Střelice, OL 2008 (Olomouc)
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | BIOMAC HE |
| Místo: | Střelice |
| Okres: | Olomouc |
| Kraj: | Olomoucký |
| Kdy: | 28. 06. 2008 13:00 |
| Kontakt: | SDH Střelice |
| Telefon: | +420 |
| Začátek rezervace: | 28. 06. 2008 13:00 |
| Konec rezervace: | 28. 06. 2008 13:00 |
| Začátek tipování: | |
| Konec hlasování: | 00. 00. 0000 00:00 |
| Zadal: | Redakce FireSport |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista--2008-06-28-1874.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bezděčí u Trnávky | SY | 16,50 | 16,16 | 16,50 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Janovice | BR | 16,38 | 16,61 | 16,61 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Domamyslice | PV | 16,81 | 16,76 | 16,76 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Plumlov | PV | 16,37 | 16,85 | 16,85 | 2014/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Bílovice C odpad | PV | 16,99 | 16,98 | 16,99 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Cholina | OL | 16,03 | 16,99 | 16,99 | 2013/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Plinkout | OL | 16,96 | 17,18 | 17,18 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Nemrlov | SU | 17,09 | 17,26 | 17,26 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Loučany | OL | 17,38 | 17,28 | 17,38 | 2013/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Střelice | OL | 17,33 | 17,43 | 17,43 | 2013/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Oskava Nemrlov | SU | 17,65 | 17,46 | 17,65 | 2013/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Střelice | OL | 17,15 | 17,71 | 17,71 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Cholina | OL | 17,26 | 17,72 | 17,72 | 2014/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Domamyslice | PV | 17,73 | 17,46 | 17,73 | 2015/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Třeština | SU | 17,10 | 17,77 | 17,77 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Plinkout | OL | 17,84 | 17,32 | 17,84 | 2013/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Čelechovice na Hané | PV | 17,33 | 17,85 | 17,85 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dětkovice B | PV | 17,87 | 17,95 | 17,95 | 2015/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Olešnice | OL | 17,87 | 17,99 | 17,99 | 2015/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Dětkovice | PV | 17,08 | 18,07 | 18,07 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bludov | SU | 18,10 | 17,15 | 18,10 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Nová Dědina | OL | 18,11 | 17,71 | 18,11 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Pavlov výběr | SU | 18,16 | 17,72 | 18,16 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Náměšť na Hané A | OL | 17,66 | 18,16 | 18,16 | 2015/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Hlubočky | OL | 18,20 | 18,27 | 18,27 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hlubočky | OL | 17,51 | 18,27 | 18,27 | 2015/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Ludéřov | OL | 18,28 | 18,27 | 18,28 | 2015/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Břevenec | OL | 17,40 | 18,29 | 18,29 | 2015/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Janovice | BR | 18,34 | 17,78 | 18,34 | 2015/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Plinkout | OL | 17,79 | 18,38 | 18,38 | 2014/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Nová Dědina | OL | 17,88 | 18,49 | 18,49 | 2014/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Ráječek | SU | 18,53 | 18,14 | 18,53 | 2015/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Loučany | OL | 18,58 | 17,24 | 18,58 | 2015/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Olešnice X | OL | 18,57 | 18,60 | 18,60 | 2014/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Domamyslice Dvojka | PV | 18,69 | 18,25 | 18,69 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Ludéřov | OL | 18,72 | 17,68 | 18,72 | 2014/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Velká Bystřice | OL | 17,04 | 18,74 | 18,74 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Dolany | OL | 18,76 | 18,75 | 18,76 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Měrotín | OL | 18,77 | 1,76 | 18,77 | 2013/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Dětkovice B | PV | 18,78 | 18,65 | 18,78 | 2014/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Chválkovice | OL | 18,81 | 18,70 | 18,81 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Břevenec | OL | 17,22 | 18,85 | 18,85 | 2014/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Radíkov | OL | 18,42 | 18,86 | 18,86 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Břevenec | OL | 18,92 | 18,82 | 18,92 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Niva | PV | 18,22 | 18,92 | 18,92 | 2015/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Domamyslice | PV | 19,04 | 18,36 | 19,04 | 2014/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Ludéřov | OL | 18,55 | 19,07 | 19,07 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Šumvald | OL | 19,08 | 18,42 | 19,08 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Haňovice | OL | 19,11 | 18,55 | 19,11 | 2015/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Čelechovice na Hané | PV | 19,11 | 18,42 | 19,11 | 2014/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2008/06/28 | Střelice, OL, | |
| 2013/06/29 | Střelice-Dětřichov, Pohár | |
| 2014/06/28 | Střelice, O pohár, Střelice-Dětřichov | |
| 2015/06/27 | Střelice - Dětřichov, Sřtelice - Dětřichov | |
| 2016/06/25 | areál Střelice-Dětřichov, Hanácká extraliga 3B | |
| 2023/07/01 | Dětřichov (Střelice), 6. kolo BIOMAC HE - Střelice (3B) | |
| 2024/06/29 | Střelice -Dědřichov, Střelice (3B) | |
| 2025/06/28 | Střelice - Dětřichov, Střelice (3B) | |
| 2026/06/27 | Střelice - Dětřichov, BHE - Střelice (3B) | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















