| Liga: | Táborská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 04. 08. 2019 11:00 |
| Kontakt: | Radek Bubník |
| Telefon: | 734 249 989 |
| Okres: | Tábor |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Patrik Baláž |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bezděčín | Tábor | 17,51 | 17,51 | 17,47 | |
| 2. | Chrbonín | Tábor | 17,73 | 17,73 | 17,26 | |
| 3. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 18,20 | 18,20 | 17,48 | |
| 4. | Slapy | Tábor | 18,35 | 17,92 | 18,35 | |
| 5. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 18,37 | 18,37 | 18,27 | |
| 6. | Dvorce A | Tábor | 18,61 | 18,61 | 17,41 | |
| 7. | Ústrašice | Tábor | 19,14 | 17,82 | 19,14 | |
| 8. | Choustník | Tábor | 19,40 | 19,40 | 18,67 | |
| 9. | Zhoř u Tábora | Tábor | 20,17 | 20,17 | 18,33 | |
| 10. | Dvorce B | Tábor | 20,23 | 19,67 | 20,23 | |
| 11. | Lom | Tábor | 20,98 | 17,51 | 20,98 | |
| 12. | Chotěmice | Tábor | 21,06 | 21,06 | 17,27 | |
| 13. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 21,98 | 21,98 | 21,95 | |
| 14. | Kozmice | Tábor | 40,01 | 40,01 | 39,98 | |
| 15. | Kamenná Lhota | Tábor | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bezděčín | Tábor | 17,51 | 17,47 | 17,51 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Slapy | Tábor | 17,65 | 17,37 | 17,65 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Chotěmice | Tábor | 17,69 | 17,57 | 17,69 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Chrbonín | Tábor | 17,73 | 17,26 | 17,73 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Dvorce A | Tábor | 17,73 | 16,27 | 17,73 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 18,20 | 17,48 | 18,20 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 17,55 | 18,29 | 18,29 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Slapy | Tábor | 17,92 | 18,35 | 18,35 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 18,37 | 18,27 | 18,37 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Ústrašice | Tábor | 17,27 | 18,51 | 18,51 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 18,27 | 18,56 | 18,56 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Dvorce A | Tábor | 18,61 | 17,41 | 18,61 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Dvorce B | Tábor | 18,66 | 18,65 | 18,66 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Ústrašice | Tábor | 17,82 | 19,14 | 19,14 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Zhoř u Tábora | Tábor | 19,15 | 18,41 | 19,15 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Lom | Tábor | 17,65 | 19,24 | 19,24 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Choustník | Tábor | 19,40 | 18,67 | 19,40 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bezděčín | Tábor | 19,76 | 19,78 | 19,78 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Zhoř u Tábora | Tábor | 20,17 | 18,33 | 20,17 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Chrbonín | Tábor | 20,18 | 18,50 | 20,18 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Dvorce B | Tábor | 19,67 | 20,23 | 20,23 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Drhovice | Tábor | 20,44 | 20,39 | 20,44 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Lom | Tábor | 17,51 | 20,98 | 20,98 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Chotěmice | Tábor | 21,06 | 17,27 | 21,06 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Smrkov | Tábor | 18,79 | 21,17 | 21,17 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 21,98 | 21,95 | 21,98 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Kozmice | Tábor | 20,82 | 23,89 | 23,89 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Želeč | Tábor | 20,32 | 25,94 | 25,94 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Kozmice | Tábor | 40,01 | 39,98 | 40,01 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Kamenná Lhota | Tábor | NP | NP | NP | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Táborská hasičská liga - Muži | NP | https://youtu.be/H_3RRLCYUCI | David Dvořák | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2019/08/04 | Ústrašice (hřiště Želeč), O pohár obce Ústrašice a Memoriál Patrika Pažina | |
| 2018/08/18 | Ústrašice (koná se v Želči), O pohár | |
| 2017/09/23 | místní hřiště, O POHÁR OBCE ÚSTRAŠICE a Memoriál Patrika Pažina | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















