Dolní Němčice 2022 (Jindřichův Hradec)
3.kolo PLPÚ O pohár SDH Dolní Němčice
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | PLPU |
| Místo: | Dolní Němčice |
| Okres: | Jindřichův Hradec |
| Kraj: | Jihočeský |
| Kdy: | 26. 06. 2022 11:00 |
| Kontakt: | BAČÁK Miroslav |
| Telefon: | 728712779 |
| Začátek rezervace: | 12. 06. 2022 11:00 |
| Konec rezervace: | 26. 06. 2022 11:00 |
| Začátek tipování: | 12. 06. 2022 20:00 |
| Konec hlasování: | 26. 06. 2022 00:00 |
| Zadal: | František Janů |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dolni-nemcice-12239.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži
| Start. místo | Sbor | Jméno | Okres | Zadal |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Rynárec | PE | Tomáš Bulant | |
| 3 | Heřmaneč | JH | Ondřej Pecha | |
| 4 | Strmilov | JH | Luboš Paulus | |
| 5 | Markvarec | JH | Martin Pecha | |
| 6 | Kamenice nad Lipou | PE | Tomáš Bulant | |
| 7 | Batelov | JI | Michal Procházka | |
| 8 | Milíčov | JI | Filip Pech | |
| 9 | Český Rudolec | JH | Ondřej Huml | |
| 10 | Žirovnice | PE | Adam Hamerník | |
| 11 | Dolní Němčice | JH | Martin Pecha | |
| 12 | Telč | B | JI | Matěj Plunder |
| 13 | Strachoňovice | JI | Jiří Líčka ml. | |
| 14 | Dešná | B | JH | Aleš Coufal |
| 15 | Sedlatice | JI | Luboš Šťastný | |
| 18 | Třebětice | JH | Radim Tříletý |
Ženy
| Start. místo | Sbor | Jméno | Okres | Zadal |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Batelov | JI | Pavla Kaňkovská | |
| 2 | Strachoňovice | JI | Jiří Líčka ml. | |
| 3 | Žirovnice | PE | Eliška Švadlenová | |
| 4 | Budeč | JH | Michaela Černá | |
| 5 | Nová Včelnice | JH | Nela Kupková | |
| 6 | Kamenice nad Lipou | PE | Marketa Chalupova |
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Stará Říše | JI | 16,48 | 16,87 | 16,87 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Krotějov Sport | TA | 16,88 | 16,03 | 16,88 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Jakubov u Moravských Budějovic | TR | 17,10 | 16,91 | 17,10 | 2016/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Markvarec | JH | 17,30 | 16,58 | 17,30 | 2026/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Sedlejov | JI | 17,06 | 17,61 | 17,61 | 2009/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Žirovnice | PE | 17,65 | 17,35 | 17,65 | 2026/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Krasonice | JI | 17,58 | 17,86 | 17,86 | 2026/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Radonín | TR | 17,59 | 17,90 | 17,90 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Rozseč | JI | 17,85 | 17,91 | 17,91 | 2009/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Rozseč | JI | 17,72 | 18,06 | 18,06 | 2008/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Boršov | JI | 18,01 | 18,11 | 18,11 | 2012/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Olešná | HB | 18,13 | 17,98 | 18,13 | 2014/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Trnava | TR | 18,15 | 18,01 | 18,15 | 2014/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Český Rudolec | JH | 18,12 | 18,16 | 18,16 | 2026/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Sedlejov | JI | 17,78 | 18,18 | 18,18 | 2014/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Jakubov u Moravských Budějovic | TR | 17,65 | 18,19 | 18,19 | 2014/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Mladoňovice | TR | 17,73 | 18,21 | 18,21 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Jakubov u Moravských Budějovic | TR | 17,33 | 18,24 | 18,24 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Sedlejov | JI | 17,80 | 18,26 | 18,26 | 2008/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Telč | JI | 18,23 | 18,32 | 18,32 | 2026/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Boršov | JI | 17,92 | 18,34 | 18,34 | 2014/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Boršov | JI | 18,37 | 18,12 | 18,37 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Trnava BUSTR | TR | 17,17 | 18,39 | 18,39 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Nová Včelnice | JH | 18,32 | 18,41 | 18,41 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Sedlejov | JI | 18,41 | 18,01 | 18,41 | 2011/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Zdešov | JH | 18,45 | 18,13 | 18,45 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Nová Včelnice | JH | 17,93 | 18,49 | 18,49 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Jindřichovice | JI | 17,76 | 18,50 | 18,50 | 2012/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Dolní Cerekev | JI | 18,54 | 17,67 | 18,54 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Jindřichovice | JI | 18,55 | 17,33 | 18,55 | 2014/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Dolní Cerekev | JI | 18,47 | 18,61 | 18,61 | 