19,33 | 19,33 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hovězí | Vsetín | 19,27 | 19,39 | 19,39 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Lačnov | Vsetín | 18,62 | 19,60 | 19,60 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Vysoké Pole | Zlín | 19,86 | 18,52 | 19,86 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Prlov | Vsetín | 19,88 | 19,16 | 19,88 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Kvašov | Púchov | 19,91 | 18,67 | 19,91 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Vigantice | Vsetín | 18,43 | 19,97 | 19,97 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Mikulůvka | Vsetín | 19,05 | 19,97 | 19,97 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Lešná | Vsetín | 20,18 | 20,23 | 20,23 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Vlachovice | Zlín | 19,87 | 20,30 | 20,30 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Valašské Příkazy | Vsetín | 19,90 | 20,51 | 20,51 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Lačnov | Vsetín | 20,55 | 19,94 | 20,55 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Horní Lideč | Vsetín | 20,63 | 20,63 | 20,63 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Zdeněk Juřík | 14 ** | 3 | 02.08.2015 09:24 | |
| Petr Jezek | 14 ** | 0 | 18.07.2015 20:45 | |
| František Ondrák | 14 ** | 0 | 01.08.2015 21:52 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| František Ondrák | 17 ** | 0 | 01.08.2015 21:53 | |
| Zdeněk Juřík | 17 ** | 0 | 02.08.2015 09:25 | |
| Petr Jezek | 17 ** | 0 | 18.07.2015 20:45 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Valašská hasičská liga - Muži | 14,52 | https://youtu.be/U-bsFKVltGA | Tom Mladší | |
Valašská hasičská liga - Muži | 15,13 | https://youtu.be/gHPIMht-SjI | Miroslava Gábová | |
Valašská hasičská liga - Muži | 16,64 | https://youtu.be/QQF696kGABY | Miroslava Gábová | |
Valašská hasičská liga - Ženy | 16,80 | https://youtu.be/7s1CFTGGyXc | Miroslava Gábová | |
Valašská hasičská liga - Ženy | 26,20 | https://youtu.be/ANhcbr07Nzc | Miroslava Gábová | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2017/08/06 | Areál Čertových skal, Lidečko | |
| 2015/08/02 | Lidečko, 48.ročník soutěže o pohár starosty, 2B | |
| 2014/08/03 | Lidečko-Sportovní dráha, O putovní pohár Čertových skal | |
| 2013/08/04 | Lidečko, O putovní pohár Čertových skal, 43.ročník | |
| 2012/08/05 | Lidečko, O putovní pohár čertových skal, 42. ročník | |
| 2004/08/01 | Lidečko, VS, Putovní pohár Čertových skal | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















