Klatovy Luby (KT) 2007 (Klatovy)
Memoriál Josefa Kadlece
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Pošumavská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 28. 07. 2007 10:00 |
| Kontakt: | p.Volejník Jiří |
| Telefon: | +420376314734 |
| Okres: | Klatovy |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Petrovice | Klatovy | 24,59 | 23,91 | 24,59 | 0,68 | |
![]() | 2. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 25,60 | 25,03 | 25,60 | 0,57 | |
![]() | 3. | Soustov | Klatovy | 27,75 | 27,62 | 27,75 | 0,13 | |
![]() | 4. | Malá Víska | Klatovy | 29,23 | 29,23 | 28,18 | 1,05 | |
![]() | 5. | Štěpánovice | Klatovy | 29,80 | 28,07 | 29,80 | 1,73 | |
![]() | 6. | Opálka | Klatovy | 30,69 | 30,69 | 30,48 | 0,21 | |
![]() | 7. | Hadrava | Klatovy | 32,88 | 32,88 | 29,82 | 3,06 | |
![]() | 8. | Janovice nad Úhlavou | Klatovy | 33,43 | 30,34 | 33,43 | 3,09 | |
![]() | 9. | Střeziměř | Klatovy | 33,71 | 33,71 | 31,19 | 2,52 | |
![]() | 10. | Hoštice | Klatovy | 34,09 | 32,50 | 34,09 | 1,59 | |
![]() | 11. | Luby | Klatovy | 34,86 | 33,66 | 34,86 | 1,20 | |
![]() | 12. | Milínov | Klatovy | 34,88 | 34,88 | 34,09 | 0,79 | |
![]() | 13. | Žihobce | Klatovy | 35,82 | 35,82 | 34,43 | 1,39 | |
![]() | 14. | Habartice | Klatovy | 38,04 | 29,70 | 38,04 | 8,34 | |
![]() | 15. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 39,07 | 39,07 | 36,48 | 2,59 | |
![]() | 16. | Zelená Lhota | Klatovy | 46,97 | 46,97 | 41,28 | 5,69 | |
![]() | 17. | Kozí | Klatovy | 47,18 | 47,18 | 31,95 | 15,23 | |
![]() | 18. | Sobětice | Klatovy | NP | - | - | - |
Ženy, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 30,95 | 30,95 | 29,45 | 1,50 | |
![]() | 2. | Žihobce | Klatovy | 34,73 | 31,56 | 34,73 | 3,17 | |
![]() | 3. | Soustov | Klatovy | 35,11 | 30,19 | 35,11 | 4,92 | |
![]() | 4. | Štěpánovice | Klatovy | 39,62 | 33,02 | 39,62 | 6,60 | |
![]() | 5. | Malá Víska | Klatovy | 40,79 | 40,79 | 40,25 | 0,54 | |
![]() | 6. | Luby | Klatovy | 45,34 | 45,34 | 42,65 | 2,69 | |
![]() | 7. | Janovice nad Úhlavou | Klatovy | 79,18 | 78,54 | 79,18 | 0,64 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Neznašovy | Klatovy | 22,54 | 24,60 | 22,54 | 2016/07/23 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 2. | Neznašovy | Klatovy | 23,00 | 23,73 | 23,73 | 2019/09/21 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 3. | Neznašovy | Klatovy | 23,88 | 23,79 | 23,88 | 2015/09/19 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 4. | Tupadly | Klatovy | 24,00 | 24,12 | 24,12 | 2025/07/26 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 5. | Habartice | Klatovy | 24,34 | 23,58 | 24,34 | 2025/07/26 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 6. | Neznašovy | Klatovy | 24,60 | 24,11 | 24,60 | 2018/07/21 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 7. | Tupadly | Klatovy | 24,91 | 24,49 | 24,91 | 2019/09/21 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 8. | Střeziměř | Klatovy | 24,18 | 24,91 | 24,91 | 2015/09/19 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 9. | Zahorčice | Klatovy | 25,14 | 23,86 | 25,14 | 2019/09/21 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 10. | Tupadly | Klatovy | 25,20 | 25,16 | 25,20 | 2022/07/16 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 11. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 25,23 | 23,01 | 25,23 | 2015/09/19 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 12. | Neznašovy | Klatovy | 25,26 | 24,24 | 25,26 | 2019/07/20 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 13. | Myslovice | Klatovy | 25,40 | 25,51 | 25,51 | 2022/07/16 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 14. | Malá Víska | Klatovy | 24,93 | 25,67 | 25,67 | 2022/07/16 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 15. | Neznašovy | Klatovy | 24,32 | 25,71 | 25,71 | 2022/07/16 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 16. | Nýrsko A | Klatovy | 24,65 | 25,84 | 25,84 | 2016/07/23 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 17. | Tupadly | Klatovy | 25,06 | 25,91 | 25,91 | 2019/07/20 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 18. