Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12018/08/032018/08/18 Velká Lhota, O pohár starosty SDH, 2B VS VHL
22018/04/152018/08/18 Bernartice, fotbalové hřiště JE -
32018/08/052018/08/18 Blížkovice - SOUTĚŽ ZRUŠENA !!, O pohár starostky Blížkovice,- POZOR ZRUŠENO ZN ZNL
42018/08/132018/08/18 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
52018/08/052018/08/18 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
62018/03/182018/08/18 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
72018/07/012018/08/18 Český Těšín,Dvorská 177,735 62, STANISLAVICE 2K18 KA -
82018/08/052018/08/18 Doubravice u Volyně - Čestice, Čestice ST ŠHL
92018/08/112018/08/18 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
102018/04/012018/08/18 Hovorany - fotba. hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka HO GPHO
112018/08/032018/08/18 Tylovice, O pohár starosty města - 7. ročník, 2B VS VHL
122018/08/042018/08/19 Lešná u VM, Pohár starosty obce a SDH, 3B VS VHL
132018/08/132018/08/19 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
142018/08/052018/08/19 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
152018/08/012018/08/19 Rudice, O pohár SDH Rudice BK VCBL
162018/08/052018/08/19 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
172018/04/012018/08/19 Hrubá Vrbka - fotba. hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
182018/08/072018/08/19 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, 11. kolo MSP a Memoriál Alfonse Rončky (3B) OP -
192018/08/112018/08/25 Stříbro, O putovní pohár TC OPH
202018/03/182018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela TR JOL
212018/05/012018/08/25 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
222018/08/122018/08/25 Heroltice, O pohár BO ŽL
232018/08/122018/08/25 Dolany, Dolany PT ŠHL
242018/08/182018/08/25 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
252018/06/232018/08/25 Zbraslavice,hřiště treninkové, Noční soutěž,2B,časy se sčítají KH -
262018/08/012018/08/25 Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák), Noční soutěž pod umělým osvětlením (2.B)-(B75 C52 CB -
272018/08/122018/08/25 Tichov, Noční soutěž Tichov ZL -
282018/08/192018/08/26 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
292018/08/012018/08/26 Sychotín, O pohár SDH Sychotín a Města Kunštát BK VCBL
302018/08/122018/08/26 Katov, O Katovskou sekeru ZR ŽL
312018/08/122018/08/26 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
322018/08/012018/08/26 Budeč, hasičské hřiště, 1. ročník soutěže v požárním útoku JH -
332018/08/192018/09/01 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
342018/08/012018/09/01 Komárov, PS 12 bez úprav, 2B PA -
352018/08/252018/09/01 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
362018/06/202018/09/01 Bratčice na Návsi, O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY OBCE BRATČICE MUŽI A ŽENY BO -
372018/08/192018/09/01 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
382018/04/012018/09/01 Skalica -Františkánská záhrada, O pohár riaditeľa spol. SCHAEFFLER SKALICA SI GPHO
392018/08/192018/09/01 Chvalovice, sportovní areál, O pohár ORV Znojmo, 11. kolo ZNL + vyhlášení ligy ZN ZNL
