Třebětice 2026 (Jindřichův Hradec)
5.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Pelhřimovská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 11. 07. 2026 13:00 |
| Kontakt: | Štěpán Petr |
| Telefon: | 737209529 |
| Okres: | Jindřichův Hradec |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Ondřej Adamec |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Markvarec | Jindřichův Hradec | 17,00 | 17,00 | 16,95 | 0,05 |
|
![]() | 2. | Boršov | Jihlava | 17,62 | 17,10 | 17,62 | 0,52 |
|
![]() | 3. | Žirovnice | Pelhřimov | 17,95 | 17,52 | 17,95 | 0,43 |
|
![]() | 4. | Krasonice | Jihlava | 17,98 | 17,71 | 17,98 | 0,27 | |
![]() | 5. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 18,89 | 18,89 | 18,60 | 0,29 | |
![]() | 6. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 19,83 | 19,83 | 18,28 | 1,55 | |
![]() | 7. | Telč | Jihlava | 21,65 | 20,29 | 21,65 | 1,36 | |
![]() | 8. | Nová Říše | Jihlava | 22,10 | 22,10 | 20,86 | 1,24 | |
![]() | 9. | Strachoňovice | Jihlava | 23,32 | 23,32 | 17,47 | 5,85 | |
![]() | 10. | Dešná | Jindřichův Hradec | 28,07 | 27,77 | 28,07 | 0,30 | |
![]() | 11. | Domamil | Třebíč | 29,60 | 24,56 | 29,60 | 5,04 | |
![]() | 12. | Horní Němčice | Jindřichův Hradec | NP | NP | NP | - | |
![]() | 12. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | NP | NP | NP | - |
Dorostenci, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Budeč B | Jindřichův Hradec | 15,64 | 15,64 | 14,87 | 0,77 |
|
![]() | 2. | Nová Říše | Jihlava | 17,86 | 17,86 | 16,49 | 1,37 |
|
![]() | 3. | ŽiKa team | Pelhřimov | 17,88 | 17,88 | 16,81 | 1,07 |
|
![]() | 4. | Bítovánky | Třebíč | 18,22 | 17,18 | 18,22 | 1,04 | |
![]() | 5. | Strmilov | Jindřichův Hradec | 18,41 | 16,88 | 18,41 | 1,53 | |
![]() | 6. | Mladoňovice B | Třebíč | 18,44 | 18,11 | 18,44 | 0,33 | |
![]() | 7. | Rynárec | Pelhřimov | 19,61 | 19,61 | 18,86 | 0,75 | |
![]() | 8. | Domamil | Třebíč | 20,53 | 20,53 | 18,94 | 1,59 | |
![]() | 9. | Počátky | Pelhřimov | 21,03 | 21,03 | 20,10 | 0,93 | |
![]() | 10. | Lhotice | Třebíč | 25,31 | 25,31 | 16,30 | 9,01 | |
![]() | 11. | Žirovnice D | Pelhřimov | 28,98 | 18,54 | 28,98 | 10,44 | |
![]() | 12. | Písečné | Jindřichův Hradec | NP | NP | NP | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Budeč | Jindřichův Hradec | 15,70 | 16,09 | 16,09 | 2026/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nevcehle | Jihlava | 16,39 | 16,49 | 16,49 | 2026/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Třebětice | Jindřichův Hradec | 16,65 | 16,67 | 16,67 | 2026/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Jaronice | České Budějovice | 16,64 | 16,72 | 16,72 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Dešná B | Jindřichův Hradec | 16,92 | 17,00 | 17,00 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Strmilov | Jindřichův Hradec | 17,06 | 17,07 | 17,07 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Sedlatice | Jihlava | 17,10 | 17,00 | 17,10 | 2026/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Strmilov | Jindřichův Hradec | 17,18 | 16,76 | 17,18 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Krasonice | Jihlava | 1,66 | 17,29 | 17,29 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Žirovnice | Pelhřimov | 17,41 | 17,23 | 17,41 | 2026/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Strmilov | Jindřichův Hradec | 17,45 | 16,56 | 17,45 | 2026/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Krasonice | Jihlava | 16,90 | 17,46 | 17,46 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Markvarec | Jindřichův Hradec | 17,09 | 17,63 | 17,63 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Dešná B | Jindřichův Hradec | 17,40 | 17,67 | 17,67 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Police B | Třebíč | 16,97 | 17,71 | 17,71 | 2026/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Dešná B | Jindřichův Hradec | 17,73 | 17,42 | 17,73 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Dolní Němčice | Jindřichův Hradec | 17,73 | 17,78 | 17,78 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 17,86 | 16,17 | 17,86 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Police B | Třebíč | 17,67 | 17,87 | 17,87 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Skrýchov u Malšic | Tábor | 17,98 | 17,97 | 17,98 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Krasonice | Jihlava | 17,54 | 18,00 | 18,00 | 2026/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 17,49 | 18,02 | 18,02 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 18,09 | 17,96 | 18,09 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Žirovnice | Pelhřimov | 17,45 | 18,12 | 18,12 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Urbanov | Jihlava | 17,73 | 18,17 | 18,17 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Police B | Třebíč | 18,03 | 18,21 | 18,21 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Žirovnice | Pelhřimov | 18,22 | 17,73 | 18,22 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 1,83 | 17,39 | 18,30 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Horní Němčice | Jindřichův Hradec | 17,99 | 18,38 | 18,38 | 2026/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Budeč B | Jindřichův Hradec | 18,21 | 18,42 | 18,42 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Pelhřimovská liga - Dorostenci | 15,64 | https://youtu.be/EGbAZTuHQ4k | František Janů | |
Pelhřimovská liga - Muži | 16,09 | https://youtu.be/sI010g1es0U | František Janů | |
Pelhřimovská liga - Muži | 16,49 | https://youtu.be/5O_f29xhN18 | František Janů | |
Pelhřimovská liga - Muži | 16,67 | https://youtu.be/FBslaNX9Lj4 | František Janů | |
Pelhřimovská liga - Ženy | 17,00 | https://youtu.be/hwHeNUgXOHg | František Janů | |
Pelhřimovská liga - Ženy | 17,62 | https://youtu.be/YzDpFAMZX_0 | František Janů | |
Pelhřimovská liga - Dorostenci | 17,86 | https://youtu.be/vzNWKgbKTmQ | František Janů | |
Pelhřimovská liga - Dorostenci | 17,88 | https://youtu.be/6y2isvT84Ew | František Janů | |
Pelhřimovská liga - Ženy | 17,95 | https://youtu.be/luIiHUu3bwI | František Janů | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/07/11 | Třebětice, 5.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice | |
| 2025/07/12 | Třebětice, 4.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Třebětice | |
| 2024/07/13 | Třebětice, 6.kol PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice | |
| 2023/07/22 | Třebětice, 6,kolo PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.

















