Loukov, KM 2006 (Kroměříž)
O putovní pohár starosty SDH
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | PHL |
| Místo: | Loukov |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Kdy: | 29. 07. 2006 13:00 |
| Kontakt: | Martin Urbanec, Loukov 169, 76 |
| Telefon: | +420 |
| Začátek rezervace: | 29. 07. 2006 13:00 |
| Konec rezervace: | 29. 07. 2006 13:00 |
| Začátek tipování: | |
| Konec hlasování: | 00. 00. 0000 00:00 |
| Zadal: | Redakce FireSport |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista--2006-07-29-1346.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Velká Lhota | VS | 14,67 | 14,47 | 14,67 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Podhradní Lhota | KM | 14,85 | 14,88 | 14,88 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Velké Karlovice | VS | 15,58 | 15,67 | 15,67 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Loučka | VS | 16,21 | 16,71 | 16,71 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Loukov | KM | 17,43 | 17,00 | 17,43 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nevšová | ZL | 15,21 | 17,44 | 17,44 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Velké Karlovice B | VS | 18,83 | 18,65 | 18,83 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Valašská Polanka | VS | 21,93 | 20,93 | 21,93 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Býškovice | PR | 16,68 | 23,36 | 23,36 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Lešná | VS | 15,60 | 15,62 | NP | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radíkov | PR | 16,85 | 16,83 | 16,85 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zahnašovice | KM | 16,90 | 17,17 | 17,17 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Radíkov | PR | 17,13 | 17,22 | 17,22 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zahnašovice | KM | 17,25 | 17,08 | 17,25 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pravčice | KM | 17,31 | 17,42 | 17,42 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Dětkovice | VY | 17,56 | 17,52 | 17,56 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zahnašovice | KM | 17,56 | 17,22 | 17,56 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zahnašovice | KM | 17,61 | 17,60 | 17,61 | 2013/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Pravčice | KM | 17,75 | 17,33 | 17,75 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Radíkov | PR | 17,79 | 17,77 | 17,79 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Roštění | KM | 17,85 | 17,16 | 17,85 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Olšovec | PR | 17,87 | 17,28 | 17,87 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Loukov | KM | 17,98 | 17,50 | 17,98 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Rymice | KM | 17,96 | 17,98 | 17,98 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Olšovec | PR | 18,12 | 17,42 | 18,12 | 2022/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Loučka A | VS | 18,17 | 17,18 | 18,17 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Rychlov | KM | 18,17 | 17,55 | 18,17 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dětkovice | VY | 18,18 | 16,98 | 18,18 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Pravčice | KM | 17,59 | 18,19 | 18,19 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Býškovice | PR | 18,22 | 18,06 | 18,22 | 2013/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Špičky | PR | 18,23 | 16,68 | 18,23 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Rymice | KM | 18,03 | 18,34 | 18,34 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Plumlov | PV | 18,47 | 16,96 | 18,47 | 2022/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Špičky | PR | 18,52 | 18,32 | 18,52 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Pravčice A | KM | 16,77 | 18,52 | 18,52 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Paršovice | PR | 17,67 | 18,56 | 18,56 | 2013/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Pravčice A | KM | 18,76 | 16,45 | 18,76 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Bílany | KM | 18,79 | 18,74 | 18,79 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Nětčice B | KM | 18,79 | 18,42 | 18,79 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Loučka | VS | 18,45 | 18,80 | 18,80 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Zahnašovice | KM | 16,99 | 18,83 | 18,83 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Karolín | KM | 17,77 | 18,89 | 18,89 | 2022/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Radíkov | PR | 18,93 | 17,82 | 18,93 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Nětčice B | KM | 18,95 | 18,05 | 18,95 | 2013/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Tučapy | KM | 18,85 | 19,11 | 19,11 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Dolní Bečva | VS | 18,86 | 19,38 | 19,38 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Špičky | PR | 19,42 | 16,93 | 19,42 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Rymice | KM | 19,09 | 19,55 | 19,55 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Pravčice B | KM | 17,27 | 19,61 | 19,61 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Loučka B | VS | 19,00 | 19,61 | 19,61 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Hlinsko | PR | 19,70 | 17,95 | 19,70 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Roštění | KM | 19,72 | 19,74 | 19,74 | 2022/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Rymice | KM | 17,33 | 19,89 | 19,89 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Ludslavice | KM | 19,91 | 19,87 | 19,91 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Loukov | KM | 19,95 | 17,95 | 19,95 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Hlinsko | PR | 20,02 | 17,95 | 20,02 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Rymice | KM | 20,06 | 19,36 | 20,06 | 2013/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Loukov | KM | 20,08 | 20,09 | 20,09 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Nětčice | KM | 18,92 | 20,20 | 20,20 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Zahnašovice | KM | 16,71 | 20,28 | 20,28 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