402018/08/192018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
412018/08/012018/09/02 Lysice, O pohár rady městyse Lysice BK VCBL
422018/08/192018/09/02 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
432018/04/012018/09/02 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
442018/09/062018/09/07 Jezdkovice, hřiště, Jezdkovice, Noční soutěž OP -
452018/08/202018/09/07 Noční Krasonice - hřiště, Noční soutěž Krasonice na 2B JI -
462018/08/252018/09/08 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
472018/05/012018/09/08 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
482018/08/262018/09/08 Oponešice, O pohár starosty SDH TR ŽL
492018/08/052018/09/08 Dolní Kounice, Požární útok na 2B pro všechny kategorie BO -
502018/08/182018/09/08 Křenovice, O pohár starosty obce PR PRL
512018/08/262018/09/09 Čechy, O pohár starosty PR PRL
522018/09/032018/09/09 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
532018/09/102018/09/15 Borovice, Borovický pohár MB JL
542018/09/012018/09/15 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
552018/09/022018/09/15 Maršovice, O pohár ZR ŽL
562018/09/012018/09/15 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
572018/09/102018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
582018/09/172018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Mapa

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
1StříbroŽenyRadek Staněk2018-08-16 09:18:25
2StříbroMužiRadek Staněk2018-08-16 09:18:07
3Hrubá Vrbka - fotba. hřištěŽenyRadek Staněk2018-08-16 09:17:09
4Hrubá Vrbka - fotba. hřištěMužiRadek Staněk2018-08-16 09:16:47
5JabloňovŽenyRadek Staněk2018-08-16 09:15:46
6JabloňovMužiRadek Staněk2018-08-16 09:15:24
7RudiceŽenyRadek Staněk2018-08-16 09:14:19
8RudiceMužiRadek Staněk2018-08-16 09:14:09
9Lešná u VMŽenyRadek Staněk2018-08-16 09:13:19
10Lešná u VMMužiRadek Staněk2018-08-16 09:13:06
11VítoniceŽenyRadek Staněk2018-08-16 09:08:36
12VítoniceMužiRadek Staněk2018-08-16 09:08:18
13DnebohŽenyRadek Staněk2018-08-16 09:07:19
14DnebohMužiRadek Staněk2018-08-16 09:07:04
15TyloviceŽenyRadek Staněk2018-08-16 09:05:57
16TyloviceMužiRadek Staněk2018-08-16 09:05:32
17Doubravice u Volyně - ČesticeŽenyRadek Staněk2018-08-16 06:50:37
18Doubravice u Volyně - ČesticeMužiRadek Staněk2018-08-16 06:50:15
19HodějiceŽenyRadek Staněk2018-08-16 06:49:20
20HodějiceMužiRadek Staněk2018-08-16 06:49:10
21VranínŽenyRadek Staněk2018-08-16 06:47:46
22VranínMužiRadek Staněk2018-08-16 06:47:21
23Hovorany - fotba. hřištěMužiRadek Staněk2018-08-16 06:46:15
24Hovorany - fotba. hřištěŽenyRadek Staněk2018-08-16 06:46:09
25NětčiceŽenyRadek Staněk2018-08-16 06:43:47
26NětčiceMužiRadek Staněk2018-08-16 06:43:35
27HuťŽenyRadek Staněk2018-08-16 06:40:26
28HuťMužiRadek Staněk2018-08-16 06:40:05
29Velká LhotaŽenyRadek Staněk2018-08-16 06:36:14
30Velká LhotaMužiRadek Staněk2018-08-16 06:36:02
31NěmčiceMužiMichal Matějíček2018-08-12 09:43:30
32RychlovŽenyMichal Matějíček2018-08-12 09:42:48
33RychlovMužiMichal Matějíček2018-08-12 09:42:08
34Vémyslice - POZOR NOVÝ TERMÍNŽenyMichal Matějíček2018-08-12 09:41:01
35Vémyslice - POZOR NOVÝ TERMÍNMužiMichal Matějíček2018-08-12 09:40:21
