Týnec u Horažď. 2011 (Klatovy)
Prácheňský pohár
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Pošumavská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 09. 07. 2011 13:00 |
| Kontakt: | p.Janeček Jindřich |
| Telefon: | +420737619089 |
| Okres: | Klatovy |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Petrovice | Klatovy | 24,08 | 23,22 | 24,08 | 0,86 | |
![]() | 2. | Bystřice nad Úhlavou A | Klatovy | 25,02 | 25,02 | 24,65 | 0,37 | |
![]() | 3. | Střeziměř | Klatovy | 26,18 | 26,18 | 26,00 | 0,18 | |
![]() | 4. | Rozsedly | Klatovy | 27,01 | 24,88 | 27,01 | 2,13 | |
![]() | 5. | Štěpánovice | Klatovy | 27,37 | 25,62 | 27,37 | 1,75 | |
![]() | 6. | Hadrava | Klatovy | 27,44 | 27,44 | 27,14 | 0,30 | |
![]() | 7. | Malá Víska | Klatovy | 27,80 | 27,80 | 26,79 | 1,01 | |
![]() | 8. | Měčín | Klatovy | 28,46 | 28,46 | 28,38 | 0,08 | |
![]() | 9. | Tupadly | Klatovy | 28,73 | 28,73 | 27,33 | 1,40 | |
![]() | 10. | Zahorčice | Klatovy | 28,95 | 28,95 | 28,02 | 0,93 | |
![]() | 11. | Velenovy A | Klatovy | 31,85 | 31,85 | 31,46 | 0,39 | |
![]() | 12. | Velenovy B | Klatovy | 33,00 | 33,00 | 32,03 | 0,97 | |
![]() | 13. | Neznašovy | Klatovy | 34,20 | 28,95 | 34,20 | 5,25 | |
![]() | 14. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 37,45 | 35,80 | 37,45 | 1,65 | |
![]() | 15. | Ostřetice | Klatovy | 38,28 | 30,10 | 38,28 | 8,18 | |
![]() | 16. | Tedražice | Klatovy | 45,16 | 42,87 | 45,16 | 2,29 |
Ženy, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Štěpánovice | Klatovy | 30,38 | 30,38 | 29,52 | 0,86 | |
![]() | 2. | Hadrava | Klatovy | 32,88 | 31,28 | 32,88 | 1,60 | |
![]() | 3. | Pačejov | Klatovy | 36,00 | 36,00 | 30,58 | 5,42 | |
![]() | 4. | Malá Víska | Klatovy | 42,75 | 35,68 | 42,75 | 7,07 | |
![]() | 5. | Rozsedly | Klatovy | 48,04 | 48,04 | 37,45 | 10,59 | |
![]() | 6. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 51,49 | 51,49 | 45,66 | 5,83 | |
![]() | 7. | Tedražice | Klatovy | 69,16 | 64,41 | 69,16 | 4,75 | |
![]() | 8. | Velenovy | Klatovy | NP | NP | NP | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Neznašovy | Klatovy | 25,03 | 23,73 | 25,03 | 2016/07/09 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 2. | Nýrsko A | Klatovy | 24,01 | 25,03 | 25,03 | 2016/07/09 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 3. | Ostřetice | Klatovy | 25,60 | 24,52 | 25,60 | 2026/07/11 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 4. | Hadrava | Klatovy | 24,59 | 25,61 | 25,61 | 2015/07/11 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 5. | Neznašovy | Klatovy | 25,68 | 25,65 | 25,68 | 2022/07/09 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 6. | Neznašovy | Klatovy | 25,47 | 25,92 | 25,92 | 2015/07/11 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 7. | Malá Víska | Klatovy | 25,64 | 26,07 | 26,07 | 2016/07/09 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 8. | Malá Víska | Klatovy | 25,75 | 26,18 | 26,18 | 2026/07/11 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 9. | Tupadly | Klatovy | 26,20 | 25,64 | 26,20 | 2025/07/12 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 10. | Neznašovy | Klatovy | 25,01 | 26,74 | 26,74 | 2019/07/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 11. | Tupadly | Klatovy | 25,59 | 26,81 | 26,81 | 2026/07/11 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 12. | Rozsedly | Klatovy | 26,99 | 24,78 | 26,99 | 2016/07/09 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 13. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 26,71 | 27,24 | 27,24 | 2026/07/11 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 14. | Tupadly | Klatovy | 26,68 | 27,70 | 27,70 | 2016/07/09 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 15. | Tupadly | Klatovy | 27,74 | 27,25 | 27,74 | 2019/07/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 16. | Zahorčice | Klatovy | 27,91 | 25,52 | 27,91 | 2016/07/09 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 17. | Střeziměř | Klatovy | 26,98 | 27,92 | 27,92 | 2015/07/11 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 18. | Tupadly | Klatovy | 27,57 | 27,99 | 27,99 | 2022/07/09 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 19. | Ostřetice | Klatovy | 28,01 | 28,10 | 28,10 | 2025/07/12 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 20. | Myslovice | Klatovy | 27,13 | 28,56 | 28,56 | 2022/07/09 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 21. | Tupadly | Klatovy | 28,67 | 25,30 | 28,67 | 2015/07/11 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 22. | Zahorčice | Klatovy | 28,59 | 28,70 | 28,70 | 2019/07/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 23. