| Liga: | Táborská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 08. 06. 2019 17:00 |
| Kontakt: | Jiří Kubeš |
| Telefon: | 774 810 707 |
| Okres: | Tábor |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Patrik Baláž |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrdějovice | České Budějovice | 17,95 | 17,60 | 17,95 |
|
| 2. | Chrbonín | Tábor | 18,07 | 18,07 | 17,54 |
|
| 3. | Lom | Tábor | 18,10 | 18,10 | 18,07 |
|
| 4. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 18,47 | 18,47 | 18,45 |
|
| 5. | Chotěmice | Tábor | 18,63 | 18,63 | 17,85 |
|
| 6. | Slapy | Tábor | 18,95 | 18,95 | 18,72 |
|
| 7. | Dvorce A | Tábor | 18,98 | 18,98 | 17,24 |
|
| 8. | Zhoř u Tábora | Tábor | 19,56 | 19,41 | 19,56 |
|
| 9. | Chválkov | Pelhřimov | 22,48 | 21,48 | 22,48 |
|
| 10. | Ústrašice | Tábor | 23,10 | 18,75 | 23,10 |
|
| 11. | Šebířov | Tábor | 23,25 | 23,25 | 21,81 |
|
| 12. | Choustník | Tábor | 23,32 | 23,32 | 23,29 |
|
| 13. | Kozmice | Tábor | 23,57 | 22,80 | 23,57 |
|
| 14. | Dvorce B | Tábor | 24,45 | 20,61 | 24,45 |
|
| 15. | Kamenná Lhota | Tábor | 35,87 | 32,92 | 35,87 |
|
| 16. | Želeč | Tábor | 43,11 | 42,13 | 43,11 |
|
| 17. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | NP | NP | NP |
|
| 17. | Bezděčín | Tábor | NP | NP | NP |
|
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Slapy | Tábor | 17,73 | 17,58 | 17,73 |
|
| 2. | Svaté Pole | Příbram | 17,81 | 17,43 | 17,81 |
|
| 3. | Lom | Tábor | 17,83 | 16,92 | 17,83 |
|
| 4. | Želeč | Tábor | 26,38 | 26,38 | 20,29 |
|
| 5. | Tučapy | Tábor | NP | NP | NP |
|
| 5. | Dvorce | Tábor | NP | NP | NP |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,00 | 15,88 | 16,00 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,13 | 15,91 | 16,13 | 2022/06/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Čikov | Třebíč | 16,41 | 16,53 | 16,53 | 2022/06/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Olešnice | Semily | 16,38 | 16,54 | 16,54 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Mysločovice | Zlín | 16,43 | 16,56 | 16,56 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Plumlov | Prostějov | 16,58 | 15,98 | 16,58 | 2022/06/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Budeč | Jindřichův Hradec | 16,20 | 16,60 | 16,60 | 2022/06/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Vésky B | Uherské Hradiště | 16,59 | 16,62 | 16,62 | 2022/06/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Čechtín | Třebíč | 16,20 | 16,69 | 16,69 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Nevcehle | Jihlava | 16,69 | 16,54 | 16,69 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Prchalov | Nový Jičín | 16,13 | 16,73 | 16,73 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Sedlčany | Příbram | 16,73 | 16,57 | 16,73 | 2022/06/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Chářovice Špona | Benešov | 16,47 | 16,77 | 16,77 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Šipoun | Prachatice | 16,78 | 16,67 | 16,78 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Krotějov Sport | Tábor | 16,78 | 16,31 | 16,78 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Jaronice | České Budějovice | 16,79 | 16,40 | 16,79 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Jaronice | České Budějovice | 16,79 | 16,40 | 16,79 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Krotějov Sport | Tábor | 16,43 | 16,81 | 16,81 | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bašnice | Jičín | 16,81 | 16,27 | 16,81 | 2022/06/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Plumlov | Prostějov | 16,41 | 16,84 | 16,84 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Drahňovice | Benešov | 16,87 | 16,56 | 16,87 | 2022/06/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Starý Jičín | Nový Jičín | 16,88 | 16,70 | 16,88 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Daměnice | Benešov | 16,77 | 16,88 | 16,88 | 2022/06/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 16,95 | 16,44 | 16,95 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Strmilov | Jindřichův Hradec | 16,78 | 16,95 | 16,95 | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Krotějov Sport | Tábor | 16,96 | 16,59 | 16,96 | 2022/06/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Krotějov Sport | Tábor | 16,96 | 16,59 | 16,96 | 2022/06/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Krotějov Sport | Tábor | 16,30 | 16,98 | 16,98 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Velký Ořechov | Zlín | 17,00 | 16,91 | 17,00 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Drahňovice | Benešov | 16,32 | 17,01 | 17,01 | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















