Sušice 2026 (Klatovy)
Okresní soutěž 60m jednotlivci dívky
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Fire Sport Results |
| Stránky pořadatele: | https://prihlasky.dh.cz/default/index/deti |
| Kdy: | 09. 05. 2026 09:00 |
| Kontakt: | mira.buci@seznam.cz |
| Telefon: | +420 608 828 283 |
| Okres: | Klatovy |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Děti-starší, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m C-dívky 12 - 13 let
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Bystřice nad Úhlavou Burghauserová Nikola | Klatovy | 13,29 | 13,29 | 15,46 | 2,17 | |
![]() | 2. | Dešenice Tomanová Žofie | Klatovy | 13,38 | 13,44 | 13,38 | 0,06 | |
![]() | 3. | Týnec u Horažďovic Frýzková Terezie | Klatovy | 14,06 | 14,34 | 14,06 | 0,28 | |
![]() | 4. | Malechov Chvojková Michaela | Klatovy | 14,42 | NP | 14,42 | 105,58 | |
![]() | 5. | Dlažov Tremlová Magdaléna Elizabeta | Klatovy | 15,70 | 15,70 | 22,36 | 6,66 | |
![]() | 6. | Strážov Furbacherová Karolína | Klatovy | 16,07 | 16,58 | 16,07 | 0,51 | |
![]() | 7. | Slavíkovice Krásnická Markéta | Domažlice | 16,72 | 19,13 | 16,72 | 2,41 | |
![]() | 8. | Slavíkovice Krásnická Magdaléna | Domažlice | 16,78 | 16,78 | 17,38 | 0,60 | |
![]() | 9. | Štěpánovice Feshchak Diana | Klatovy | 17,11 | 17,33 | 17,11 | 0,22 | |
![]() | 10. | Sušice I Vošalíková Betty | Klatovy | 17,43 | 17,69 | 17,43 | 0,26 | |
![]() | 11. | Sušice I Brožová Sára | Klatovy | 17,47 | 17,69 | 17,47 | 0,22 | |
![]() | 12. | Klenová Šrámková Eliška | Klatovy | 18,07 | 19,99 | 18,07 | 1,92 | |
![]() | 13. | Žihobce Hofmannová Adéla | Klatovy | 18,51 | 20,40 | 18,51 | 1,89 | |
![]() | 14. | Sušice I Luhanová Jitka | Klatovy | 18,96 | 24,38 | 18,96 | 5,42 | |
![]() | 15. | Žihobce Matějková Martina | Klatovy | 19,14 | 19,14 | 22,08 | 2,94 | |
![]() | 16. | Klenová Šrámková Nikol | Klatovy | 19,40 | 19,40 | NP | 100,60 | |
![]() | 17. | Žihobce Dubová Ema | Klatovy | 20,30 | 21,49 | 20,30 | 1,19 | |
![]() | 18. | Víteň Jandová Tereza | Klatovy | 20,45 | NP | 20,45 | 99,55 | |
![]() | 19. | Víteň Pavlásková Doubravka | Klatovy | 20,76 | 20,93 | 20,76 | 0,17 | |
![]() | 20. | Malá Víska Jandová Nikol | Klatovy | NP | NP | NP | - |
Děti-starší, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m D-dívky 14 - 15 let
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Bystřice nad Úhlavou Kawuloková Anna | Klatovy | 13,26 | 13,28 | 13,26 | 0,02 | |
![]() | 2. | Týnec u Horažďovic Přerostová Elena | Klatovy | 13,67 | 14,84 | 13,67 | 1,17 | |
![]() | 3. | Štěpánovice Olšanová Laura | Klatovy | 15,70 | 18,40 | 15,70 | 2,70 | |
![]() | 4. | Žihobce Vaňková Karolína | Klatovy | 16,03 | 16,03 | 16,32 | 0,29 | |
![]() | 5. | Luby Pitrová Šárka | Klatovy | 17,21 | 17,28 | 17,21 | 0,07 | |
![]() | 6. | Štěpánovice Bratasyuk Erika | Klatovy | 17,56 | 17,56 | 20,55 | 2,99 | |
![]() | 7. | Štěpánovice Gardaeva Veronika | Klatovy | 18,03 | 19,23 | 18,03 | 1,20 | |
![]() | 8. | Klenová Klasnová Martina | Klatovy | 18,35 | 19,85 | 18,35 | 1,50 | |
![]() | 9. | Víteň Vídeňská Ella | Klatovy | 18,59 | NP | 18,59 | 101,41 |
Děti-mladší, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m A-dívky 7 - 8 let
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Malá Víska Šafránková Barbora | Klatovy | 23,34 | 23,34 | 26,11 | 2,77 | |
![]() | 2. | Štěpánovice Zemanová Berenika | Klatovy | 30,99 | 33,93 | 30,99 | 2,94 | |
![]() | 3. | Malá Víska Jandová Klára | Klatovy | 33,00 | 33,00 | 33,88 | 0,88 | |
![]() | 4. | Štěpánovice Bouřilová Štěpánka MS | Klatovy | 34,60 | 34,60 | 43,36 | 8,76 | |
![]() | 5. | Luby Doležalová Adéla | Klatovy | 49,27 | 49,27 | 56,72 | 7,45 |
Děti-mladší, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m B-dívky 9 - 11 let
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Dešenice Kopačková Tereza | Klatovy | 15,86 | 15,86 | 16,34 | 0,48 | |
![]() | 2. | Týnec u Horažďovic Zemenová Alžběta | Klatovy | 16,74 | 16,74 | 16,90 | 0,16 | |
