| Liga: | Havlíčkobrodská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 14. 06. 2025 10:00 |
| Kontakt: | Pavel Slezák |
| Telefon: | +420 775 568 835 |
| Okres: | Havlíčkův Brod |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Havlíčkobrodská liga v pú |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pohled | Havlíčkův Brod | 17,25 | 17,25 | 17,05 | |
| 2. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 18,40 | 18,10 | 18,40 | |
| 3. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 18,42 | 17,52 | 18,42 | |
| 4. | Česká Bělá ml. | Havlíčkův Brod | 18,73 | 18,73 | 18,04 | |
| 5. | Dolní Jablonná | Havlíčkův Brod | 19,50 | 19,50 | 18,55 | |
| 6. | Kámen | Havlíčkův Brod | 20,20 | 19,42 | 20,20 | |
| 7. | Nová Ves u Chotěboře Z | Havlíčkův Brod | 20,34 | 20,15 | 20,34 | |
| 8. | Stéblová | Pardubice | 23,72 | 23,03 | 23,72 | |
| 9. | Lučice | Havlíčkův Brod | 23,74 | 23,74 | 22,77 | |
| 10. | Lípa | Havlíčkův Brod | 31,69 | 31,69 | 19,83 | |
| 11. | Žižkovo Pole | Havlíčkův Brod | 43,72 | 43,72 | 20,73 |
Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žižkovo Pole | Havlíčkův Brod | 19,69 | 19,69 | 17,90 | |
| 2. | Stéblová | Pardubice | 20,16 | 17,51 | 20,16 | |
| 3. | Pohled | Havlíčkův Brod | 20,73 | 20,73 | 16,81 | |
| 4. | Veselý Žďár | Havlíčkův Brod | 22,96 | 22,96 | 21,90 | |
| 5. | Hněvkovice | Havlíčkův Brod | 24,96 | 24,79 | 24,96 | |
| 6. | Světlá nad Sázavou | Havlíčkův Brod | 31,76 | 30,10 | 31,76 | |
| 7. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 35,09 | 33,89 | 35,09 | |
| 8. | Lípa | Havlíčkův Brod | NP | NP | NP | |
| 8. | Lučice | Havlíčkův Brod | NP | NP | NP | |
| 8. | Habry 88 | Havlíčkův Brod | NP | NP | NP | |
| 8. | Malčín | Havlíčkův Brod | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 16,64 | 16,65 | 16,65 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 16,66 | 16,59 | 16,66 | 2023/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 17,06 | 16,79 | 17,06 | 2021/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pohled | Havlíčkův Brod | 17,20 | 16,87 | 17,20 | 2021/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pohled | Havlíčkův Brod | 17,25 | 17,05 | 17,25 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Kejžlice | Pelhřimov | 17,55 | 17,38 | 17,55 | 2015/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 17,62 | 17,43 | 17,62 | 2024/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 17,75 | 17,72 | 17,75 | 2010/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 17,76 | 16,98 | 17,76 | 2013/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 17,38 | 17,98 | 17,98 | 2022/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 16,79 | 18,05 | 18,05 | 2019/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 18,06 | 18,10 | 18,10 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Pohled | Havlíčkův Brod | 18,12 | 17,63 | 18,12 | 2023/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 18,27 | 17,38 | 18,27 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Herálec | Havlíčkův Brod | 18,30 | 17,28 | 18,30 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Česká Bělá XS | Havlíčkův Brod | 18,31 | 17,84 | 18,31 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 18,10 | 18,40 | 18,40 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 17,52 | 18,42 | 18,42 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Herálec | Havlíčkův Brod | 17,75 | 18,44 | 18,44 | 2019/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 18,50 | 18,54 | 18,54 | 2012/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Česká Bělá ml. | Havlíčkův Brod | 18,73 | 18,04 | 18,73 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 18,73 | 16,22 | 18,73 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Česká Bělá ml. | Havlíčkův Brod | 18,75 | 18,53 | 18,75 | 2024/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Lučice | Havlíčkův Brod | 18,85 | 18,46 | 18,85 | 2019/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Žižkovo Pole | Havlíčkův Brod | 17,44 | 18,98 | 18,98 | 2012/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Olešná | Havlíčkův Brod | 19,04 | 18,02 | 19,04 | 2012/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Kejžlice | Pelhřimov | 17,31 | 19,07 | 19,07 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Hojkov | Jihlava | 19,17 | 18,86 | 19,17 | 2007/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Pohled | Havlíčkův Brod | 19,17 | 17,49 | 19,17 | 2024/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Herálec | Havlíčkův Brod | 18,79 | 19,17 | 19,17 | 2023/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Herálec | Havlíčkův Brod | 18,65 | 18,13 | 18,65 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pohled | Havlíčkův Brod | 18,70 | 18,01 | 18,70 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Olešná | Havlíčkův Brod | 19,96 | 18,72 | 19,96 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 38,34 | 38,15 | 38,34 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 42,25 | 43,23 | 43,23 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Malčín | Havlíčkův Brod | 57,02 | 57,88 | 57,88 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | NP | NP | NP | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