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 25,98 | 25,28 | 25,98 | 2015/07/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 19. | Hadrava | Klatovy | 25,24 | 26,07 | 26,07 | 2015/07/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 20. | Ostřetice | Klatovy | 25,92 | 26,11 | 26,11 | 2019/09/21 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 21. | Malá Víska | Klatovy | 25,92 | 26,18 | 26,18 | 2018/07/21 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 22. | Střeziměř | Klatovy | 26,35 | 23,99 | 26,35 | 2015/07/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 23. | Tupadly | Klatovy | 25,24 | 26,38 | 26,38 | 2026/07/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 24. | Malá Víska | Klatovy | 24,54 | 26,68 | 26,68 | 2026/07/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 25. | Hadrava | Klatovy | 26,59 | 26,68 | 26,68 | 2015/09/19 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 26. | Ostřetice | Klatovy | 26,72 | 25,57 | 26,72 | 2026/07/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 27. | Malá Víska | Klatovy | 26,75 | 27,04 | 27,04 | 2025/07/26 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 28. | Habartice | Klatovy | 27,21 | 24,81 | 27,21 | 2026/07/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 29. | Ostřetice | Klatovy | 27,49 | 25,65 | 27,49 | 2019/07/20 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 30. | Zahorčice | Klatovy | 27,62 | 23,87 | 27,62 | 2015/09/19 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Tupadly | Klatovy | 27,54 | 28,41 | 28,41 | 2022/07/16 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 2. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 28,66 | 28,71 | 28,71 | 2022/07/16 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 3. | Hadrava | Klatovy | 28,88 | 28,27 | 28,88 | 2018/07/21 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 4. | Tupadly | Klatovy | 19,85 | 29,09 | 29,09 | 2025/07/26 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 5. | Hadrava | Klatovy | 28,35 | 29,31 | 29,31 | 2015/07/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 6. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 29,64 | 29,15 | 29,64 | 2019/07/20 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 7. | Tupadly | Klatovy | 29,81 | 29,43 | 29,81 | 2026/07/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 8. | Hadrava | Klatovy | 29,92 | 29,68 | 29,92 | 2015/09/19 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 9. | Tupadly | Klatovy | 29,38 | 30,14 | 30,14 | 2015/09/19 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 10. | Tupadly | Klatovy | 29,63 | 30,27 | 30,27 | 2019/09/21 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 11. | Pačejov | Klatovy | 30,97 | 30,65 | 30,97 | 2026/07/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 12. | Malá Víska | Klatovy | 30,71 | 31,02 | 31,02 | 2026/07/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 13. | Tupadly | Klatovy | 31,02 | 31,03 | 31,03 | 2018/07/21 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 14. | Víteň | Klatovy | 29,27 | 32,01 | 32,01 | 2026/07/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 15. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 31,57 | 32,31 | 32,31 | 2019/09/21 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 16. | Nýrsko | Klatovy | 32,29 | 32,36 | 32,36 | 2022/07/16 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 17. | Pačejov | Klatovy | 32,39 | 31,23 | 32,39 | 2025/07/26 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 18. | Pačejov | Klatovy | 33,21 | 32,61 | 33,21 | 2022/07/16 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 19. | Tupadly | Klatovy | 33,21 | 32,16 | 33,21 | 2019/07/20 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 20. | Nýrsko | Klatovy | 31,20 | 33,55 | 33,55 | 2015/07/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 21. | Hadrava | Klatovy | 33,63 | 30,93 | 33,63 | 2016/07/23 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 22. | Nýrsko | Klatovy | 33,73 | 31,01 | 33,73 | 2016/07/23 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 23. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 34,01 | 31,93 | 34,01 | 2018/07/21 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 24. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 31,60 | 34,29 | 34,29 | 2026/07/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 25. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 34,42 | 34,19 | 34,42 | 2026/07/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 26. | Neznašovy | Klatovy | 34,51 | 33,52 | 34,51 | 2019/09/21 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 27. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 35,11 | 29,76 | 35,11 | 2016/07/23 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 28. | Malá Víska | Klatovy | 33,58 | 35,13 | 35,13 | 2022/07/16 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 29. | Malá Víska | Klatovy | 35,44 | 32,19 | 35,44 | 2025/07/26 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 30. | Neznašovy | Klatovy | 36,13 | 33,15 | 36,13 | 2018/07/21 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