![]() | 3. | Dešenice Kindlmanová Anežka | Klatovy | 16,74 | 18,92 | 16,74 | 2,18 | |
![]() | 4. | Bystřice nad Úhlavou Kiewegová Aneta | Klatovy | 17,66 | 17,66 | 17,75 | 0,09 | |
![]() | 5. | Bystřice nad Úhlavou Kotíková Veronika | Klatovy | 18,66 | 18,66 | 18,88 | 0,22 | |
![]() | 6. | Bystřice nad Úhlavou Majdáková Marie Anna | Klatovy | 18,68 | 18,68 | 31,24 | 12,56 | |
![]() | 7. | Dešenice Kopačková Natálie | Klatovy | 19,27 | 20,33 | 19,27 | 1,06 | |
![]() | 8. | Chudenice Lancingerová Nela | Klatovy | 19,67 | 27,71 | 19,67 | 8,04 | |
![]() | 9. | Sušice I Klečková Amálie | Klatovy | 22,34 | 23,27 | 22,34 | 0,93 | |
![]() | 10. | Klenová Mrňáková Adéla | Klatovy | 23,01 | 29,08 | 23,01 | 6,07 | |
![]() | 11. | Malechov Voráčková Viktorie | Klatovy | 23,50 | 33,74 | 23,50 | 10,24 | |
![]() | 12. | Chudenice Žáková Karolína | Klatovy | 24,00 | 24,00 | 24,59 | 0,59 | |
![]() | 13. | Víteň Hvostálová Štěpánka | Klatovy | 24,06 | 28,98 | 24,06 | 4,92 | |
![]() | 14. | Štěpánovice Bouřilová Eliška | Klatovy | 24,65 | 25,33 | 24,65 | 0,68 | |
![]() | 15. | Chudenice Urbanová Stela | Klatovy | 26,75 | 26,75 | 27,05 | 0,30 | |
![]() | 16. | Švihov Gočová Katka | Klatovy | 31,75 | 31,75 | 32,81 | 1,06 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahorčice | Klatovy | 21,30 | 20,87 | 21,30 | 2016/07/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 2. | Střeziměř | Klatovy | 20,80 | 21,47 | 21,47 | 2015/07/04 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 3. | Neznašovy | Klatovy | 20,70 | 21,73 | 21,73 | 2022/07/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 4. | Bezděkov | Klatovy | 21,65 | 22,00 | 22,00 | 2022/07/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 5. | Tupadly | Klatovy | 21,40 | 22,03 | 22,03 | 2015/07/04 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 6. | Nýrsko | Klatovy | 22,30 | 22,52 | 22,52 | 2015/07/04 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 7. | Neznašovy | Klatovy | 22,34 | 22,58 | 22,58 | 2015/07/04 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 8. | Zahorčice | Klatovy | 23,03 | 21,38 | 23,03 | 2022/07/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 9. | Neznašovy | Klatovy | 21,27 | 23,04 | 23,04 | 2016/07/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 10. | Zahorčice | Klatovy | 23,14 | 22,50 | 23,14 | 2015/07/04 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 11. | Hadrava | Klatovy | 22,34 | 23,20 | 23,20 | 2015/07/04 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 12. | Bystřice nad Úhlavou A | Klatovy | 20,37 | 23,28 | 23,28 | 2016/07/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 13. | Zahorčice | Klatovy | 23,91 | 23,60 | 23,91 | 2021/07/03 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 14. | Bezděkov | Klatovy | 23,43 | 23,92 | 23,92 | 2016/07/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 15. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 21,75 | 23,93 | 23,93 | 2015/07/04 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 16. | Myslovice | Klatovy | 24,02 | 22,77 | 24,02 | 2022/07/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 17. | Tupadly | Klatovy | 24,04 | 21,82 | 24,04 | 2022/07/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 18. | Tupadly | Klatovy | 21,28 | 24,12 | 24,12 | 2016/07/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 19. | Hadrava | Klatovy | 24,43 | 22,78 | 24,43 | 2016/07/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 20. | Nýrsko A | Klatovy | 23,84 | 24,49 | 24,49 | 2016/07/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 21. | Malá Víska | Klatovy | 22,53 | 24,60 | 24,60 | 2022/07/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 22. | Bezděkov | Klatovy | 24,82 | 25,10 | 25,10 | 2015/07/04 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 23. | Střeziměř | Klatovy | 23,40 | 25,47 | 25,47 | 2016/07/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 