36ChlumŽenyLukáš Vaculík2018-08-12 09:20:52
37ChlumMužiLukáš Vaculík2018-08-12 09:20:38
38ChlumMužiRadek Staněk2018-08-12 09:12:02
39RychlovŽenyZdeněk Juřík2018-08-12 08:10:21
40RychlovMužiZdeněk Juřík2018-08-12 08:10:05
41ChlumMužiZdeněk Juřík2018-08-12 08:07:22
42ChlumMužiTlumič 2018-08-12 00:22:58
43ChlumMužiMichal Matějíček2018-08-12 00:22:28
44ChlumŽenyMichal Matějíček2018-08-12 00:21:28
45StudenáŽenyPavlína Sedláková2018-08-11 10:55:07
46StudenáMužiPavlína Sedláková2018-08-11 10:54:33
47StudenáŽenyOndřej Kos 2018-08-11 10:45:26
48StudenáMužiOndřej Kos 2018-08-11 10:45:05
49ChotěmiceMužiLukáš Vaculík2018-08-11 09:53:39
50ChotěmiceŽenyLukáš Vaculík2018-08-11 09:51:22
51ChlumŽenyOndřej Zemánek2018-08-11 08:32:02
52ChlumMužiOndřej Zemánek2018-08-11 08:30:44
53ChotěmiceŽenyOndřej Zemánek2018-08-11 08:28:34
54ChotěmiceMužiOndřej Zemánek2018-08-11 08:27:19
55ChlumŽenyLukáš Brtník2018-08-11 08:23:28
56ChlumMužiLukáš Brtník2018-08-11 08:17:49
57ChotěmiceMužiRadek Staněk2018-08-11 08:13:14
58ChotěmiceŽenyLukáš Brtník2018-08-11 08:12:57
59ChotěmiceMužiLukáš Brtník2018-08-11 08:12:40
60StudenáŽenyLukáš Brtník2018-08-11 08:05:34
61StudenáMužiLukáš Brtník2018-08-11 08:04:49
62StudenáŽenyVlastimil Sedlák2018-08-11 07:42:21
63StudenáMužiVlastimil Sedlák2018-08-11 07:41:49
64StudenáŽenyPetr Kolman2018-08-10 21:13:21
65StudenáMužiPetr Kolman2018-08-10 21:11:45
66ChotěmiceŽenyMichal Matějíček2018-08-10 20:15:00
67ChotěmiceMužiMichal Matějíček2018-08-10 20:14:34
68JakubovŽenyMichal Matějíček2018-08-10 11:43:05
69JakubovMužiMichal Matějíček2018-08-10 11:42:15
70Hostěrádky-RešovŽenyMichal Matějíček2018-08-10 11:41:42
71Hostěrádky-RešovMužiMichal Matějíček2018-08-10 11:41:24
72KunoviceŽenyMichal Matějíček2018-08-10 11:34:03
73KunoviceMužiMichal Matějíček2018-08-10 11:32:52
74Loděnice, fotbalové hřištěŽenyMichal Matějíček2018-08-10 11:26:40
75Loděnice, fotbalové hřištěMužiMichal Matějíček2018-08-10 11:25:35
76KostelecŽenyMichal Matějíček2018-08-10 11:25:05
77KostelecMužiMichal Matějíček2018-08-10 11:24:45
78ChlumŽenyHonza Adamec2018-08-09 20:50:42
79ChlumMužiHonza Adamec2018-08-09 20:50:09
80KostelecŽenyHonza Adamec2018-08-09 20:48:59
81KostelecMužiHonza Adamec2018-08-09 20:48:38
82ChotěmiceŽenyHonza Adamec2018-08-09 20:42:54
83ChotěmiceMužiHonza Adamec2018-08-09 20:42:40
84NěmčiceMužiRadek Staněk2018-08-09 09:22:50
85NěmčiceŽenyRadek Staněk2018-08-09 09:22:41
86RadonínMužiRadek Staněk2018-08-09 09:20:41
87RadonínŽenyRadek Staněk2018-08-09 09:20:25
88RychlovŽenyRadek Staněk2018-08-09 09:19:15
89RychlovMužiRadek Staněk2018-08-09 09:19:05
90ChlumŽenyRadek Staněk2018-08-09 09:17:53
91Hostěrádky-RešovŽenyRadek Staněk2018-08-09 09:11:00
92Hostěrádky-RešovMužiRadek Staněk2018-08-09 09:10:50
93JakubovMužiRadek Staněk2018-08-09 09:08:12
94JakubovŽenyRadek Staněk2018-08-09 09:08:01
95KunoviceŽenyRadek Staněk2018-08-09 09:06:58
96KunoviceMužiRadek Staněk2018-08-09 09:06:47
97Loděnice, fotbalové hřištěMužiRadek Staněk2018-08-09 09:05:45
98Loděnice, fotbalové hřištěŽenyRadek Staněk2018-08-09 09:05:23
99KostelecŽenyRadek Staněk2018-08-09 09:04:24
100KostelecMužiRadek Staněk2018-08-09 09:04:10
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu