Malá Víska (KT) 2009 (Klatovy)
Poutový pohár
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Pošumavská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 12. 09. 2009 13:00 |
| Kontakt: | p.Toman Václav |
| Telefon: | +420602117725 |
| Okres: | Klatovy |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel Útok,nástřik 3xB úzké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Velenovy | Klatovy | 24,76 | 24,76 | 24,20 | 0,56 | |
![]() | 2. | Nýrsko | Klatovy | 25,55 | 25,35 | 25,55 | 0,20 | |
![]() | 3. | Dehtín | Klatovy | 25,56 | 24,41 | 25,56 | 1,15 | |
![]() | 4. | Rozsedly | Klatovy | 26,40 | 26,40 | 25,48 | 0,92 | |
![]() | 5. | Střeziměř | Klatovy | 26,86 | 25,08 | 26,86 | 1,78 | |
![]() | 6. | Petrovice | Klatovy | 26,88 | 23,56 | 26,88 | 3,32 | |
![]() | 7. | Hadrava | Klatovy | 27,17 | 26,77 | 27,17 | 0,40 | |
![]() | 8. | Štěpánovice | Klatovy | 29,13 | 28,33 | 29,13 | 0,80 | |
![]() | 9. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 29,64 | 29,32 | 29,64 | 0,32 | |
![]() | 10. | Tupadly | Klatovy | 31,26 | 27,06 | 31,26 | 4,20 | |
![]() | 11. | Kozí | Klatovy | 36,46 | 31,46 | 36,46 | 5,00 | |
![]() | 12. | Vrhaveč | Klatovy | 39,30 | 38,74 | 39,30 | 0,56 | |
![]() | 13. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 39,99 | 32,69 | 39,99 | 7,30 | |
![]() | 14. | Drslavice | Klatovy | 49,76 | 43,69 | 49,76 | 6,07 | |
![]() | 15. | Zahorčice | Klatovy | 51,00 | 33,53 | 51,00 | 17,47 | |
![]() | 16. | Běšiny | Klatovy | 53,76 | 47,58 | 53,76 | 6,18 | |
![]() | 17. | Žihobce | Klatovy | 60,75 | 60,75 | 60,74 | 0,01 | |
![]() | 18. | Malá Víska | Klatovy | 65,62 | 65,62 | 49,86 | 15,76 | |
![]() | 19. | Nýrsko B | Klatovy | 93,71 | 78,19 | 93,71 | 15,52 |
Ženy, dle pravidel Útok,nástřik 3xB úzké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Dehtín | Klatovy | 28,52 | 27,43 | 28,52 | 1,09 | |
![]() | 2. | Žihobce | Klatovy | 29,35 | 29,35 | 29,33 | 0,02 | |
![]() | 3. | Malá Víska | Klatovy | 33,68 | 31,65 | 33,68 | 2,03 | |
![]() | 4. | Víteň | Klatovy | 34,50 | 34,50 | 34,45 | 0,05 | |
![]() | 4. | Štěpánovice | Klatovy | 34,50 | 34,50 | 32,04 | 2,46 | |
![]() | 6. | Pačejov | Klatovy | 34,95 | 34,95 | 34,48 | 0,47 | |
![]() | 7. | Luby | Klatovy | 35,12 | 35,12 | 33,96 | 1,16 | |
![]() | 8. | Nýrsko | Klatovy | 40,86 | 35,78 | 40,86 | 5,08 | |
![]() | 9. | Janovice nad Úhlavou | Klatovy | 48,12 | 44,21 | 48,12 | 3,91 | |
![]() | 10. | Klenová | Klatovy | 48,66 | 46,42 | 48,66 | 2,24 | |
![]() | 11. | Hadrava | Klatovy | 64,99 | 64,99 | 62,43 | 2,56 |
Muži, dle pravidel Útok,nástřik 3xB úzké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Petrovice | Klatovy | 24,94 | 23,93 | 24,94 | 1,01 | |
![]() | 2. | Dehtín | Klatovy | 25,87 | 25,16 | 25,87 | 0,71 | |
![]() | 3. | Rozsedly | Klatovy | 26,23 | 25,52 | 26,23 | 0,71 | |
![]() | 4. | Střeziměř | Klatovy | 29,18 | 29,18 | 27,65 | 1,53 | |
![]() | 5. | Nýrsko | Klatovy | 29,83 | 27,51 | 29,83 | 2,32 | |
![]() | 6. | Hadrava | Klatovy | 32,52 | 32,52 | 32,05 | 0,47 |
Ženy, dle pravidel Útok,nástřik 3xB úzké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Dehtín | Klatovy | 32,50 | 28,35 | 32,50 | 4,15 | |
![]() | 2. | Malá Víska | Klatovy | 37,55 | 37,25 | 37,55 | 0,30 | |
![]() | 3. | Žihobce | Klatovy | 44,56 | 35,68 | 44,56 | 8,88 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Tupadly | Klatovy | 24,41 | 24,42 | 24,42 | 2024/09/07 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 2. | Tupadly | Klatovy | 24,13 | 24,48 | 24,48 | 2021/09/11 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 3. | Neznašovy | Klatovy | 23,06 | 24,65 | 24,65 | 2021/09/11 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 4. | Tupadly | Klatovy | 24,34 | 24,71 | 24,71 | 2025/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 5. | Hadrava | Klatovy | 25,17 | 24,33 | 25,17 | 2014/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 6. | Tupadly | Klatovy | 25,21 | 24,19 | 25,21 | 2016/09/10 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 7. | Tupadly | Klatovy | 25,14 | 25,37 | 25,37 | 2022/09/10 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 8. | Bezděkov | Klatovy | 25,48 | 24,82 | 25,48 | 2021/09/11 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 9. | Habartice | Klatovy | 25,59 | 24,41 | 25,59 | 2025/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 10. | Neznašovy | Klatovy | 24,67 | 25,74 | 25,74 | 2018/09/08 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 11. | Hadrava | Klatovy | 25,75 | 25,60 | 25,75 | 2015/09/12 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 12. | Zahorčice | Klatovy | 25,94 | 25,69 | 25,94 | 2015/09/12 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 13. | Habartice | Klatovy | 23,01 | 26,02 | 26,02 | 2024/09/07 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 14. | Malá Víska A | Klatovy | 26,42 | 25,21 | 26,42 | 2021/09/11 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 15. | Myslovice | Klatovy | 26,52 | 26,26 | 26,52 | 2021/09/11 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 16. | Zahorčice | Klatovy | 24,88 | 26,53 | 26,53 | 2021/09/11 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 17. | Neznašovy | Klatovy | 26,14 | 26,63 | 26,63 | 2019/09/07 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 18. | Rozsedly | Klatovy | 26,66 | 24,37 | 26,66 | 2015/09/12 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 19. | Ostřetice | Klatovy | 26,70 | 25,98 | 26,70 | 2024/09/07 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 20. | Střeziměř | Klatovy | 26,82 | 26,65 | 26,82 | 2015/09/12 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 21. | Malá Víska | Klatovy | 26,88 | 26,31 | 26,88 | 2024/09/07 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 22. | Ostřetice | Klatovy | 26,55 | 26,89 | 26,89 | 2025/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 23. | Rozsedly | Klatovy | 26,90 | 26,85 | 26,90 | 2016/09/10 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 24. | Neznašovy | Klatovy | 27,03 | 25,50 | 27,03 | 2016/09/10 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 25. | Malá Víska B | Klatovy | 27,05 | 26,39 | 27,05 | 2024/09/07 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 26. | Nýrsko | Klatovy | 26,93 | 27,15 | 27,15 | 2015/09/12 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 27. | Hadrava | Klatovy | 27,15 | 26,37 | 27,15 | 2013/09/14 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 28. | Střeziměř | Klatovy | 27,17 | 26,94 | 27,17 | 2014/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 29. | Neznašovy | Klatovy | 27,10 | 27,18 | 27,18 | 2015/09/12 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 30. | Malá Víska | Klatovy | 26,82 | 27,18 | 27,18 | 2015/09/12 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hadrava | Klatovy | 27,33 | 27,41 | 27,41 | 2015/09/12 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 2. | Pačejov | Klatovy | 28,09 | 28,32 | 28,32 | 2025/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 3. | Tupadly | Klatovy | 28,28 | 30,52 | 30,52 | 2025/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 4. | Tupadly | Klatovy | 30,67 | 28,89 | 30,67 | 2024/09/07 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 5. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 31,51 | 30,89 | 31,51 | 2024/09/07 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 6. | Neznašovy | Klatovy | 30,59 | 32,11 | 32,11 | 2019/09/07 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 7. | Tupadly | Klatovy | 31,72 | 32,18 | 32,18 | 2019/09/07 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 8. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 32,36 | 31,24 | 32,36 | 2025/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 9. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 32,26 | 32,70 | 32,70 | 2019/09/07 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 10. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 32,56 | 32,84 | 32,84 | 2025/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 11. | Hadrava | Klatovy | 33,58 | 29,36 | 33,58 | 2013/09/14 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 12. | Tupadly | Klatovy | 34,24 | 32,66 | 34,24 | 2021/09/11 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 13. | Pačejov | Klatovy | 30,73 | 34,24 | 34,27 | 2024/09/07 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 14. | Nýrsko | Klatovy | 30,96 | 34,34 | 34,34 | 2016/09/10 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 15. | Hadrava | Klatovy | 32,90 | 34,76 | 34,76 | 2014/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 16. | Tupadly | Klatovy | 31,17 | 34,93 | 34,93 | 2018/09/08 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 17. | Tupadly | Klatovy | 35,15 | 30,35 | 35,15 | 2016/09/10 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 18. | Víteň | Klatovy | 35,59 | 35,64 | 35,64 | 2024/09/07 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 19. | Žiznětice | Klatovy | 35,98 | 34,46 | 35,98 | 2015/09/12 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 20. | Malá Víska | Klatovy | 34,86 | 36,00 | 36,00 | 2015/09/12 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 21. | Rozsedly | Klatovy | 36,89 | 34,39 | 36,89 | 2013/09/14 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 22. | Hadrava | Klatovy | 30,59 | 37,00 | 37,00 | 2018/09/08 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 23. | Tupadly | Klatovy | 37,53 | 35,96 | 37,53 | 2015/09/12 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 24. | Pačejov | Klatovy | 37,41 | 37,67 | 37,67 | 2013/09/14 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 25. | Rozsedly | Klatovy | 37,68 | 35,38 | 37,68 | 2019/09/07 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 26. | Dešenice | Klatovy | 37,85 | 36,30 | 37,85 | 2025/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 27. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 37,92 | 34,61 | 37,92 | 2021/09/11 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 28. | Vrhaveč | Klatovy | 35,75 | 37,95 | 37,95 | 2024/09/07 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 29. | Neznašovy | Klatovy | 38,01 | 32,95 | 38,01 | 2018/09/08 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 30. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 33,24 | 38,15 | 38,15 | 2016/09/10 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Přípravka žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Luby | Klatovy | - | - | 45,11 | 2014/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 2. | Malá Víska | Klatovy | - | - | 57,03 | 2014/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | - | - | 16,30 | 2014/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 2. | Dešenice | Klatovy | - | - | 18,20 | 2014/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 3. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | - | - | 20,01 | 2014/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 4. | Malechov | Klatovy | - | - | 20,46 | 2014/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 5. | Štěpánovice | Klatovy | - | - | 20,67 | 2014/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 6. | Malá Víska | Klatovy | - | - | 25,89 | 2014/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 7. | Klenová | Klatovy | - | - | 27,39 | 2014/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 8. | Běšiny | Klatovy | - | - | 28,09 | 2014/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 9. | Luby | Klatovy | - | - | 29,49 | 2014/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 10. | Hradiště | Plzeň-město | - | - | 32,18 | 2014/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 11. | Hradiště | Plzeň-město | - | - | 38,11 | 2014/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 12. | Vrhaveč | Klatovy | - | - | 44,11 | 2014/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hluboká | Domažlice | - | - | 22,15 | 2014/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 2. | Dešenice | Klatovy | - | - | 24,80 | 2014/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 3. | Luby | Klatovy | - | - | 27,04 | 2014/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 4. | Klenová | Klatovy | - | - | 28,80 | 2014/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 5. | Vrhaveč | Klatovy | - | - | 31,39 | 2014/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 6. | Malá Víska | Klatovy | - | - | 36,95 | 2014/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 7. | Bezděkov | Klatovy | - | - | 40,20 | 2014/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 8. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | - | - | 46,80 | 2014/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 9. | Běšiny | Klatovy | - | - | 99,25 | 2014/09/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