24. | Myslovice | Klatovy | 26,25 | 25,12 | 26,25 | 2021/07/03 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 25. | Neznašovy | Klatovy | 24,52 | 26,29 | 26,29 | 2021/07/03 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 26. | Malá Víska | Klatovy | 26,00 | 26,50 | 26,50 | 2016/07/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 27. | Mochtín | Klatovy | 26,94 | 26,50 | 26,94 | 2016/07/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 28. | Tupadly | Klatovy | 24,38 | 27,25 | 27,25 | 2019/08/10 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 29. | Bezděkov | Klatovy | 26,96 | 27,63 | 27,63 | 2019/08/10 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 30. | Sušice I | Klatovy | 28,17 | 27,27 | 28,17 | 2022/07/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Tupadly | Klatovy | 28,03 | 26,35 | 28,03 | 2016/07/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 2. | Hadrava | Klatovy | 29,36 | 28,53 | 29,36 | 2015/07/04 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 3. | Strážov | Klatovy | 29,77 | 28,35 | 29,77 | 2015/07/04 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 4. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 29,21 | 29,82 | 29,82 | 2021/07/03 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 5. | Neznašovy | Klatovy | 30,01 | 29,11 | 30,01 | 2022/07/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 6. | Hadrava | Klatovy | 26,37 | 30,10 | 30,10 | 2016/07/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 7. | Nýrsko | Klatovy | 31,11 | 26,22 | 31,11 | 2016/07/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 8. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 32,13 | 32,27 | 32,27 | 2019/08/10 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 9. | Neznašovy | Klatovy | 31,80 | 32,65 | 32,65 | 2019/08/10 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 10. | Malá Víska | Klatovy | 33,08 | 30,32 | 33,08 | 2016/07/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 11. | Nýrsko | Klatovy | 33,93 | 31,82 | 33,93 | 2015/07/04 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 12. | Tupadly | Klatovy | 30,93 | 33,98 | 33,98 | 2019/08/10 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 13. | Malá Víska | Klatovy | 33,99 | 33,57 | 33,99 | 2022/07/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 14. | Malá Víska | Klatovy | 37,20 | 35,95 | 37,20 | 2021/07/03 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 15. | Hroznová Lhota | Hodonín | 30,31 | 37,74 | 37,74 | 2015/07/04 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 16. | Rozsedly | Klatovy | 37,86 | 35,91 | 37,86 | 2019/08/10 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 17. | Pačejov | Klatovy | 30,49 | 38,45 | 38,45 | 2022/07/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 18. | Sušice I | Klatovy | 38,99 | 38,14 | 38,99 | 2015/07/04 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 19. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 28,55 | 39,56 | 39,56 | 2016/07/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 20. | Sušice I | Klatovy | 41,73 | 37,40 | 41,73 | 2016/07/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 21. | Neznašovy | Klatovy | 41,76 | 38,70 | 41,76 | 2021/07/03 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 22. | Tupadly | Klatovy | 42,43 | 28,54 | 42,43 | 2022/07/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 23. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 35,69 | 38,01 | 43,01 | 2019/08/10 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 24. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 41,80 | 49,52 | 49,52 | 2022/07/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 25. | Drslavice | Klatovy | 47,75 | 48,51 | 58,51 | 2019/08/10 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 26. | Žihobce | Klatovy | NP | NP | NP | 2016/07/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















