| Liga: | Velká cena Blanenska v PÚ |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 12. 06. 2016 12:00 |
| Kontakt: | Josef Šenk |
| Telefon: | |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Luboš Šebela |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sychotín | Blansko | 17,18 | 16,84 | 17,18 | |
| 2. | Sychotín B | Blansko | 18,06 | 17,34 | 18,06 | |
| 3. | Němčice | Blansko | 18,12 | 17,90 | 18,12 | |
| 4. | Žernovník | Blansko | 18,25 | 18,25 | 17,53 | |
| 5. | Černá Hora | Blansko | 18,28 | 18,28 | 17,59 | |
| 6. | Žďár | Blansko | 18,75 | 18,65 | 18,75 | |
| 7. | Těchov | Blansko | 18,93 | 18,40 | 18,93 | |
| 8. | Černovice B | Blansko | 19,50 | 19,50 | 18,00 | |
| 9. | Sebranice | Blansko | 19,59 | 19,59 | 18,90 | |
| 10. | Malá Lhota | Blansko | 19,59 | 19,84 | 19,59 | |
| 11. | Ostrov u Macochy | Blansko | 20,12 | 20,12 | 19,28 | |
| 12. | Drnovice B | Vyškov | 20,37 | 19,96 | 20,37 | |
| 13. | Drnovice C | Vyškov | 21,96 | 21,96 | 21,25 | |
| 14. | Petrovice SK | Blansko | 33,96 | 33,90 | 33,96 | |
| 15. | Senetářov | Blansko | 37,65 | 37,65 | 17,25 |
|
| 16. | Černovice | Blansko | NP | - | - | |
| 17. | Okrouhlá | Blansko | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plumlov | Prostějov | 16,07 | 16,14 | 16,14 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Žernovník | Blansko | 16,45 | 16,46 | 16,46 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Žernovník | Blansko | 16,53 | 16,62 | 16,62 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Dětkovice | Vyškov | 16,00 | 16,93 | 16,93 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žernovník | Blansko | 16,94 | 16,58 | 16,94 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Radslavice | Vyškov | 17,12 | 17,16 | 17,16 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Plumlov | Prostějov | 17,16 | 16,75 | 17,16 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Sychotín | Blansko | 16,84 | 17,18 | 17,18 | 2016/06/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hodějice | Vyškov | 16,55 | 17,22 | 17,22 | 2018/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Žernovník | Blansko | 16,93 | 17,28 | 17,28 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Němčice | Blansko | 17,32 | 16,58 | 17,32 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Žernovník | Blansko | 17,39 | 16,64 | 17,39 | 2018/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Senetářov | Blansko | 17,44 | 16,72 | 17,44 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Sychotín | Blansko | 17,44 | 17,15 | 17,44 | 2018/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Soběsuky | Prostějov | 17,40 | 17,53 | 17,53 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Žernovník | Blansko | 17,54 | 16,43 | 17,54 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Šošůvka | Blansko | 17,59 | 17,34 | 17,59 | 2014/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Chrášťany | Litoměřice | 17,59 | 17,06 | 17,59 | 2013/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Senetářov | Blansko | 16,92 | 17,61 | 17,61 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,61 | 17,20 | 17,61 | 2018/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Nedvězí | Svitavy | 17,76 | 17,43 | 17,76 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bousín | Prostějov | 17,56 | 17,78 | 17,78 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,79 | 17,78 | 17,79 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Němčice | Blansko | 17,82 | 17,54 | 17,82 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Senetářov | Blansko | 17,84 | 17,06 | 17,84 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Černovice B | Blansko | 17,67 | 17,85 | 17,85 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Bořitov | Blansko | 16,96 | 18,04 | 18,04 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Sychotín B | Blansko | 17,34 | 18,06 | 18,06 | 2016/06/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Senetářov | Blansko | 18,08 | 17,68 | 18,08 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Soběsuky B | Prostějov | 17,09 | 18,12 | 18,12 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Senetářov | Blansko | 15,53 | 15,53 | 15,53 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Senetářov | Blansko | 15,23 | 15,93 | 15,93 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Račice | Vyškov | 15,78 | 15,93 | 15,93 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Ostrov u Macochy | Blansko | 15,68 | 16,07 | 16,07 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pasohlávky | Brno-venkov | 15,84 | 16,13 | 16,13 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Račice | Vyškov | 16,27 | 15,87 | 16,27 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,74 | 15,85 | 16,74 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ostrov u Macochy | Blansko | 16,93 | 16,46 | 16,93 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Černá Hora | Blansko | 17,11 | 17,11 | 17,11 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Velké Opatovice | Blansko | 17,73 | 17,41 | 17,73 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Žernovník | Blansko | 18,10 | 17,17 | 18,10 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Žernovník | Blansko | 17,78 | 18,18 | 18,18 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Němčice | Blansko | 16,68 | 18,30 | 18,30 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Velké Opatovice | Blansko | 18,24 | 18,36 | 18,36 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Pamětice | Blansko | 17,34 | 18,42 | 18,42 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Kotvrdovice | Blansko | 18,58 | 18,33 | 18,58 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Černovice | Blansko | 18,25 | 18,65 | 18,65 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Černá Hora | Blansko | 17,56 | 18,65 | 18,65 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Křenovice | Vyškov | 18,15 | 18,76 | 18,76 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Senetářov | Blansko | 16,03 | 18,95 | 18,95 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Březina | Blansko | 18,78 | 18,95 | 18,95 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Velké Opatovice | Blansko | 19,14 | 18,73 | 19,14 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Žďár | Blansko | 19,57 | 18,57 | 19,57 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Kunštát | Blansko | 19,61 | 19,50 | 19,61 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Žernovník | Blansko | 19,38 | 19,76 | 19,76 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Kotvrdovice | Blansko | 20,28 | 20,04 | 20,28 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Šebetov | Blansko | 20,66 | 20,01 | 20,66 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Lipovec | Blansko | 20,53 | 20,67 | 20,67 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Březina | Blansko | 20,96 | 19,74 | 20,96 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Sychotín | Blansko | 21,38 | 19,03 | 21,38 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















