| Liga: | Táborská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 06. 08. 2016 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Tábor |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dvorce A | Tábor | 17,19 | 17,19 | 16,61 | |
| 2. | Dvorce B | Tábor | 18,01 | 17,82 | 18,01 | |
| 3. | Chotěmice | Tábor | 18,76 | 18,76 | 18,35 | |
| 4. | Ústrašice | Tábor | 19,14 | 18,16 | 19,14 | |
| 5. | Smrkov | Tábor | 19,46 | 19,31 | 19,46 | |
| 6. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 20,59 | 18,14 | 20,59 | |
| 7. | Malšice | Tábor | 21,25 | 21,25 | 19,70 | |
| 8. | Slapy | Tábor | 21,38 | 21,38 | 18,30 | |
| 9. | Kamenice nad Lipou A | Pelhřimov | 21,94 | 21,94 | 21,73 | |
| 10. | Oltyně | Tábor | 28,12 | 28,12 | 27,08 | |
| 11. | Zhoř u Tábora | Tábor | NP | NP | NP | |
| 11. | Bezděčín | Tábor | NP | NP | NP |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Malšice | Tábor | 17,82 | 17,54 | 17,82 | |
| 2. | Chrbonín | Tábor | 18,75 | 18,73 | 18,75 | |
| 3. | Slapy | Tábor | 19,49 | 18,54 | 19,49 | |
| 4. | Obora | Tábor | 20,62 | 17,37 | 20,62 | |
| 5. | Jezeřany-Maršovice | Znojmo | 26,49 | 26,48 | 26,49 | |
| 6. | Oltyně | Tábor | NP | NP | NP | |
| 6. | Lomec | Klatovy | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krotějov Sport | Tábor | 16,21 | 15,88 | 16,21 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Krotějov Sport | Tábor | 16,14 | 16,38 | 16,38 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bohdalín | Pelhřimov | 16,60 | 16,26 | 16,60 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | - | - | 16,73 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Strmilov | Jindřichův Hradec | 16,74 | 16,30 | 16,74 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Chotěmice | Tábor | 16,81 | 16,52 | 16,81 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bohdalín | Pelhřimov | 16,75 | 16,83 | 16,83 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Sedlčany | Příbram | 16,85 | 16,75 | 16,85 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Žďár | Jindřichův Hradec | 16,74 | 16,93 | 16,93 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Zdislavice | Benešov | - | - | 16,97 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Bohdalín | Pelhřimov | 16,99 | 16,58 | 16,99 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Střezimíř | Benešov | 23,93 | 20,50 | 17,00 | 2012/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Jankov | Benešov | 17,01 | 16,97 | 17,01 | 2012/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Žirovnice | Pelhřimov | 16,84 | 17,04 | 17,04 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Žernovice | Prachatice | 16,37 | 17,05 | 17,05 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Šipoun | Prachatice | 15,98 | 17,07 | 17,07 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Chotěmice | Tábor | 17,07 | 16,74 | 17,07 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Žďár | Jindřichův Hradec | 17,14 | 16,65 | 17,14 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Chářovice | Benešov | 17,03 | 17,14 | 17,14 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Daměnice | Benešov | 17,15 | 16,95 | 17,15 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 17,21 | 16,92 | 17,21 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 17,16 | 17,21 | 17,21 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Žirovnice | Pelhřimov | 17,03 | 17,23 | 17,23 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Dvorce A | Tábor | 17,03 | 17,24 | 17,24 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Chotěmice | Tábor | 16,84 | 17,24 | 17,24 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Jaronice | České Budějovice | 17,10 | 17,26 | 17,26 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Bohdalín | Pelhřimov | 17,31 | 17,20 | 17,31 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Slapy A | Tábor | - | - | 17,32 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Krotějov Sport | Tábor | 17,33 | 16,65 | 17,33 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Chýnov | Tábor | 17,31 | 17,33 | 17,33 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Táborská hasičská liga - Muži | 16,81 | https://youtu.be/mL_E3pxtcGA | Patrik Baláž | |
Táborská hasičská liga - Muži | 19,76 | https://youtu.be/kHphrrUptcQ | Tomáš Švec | |
Táborská hasičská liga - Muži | 26,92 | https://youtu.be/GgHwqgCzgAU | Jiří Mácha | |
Táborská hasičská liga - Muži | NP | https://youtu.be/Rfs5crTcfKw | Tomáš Švec | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/08/09 | Řepeč, O pohár obce Řepeč | |
| 2024/08/11 | Řepeč, O pohár obce Řepeč | |
| 2023/08/12 | Řepeč, O pohár obce Řepeč | |
| 2022/08/13 | Řepeč, O pohár obce Řepeč | |
| 2019/08/03 | Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč | |
| 2018/08/04 | Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč | |
| 2017/08/05 | Řepeč, O pohár | |
| 2016/08/06 | Řepeč, O pohár | |
| 2015/08/01 | Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč | |
| 2014/08/02 | Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč | |
| 2013/08/03 | Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč | |
| 2012/08/04 | Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč | |
| 2011/08/06 | Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč | |
| 2010/07/31 | Řepeč, -, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















