| Liga: | Havlíčkobrodská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 06. 09. 2025 10:00 |
| Kontakt: | Pavel Sobotka |
| Telefon: | +420 725 116 398 |
| Okres: | Havlíčkův Brod |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Havlíčkobrodská liga v pú |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pohled | Havlíčkův Brod | 17,20 | 17,20 | 17,02 | |
| 2. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 17,97 | 17,73 | 17,97 | |
| 3. | Otín | Žďár nad Sázavou | 18,24 | 17,39 | 18,24 | |
| 4. | Česká Bělá ml. | Havlíčkův Brod | 18,32 | 18,32 | 18,22 | |
| 5. | Lučice | Havlíčkův Brod | 19,53 | 19,53 | 19,10 | |
| 6. | Žižkovo Pole | Havlíčkův Brod | 20,00 | 18,36 | 20,00 | |
| 7. | Kámen | Havlíčkův Brod | 20,68 | 19,02 | 20,68 | |
| 8. | Dolní Jablonná | Havlíčkův Brod | 23,30 | 23,30 | 21,95 | |
| 9. | Lípa | Havlíčkův Brod | 24,26 | 23,14 | 24,26 | |
| 10. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 34,11 | 34,11 | 34,09 | |
| 11. | Stéblová | Pardubice | 39,82 | 39,82 | 38,32 |
Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Stéblová | Pardubice | 15,57 | 15,57 | 15,54 | |
| 2. | Žižkovo Pole | Havlíčkův Brod | 17,99 | 17,96 | 17,99 | |
| 3. | Lípa | Havlíčkův Brod | 18,45 | 18,45 | 18,15 | |
| 4. | Veselý Žďár | Havlíčkův Brod | 20,63 | 20,63 | 19,61 | |
| 5. | Malčín | Havlíčkův Brod | 20,93 | 20,24 | 20,93 | |
| 6. | Pohled | Havlíčkův Brod | 21,50 | 21,50 | 21,17 | |
| 7. | Dolní Jablonná | Havlíčkův Brod | 21,72 | 21,72 | 20,99 | |
| 8. | Otín | Žďár nad Sázavou | 22,01 | 21,71 | 22,01 | |
| 9. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 24,36 | 22,69 | 24,36 | |
| 10. | Hněvkovice | Havlíčkův Brod | 28,44 | 28,44 | 28,06 | |
| 11. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 29,87 | 29,87 | 17,51 | |
| 12. | Habry 88 | Havlíčkův Brod | 42,98 | 42,49 | 42,98 | |
| 13. | Lučice | Havlíčkův Brod | 54,64 | 53,92 | 54,64 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pohled | Havlíčkův Brod | 16,74 | 16,37 | 16,74 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 16,48 | 16,81 | 16,81 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pohled | Havlíčkův Brod | 17,20 | 17,02 | 17,20 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 16,72 | 17,76 | 17,76 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 17,73 | 17,97 | 17,97 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Otín | Žďár nad Sázavou | 17,39 | 18,24 | 18,24 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Česká Bělá ml. | Havlíčkův Brod | 18,32 | 18,22 | 18,32 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Pohled | Havlíčkův Brod | 18,36 | 16,84 | 18,36 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Stéblová | Pardubice | 18,61 | 18,47 | 18,61 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Herálec | Havlíčkův Brod | 18,98 | 18,69 | 18,98 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Dolní Jablonná | Havlíčkův Brod | 19,38 | 19,50 | 19,50 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Lučice | Havlíčkův Brod | 19,53 | 19,10 | 19,53 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Kámen | Havlíčkův Brod | 19,62 | 18,87 | 19,62 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Žižkovo Pole | Havlíčkův Brod | 18,36 | 20,00 | 20,00 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Česká Bělá ml. | Havlíčkův Brod | 19,65 | 20,16 | 20,16 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Kámen | Havlíčkův Brod | 20,28 | 20,14 | 20,28 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Lučice | Havlíčkův Brod | 20,56 | 19,95 | 20,56 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Kámen | Havlíčkův Brod | 19,02 | 20,68 | 20,68 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 19,87 | 21,33 | 21,33 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Habry | Havlíčkův Brod | 23,28 | 23,03 | 23,28 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Dolní Jablonná | Havlíčkův Brod | 23,30 | 21,95 | 23,30 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Světlá nad Sázavou | Havlíčkův Brod | 22,86 | 23,44 | 23,44 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Lučice | Havlíčkův Brod | 23,58 | 23,18 | 23,58 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Lípa | Havlíčkův Brod | 23,14 | 24,26 | 24,26 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Česká Bělá ml | Havlíčkův Brod | 17,60 | 31,93 | 31,93 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 34,11 | 34,09 | 34,11 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Stéblová | Pardubice | 39,82 | 38,32 | 39,82 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 42,84 | 18,48 | 42,84 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Žižkovo Pole | Havlíčkův Brod | 19,83 | NP | NP | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/DINfraxBGxw Kód: DINfraxBGxw |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/08/15 | Pohled, O pohár SDH Pohled | |
| 2025/09/06 | Pohled, O pohár SDH Pohled | |
| 2024/08/17 | Pohled, O Pohár SDH Pohled | |
| 2024/06/21 | Hřiště TJ Sokol Pohled, O pohár starosty SDH,večerní soutěž v PÚ,2B | |
| 2023/06/23 | Areál TJ SOKOL POHLED, O pohár starosty SDH,Noční soutěž v PÚ,2B | |
| 2021/08/07 | Pohled, Pohled | |
| 2019/06/21 | Stadion TJ Sokol Pohled, Noční soutěž,2B + soutěž o nejrychlejší nabrání. | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