2024/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Boršov | JI | 18,57 | 18,65 | 18,65 | 2009/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Mladoňovice | TR | 18,51 | 18,66 | 18,66 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Jakubov u Moravských Budějovic | TR | 17,64 | 18,67 | 18,67 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Sedlejov | JI | 18,63 | 18,71 | 18,71 | 2016/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Boršov | JI | 17,83 | 18,74 | 18,74 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Předín | TR | 18,80 | 18,06 | 18,80 | 2012/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Dešná | JH | 18,92 | 18,73 | 18,92 | 2026/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Nová Včelnice | JH | 18,74 | 18,93 | 18,93 | 2026/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Boršov | JI | 18,31 | 18,98 | 18,98 | 2010/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Boršov | JI | 18,40 | 19,05 | 19,05 | 2026/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Kamenice nad Lipou | PE | 19,09 | 19,10 | 19,10 | 2024/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Batelov | JI | 18,97 | 19,15 | 19,15 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Trnava | TR | 19,19 | 19,06 | 19,19 | 2010/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Trnava | TR | 19,21 | 19,18 | 19,21 | 2011/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Nová Včelnice | JH | 18,62 | 19,25 | 19,25 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Radonín | TR | 19,29 | 18,84 | 19,29 | 2009/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Předín | TR | 19,30 | 19,06 | 19,30 | 2008/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Boršov | JI | 19,35 | 18,96 | 19,35 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Boršov | JI | 19,37 | 19,27 | 19,37 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Telč B | JI | 16,16 | 15,87 | 16,16 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Lhotice | TR | 16,91 | 15,58 | 16,91 | 2026/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bítovánky | TR | 16,62 | 16,94 | 16,94 | 2026/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Počátky | PE | 16,98 | 17,10 | 17,10 | 2026/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Budeč B | JH | 15,44 | 17,53 | 17,53 | 2026/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Cizkrajov | JH | 17,82 | 16,84 | 17,82 | 2026/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | ŽiKa Team | PE | 17,60 | 18,15 | 18,15 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Boršov | JI | 18,30 | 17,70 | 18,30 | 2024/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Nová Říše | JI | 19,11 | 17,10 | 19,11 | 2026/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Žirovnice D | PE | 19,28 | 18,21 | 19,28 | 2026/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Písečné | JH | 19,47 | 19,84 | 19,84 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Písečné | JH | 20,72 | 19,71 | 20,72 | 2026/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | ŽiKa Team | PE | 20,04 | 21,15 | 21,15 | 2024/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Budeč B | JH | 21,57 | 15,65 | 21,57 | 2024/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Krasonice | JI | 24,88 | 19,14 | 24,88 | 2024/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | ŽiKa team | PE | 30,75 | 16,80 | 30,75 | 2026/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Budeč B | JH | NP | NP | NP | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Strmilov | JH | NP | NP | NP | 2026/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2008/08/23 | Dolní Němčice, JH, O pohár SDH Dolní Němčice | |
| 2009/06/20 | Dolní Němčice, JH, | |
| 2010/06/05 | Dolní Němčice, JH, O pohár SDH Dolní Němčice | |
| 2011/06/04 | Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice | |
| 2012/06/30 | Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice | |
| 2013/08/17 | Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice | |
| 2014/06/14 | Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice | |
| 2015/06/20 | Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice | |
| 2016/05/28 | Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice | |
| 2017/05/13 | Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice | |
| 2019/05/26 | Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice | |
| 2022/06/26 | Dolní Němčice, 3.kolo PLPÚ O pohár SDH Dolní Němčice | |
| 2023/05/21 | Dolní Němčice, 1.kolo PLPÚ / O pohár SDH Dolní Němčice | |
| 2024/06/16 | Dolní Němčice, 4.kolo PLPÚ / O pohár SDH Dolní Němčice | |
| 2025/06/01 | Dolní Němčice, 2.kolo PLPÚ O pohár SDH Dolní Němčice | |
| 2026/09/06 | Dolní Němčice, 13.kolo PLPÚ / O pohár SDH Dolní Němčice | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