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 28,35 | 28,75 | 28,75 | 2025/07/12 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 24. | Petrovice | Klatovy | 29,11 | 29,28 | 29,28 | 2025/07/12 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 25. | Myslovice | Klatovy | 28,00 | 29,44 | 29,44 | 2025/07/12 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 26. | Malá Víska | Klatovy | 29,07 | 29,50 | 29,50 | 2025/07/12 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 27. | Zahorčice | Klatovy | 24,83 | 29,57 | 29,57 | 2015/07/11 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 28. | Hadrava | Klatovy | 28,22 | 29,71 | 29,71 | 2016/07/09 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 29. | Malá Víska | Klatovy | 25,70 | 30,23 | 30,23 | 2022/07/09 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 30. | Bezděkov | Klatovy | 30,23 | 30,13 | 30,23 | 2025/07/12 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Tupadly | Klatovy | 28,81 | 29,02 | 29,02 | 2026/07/11 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 2. | Tupadly | Klatovy | 29,36 | 29,82 | 29,82 | 2025/07/12 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 3. | Tupadly | Klatovy | 31,64 | 29,71 | 31,64 | 2022/07/09 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 4. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 31,70 | 30,54 | 31,70 | 2026/07/11 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 5. | Nýrsko | Klatovy | 32,16 | 31,48 | 32,16 | 2016/07/09 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 6. | Hadrava | Klatovy | 31,07 | 32,38 | 32,38 | 2015/07/11 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 7. | Pačejov | Klatovy | 31,95 | 33,01 | 33,01 | 2025/07/12 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 8. | Tupadly | Klatovy | 31,71 | 33,42 | 33,42 | 2016/07/09 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 9. | Hadrava | Klatovy | 34,14 | 33,50 | 34,14 | 2016/07/09 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 10. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 32,95 | 34,14 | 34,14 | 2015/07/11 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 11. | Žiznětice | Klatovy | 34,46 | 34,32 | 34,46 | 2015/07/11 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 12. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 32,49 | 34,63 | 34,63 | 2022/07/09 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 13. | Tupadly | Klatovy | 34,50 | 35,41 | 35,41 | 2019/07/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 14. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 35,69 | 32,41 | 35,69 | 2026/07/11 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 15. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 32,66 | 35,71 | 35,71 | 2019/07/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 16. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 36,53 | 34,52 | 36,53 | 2025/07/12 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 17. | Neznašovy | Klatovy | 35,44 | 36,78 | 36,78 | 2019/07/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 18. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 34,68 | 36,87 | 36,87 | 2016/07/09 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 19. | Pačejov | Klatovy | 36,83 | 37,05 | 37,05 | 2022/07/09 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 20. | Neznašovy | Klatovy | 31,46 | 37,15 | 37,15 | 2022/07/09 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 21. | Malá Víska | Klatovy | 38,43 | 38,36 | 38,43 | 2022/07/09 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 22. | Nýrsko | Klatovy | 33,16 | 38,54 | 38,54 | 2015/07/11 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 23. | Víteň | Klatovy | 36,70 | 38,71 | 38,71 | 2026/07/11 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 24. | Malá Víska | Klatovy | 39,29 | 38,19 | 39,29 | 2025/07/12 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 25. | Slavíkovice | Domažlice | 41,73 | 39,57 | 41,73 | 2015/07/11 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 26. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 42,39 | 38,90 | 42,39 | 2019/07/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 27. | Pačejov | Klatovy | 44,56 | 44,27 | 44,56 | 2026/07/11 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 28. | Dlažov | Klatovy | 46,23 | 46,39 | 46,39 | 2016/07/09 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 29. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 47,25 | 44,11 | 47,25 | 2022/07/09 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 30. | Rozsedly | Klatovy | NP | NP | NP | 2019/07/13 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/07/11 | Týnec u Horažďovic, Prácheňský pohár | |
| 2025/07/12 | Týnec u HD, Prácheňský pohár | |
| 2024/07/13 | Týnec u HD, Prácheňský pohár | |
| 2023/07/08 | Týnec u HD, Prácheňský pohár | |
| 2022/07/09 | Týnec u HD, Prácheňský pohár | |
| 2019/07/13 | Týnec u HD, Prácheňský pohár | |
| 2018/07/06 | Týnec u HD, Prácheňský pohár | |
| 2017/07/08 | Týnec, Prácheňský pohár | |
| 2016/07/09 | Týnec, Prácheňský pohár | |
| 2015/07/11 | Týnec, Prácheňský pohár, muži a ženy | |
| 2014/07/12 | Týnec, Prácheňský pohár, muži a ženy | |
| 2013/07/05 | Týnec u HD, Prácheňský pohár | |
| 2012/07/07 | Týnec u HD, Prácheňský pohár | |
| 2011/07/09 | Týnec u Horažď., Prácheňský pohár | |
| 2010/07/10 | Týnec u Horažď. (KT), Prácheňský pohár | |
| 2009/07/11 | Týnec u Horažď. (KT), Prácheňský pohár | |
| 2008/07/19 | Týnec u Horažď. (KT), Prácheňský pohár | |
| 2007/07/07 | Týnec u Horažď. (KT), Prácheňský pohár | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















