Žernovice 2017 (Prachatice)
Memoriál Jana Ludačky
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Jihočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 24. 06. 2017 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Prachatice |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Srubec | České Budějovice | 19,48 | 18,70 | 19,48 | 0,78 | |
![]() | 2. | Žernovice | Prachatice | 19,58 | 19,58 | 18,07 | 1,51 | |
![]() | 3. | Lišov A | České Budějovice | 19,59 | 18,00 | 19,59 | 1,59 | |
![]() | 4. | Holubov | Český Krumlov | 20,42 | 20,42 | 19,69 | 0,73 | |
![]() | 5. | Dolany | Prachatice | 20,45 | 20,04 | 20,45 | 0,41 | |
![]() | 6. | Chlum | Český Krumlov | 20,47 | 20,47 | 19,75 | 0,72 | |
![]() | 7. | Lišov B | České Budějovice | 22,72 | 21,22 | 22,72 | 1,50 | |
![]() | 8. | Hosín | České Budějovice | 25,30 | 25,30 | 23,59 | 1,71 | |
![]() | 9. | Nebahovy | Prachatice | 27,22 | 24,46 | 27,22 | 2,76 | |
![]() | 10. | Chmelná | Český Krumlov | 34,87 | 34,87 | 33,13 | 1,74 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Srubec | České Budějovice | - | - | 17,57 | 2019/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Žernovice | Prachatice | 17,61 | 17,91 | 17,91 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Nihošovice | Strakonice | 18,04 | 17,96 | 18,04 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Žernovice | Prachatice | 18,00 | 18,12 | 18,12 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žernovice | Prachatice | 18,22 | 17,59 | 18,22 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hrdějovice B | České Budějovice | - | - | 18,24 | 2018/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Dolany | Prachatice | 18,24 | 17,86 | 18,24 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Dolany | Prachatice | 18,27 | 18,15 | 18,27 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Žernovice | Prachatice | - | - | 18,47 | 2019/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Lišov B | České Budějovice | - | - | 18,57 | 2019/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Lišov B | České Budějovice | - | - | 18,84 | 2018/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Nihošovice | Strakonice | 18,74 | 18,93 | 18,93 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Holubov | Český Krumlov | - | - | 18,97 | 2018/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Srubec | České Budějovice | - | - | 18,97 | 2018/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Chmelná | Český Krumlov | - | - | 19,17 | 2018/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Lišov B | České Budějovice | 18,66 | 19,24 | 19,24 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Vacov A | Prachatice | 18,90 | 19,26 | 19,26 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dolany | Prachatice | 19,40 | 19,24 | 19,40 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Srubec | České Budějovice | 18,70 | 19,48 | 19,48 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Holubov | Český Krumlov | 19,53 | 19,58 | 19,58 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Žernovice | Prachatice | 19,58 | 18,07 | 19,58 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Lišov A | České Budějovice | 18,00 | 19,59 | 19,59 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Chlum | Český Krumlov | - | - | 19,61 | 2019/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Hrdějovice | České Budějovice | 19,35 | 19,74 | 19,74 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Hrdějovice B | České Budějovice | - | - | 19,75 | 2019/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Lišov A | České Budějovice | 19,84 | 19,75 | 19,84 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Dražejov | Strakonice | 19,87 | 19,52 | 19,87 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Žernovice | Prachatice | 19,97 | 19,16 | 19,97 | 2011/06/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Vlachovo Březí | Prachatice | 20,05 | 19,87 | 20,05 | 2008/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Mydlovary | České Budějovice | - | - | 20,16 | 2019/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2020/06/20 | Žernovice, Memoriál Jana Ludačky, sklopky (nástřik?) | |
| 2019/06/15 | Žernovice, Memoriál Jana Ludačky, sklopky (nástřik?) | |
| 2018/06/23 | Žernovice, Memoriál Jana Ludačky | |
| 2017/06/24 | Žernovice, Memoriál Jana Ludačky | |
| 2016/06/11 | Žernovice, O pohár | |
| 2015/08/15 | Žernovice, sportovní areál, soutěž zařazená do ŠHL | |
| 2014/09/06 | Žernovice, Memoriál Jana Ludačky | |
| 2013/06/15 | Žernovice, Memoriál Jana Ludačky | |
| 2012/06/09 | Žernovice, Memoriál Jana Ludačky | |
| 2012/06/09 | Žernovice, | |
| 2011/06/12 | Žernovice, O pohár starostky obce Žernovice | |
| 2011/06/11 | Žernovice, Memoriál Jana Ludačky | |
| 2010/07/31 | Žernovice, Memoriál Jana Ludačky | |
| 2009/06/20 | Žernovice, Memoriál Jana Ludačky | |
| 2008/09/13 | Žernovice, Memoriál Jana Ludačky | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















