Bookmark and Share

Hasičský sport - dresy

Vydáno dne 22. 02. 2014 (5672 x přečteno)

Dobrý den, dovoluji si obrátit se na Vás s nabídkou výroby sportovních dresů a pevně věřím, že Vás tato nabídka, jako zástupce hasičského sboru může zaujmout.


Nabízíme Vám možnost pohodlného výběru a objednání výroby dresů ve vlastním designu, to vše na profesionální úrovni. Na našem webu: http://www.bison.cz/cz/hasicsky_sport/   si můžete prohlédnout předpřipravené designy, vyžádat si cenovou kalkulaci, nebo si nechat zdarma připravit grafický návrh.

 S výrobou dresů pro hasičský sport máme dlouholeté zkušenosti, které se odrážejí v kvalitě našich produktů. Naše dresy používají nejlepší extraligové týmy. Oblékáme také juniorskou reprezentaci ČR. Naše dresy se objevují i na galavečerech Miss hasička ČeskoSlovensko, kde se v nich předvádějí finalistky.

Naše výhodné ceny umožňují využití této kvality ve všech hasičských sborech.

Ohlasy našich spokojených zákazníků si můžete sami ověřit na našem webu, mimo jiné ve fotogalerii týmů v našich dresech: http://www.bison.cz/cz/bison_tymy_hasicsky_sport/ 

U nás dostanete vždy něco navíc. 

V sezóně 2014 můžete využít akci s našim novým partnerem, slovenským výrobcem profesionálního vybavení pro hasiče a záchranáře – firmou RHEA. Ke každému dresu tak dostanete jejich produkt. 

Více informací: http://www.bison.cz/cz/akce_rhea/ 

Ohlasy našich spokojených zákazníků si můžete sami ověřit na našem webu ve fotogalerii týmů:
http://www.bison.cz/cz/bison_tymy_hasicsky_sport/ 


Pro lepší představu o námi vyráběných dresech se můžete podívat na fotografie vyrobených hasičských dresů:
http://www.bison.cz/cz/foto_dresy_hasicsky_sport/