Hrubá Vrbka - has. areál 2026 (Hodonín)
O putovní pohár starosty obce Hrubá Vrbka
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | GPHO |
| Místo: | Hrubá Vrbka |
| Okres: | Hodonín |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Kdy: | 22. 08. 2026 13:00 |
| Kontakt: | Ňorek Dalimil |
| Telefon: | 737488401 |
| Začátek rezervace: | 22. 08. 2026 13:00 |
| Konec rezervace: | 22. 08. 2026 13:00 |
| Začátek tipování: | 22. 08. 2026 00:00 |
| Konec hlasování: | 22. 08. 2026 00:00 |
| Zadal: | Michal Matějíček |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy, Dorost |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hruba-vrbka-15814.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mladcová | ZL | 16,01 | 16,23 | 16,23 | 2015/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Vésky B | UH | 15,78 | 16,51 | 16,51 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Mistřín A | HO | 16,43 | 16,80 | 16,80 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Mistřín A | HO | 16,48 | 16,92 | 16,92 | 2015/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Vésky B | UH | 16,69 | 17,00 | 17,00 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zahnašovice | KM | 16,94 | 17,05 | 17,05 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Mistřín B | HO | 17,10 | 16,54 | 17,10 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Vésky B | UH | 17,17 | 17,12 | 17,17 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Mistřín A | HO | 17,17 | 17,12 | 17,17 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Vřesovice | HO | 17,11 | 17,19 | 17,19 | 2015/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Velká nad Veličkou | HO | 17,19 | 17,13 | 17,19 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Svatobořice | HO | 17,21 | 16,73 | 17,21 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Vřesovice | HO | 17,21 | 16,97 | 17,21 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Vlkoš | HO | 17,21 | 17,15 | 17,21 | 2015/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Mistřín A | HO | 17,25 | 17,19 | 17,25 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Poriadie | MY | 17,11 | 17,31 | 17,31 | 2015/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Skalica Schaeffler A | SI | 17,34 | 17,21 | 17,34 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Mistřín B | HO | 16,51 | 17,40 | 17,40 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Mistřín A | HO | 17,48 | 16,92 | 17,48 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Velká nad Veličkou | HO | 17,52 | 16,74 | 17,52 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Velká nad Veličkou | HO | 17,57 | 17,42 | 17,57 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Mistřín A | HO | 17,59 | 16,63 | 17,59 | 2016/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Pasohlávky | BO | 17,60 | 17,40 | 17,60 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Mistřín B | HO | 17,60 | 17,19 | 17,60 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Pasohlávky | BO | 17,16 | 17,64 | 17,64 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Mistřín A | HO | 17,39 | 17,65 | 17,65 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Prušánky | HO | 17,66 | 17,26 | 17,66 | 2016/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Mistřín B | HO | 16,77 | 17,77 | 17,77 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Velká nad Veličkou | HO | 17,55 | 17,79 | 17,79 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Čeložnice | HO | 17,80 | 17,23 | 17,80 | 2016/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Svatobořice | HO | 17,81 | 17,63 | 17,81 | 2015/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Skalica Schaeffler | SI | 17,50 | 17,81 | 17,81 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Svatobořice | HO | 17,87 | 17,62 | 17,87 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Svatobořice | HO | 17,37 | 17,89 | 17,89 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Ratíškovice | HO | 17,89 | 17,44 | 17,89 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Rohatec | HO | 17,94 | 17,37 | 17,94 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Pasohlávky | BO | 17,97 | 17,69 | 17,97 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Vřesovice | HO | 17,90 | 17,98 | 17,98 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Vřesovice | HO | 17,82 | 17,98 | 17,98 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Skalica INA | SI | 18,01 | 18,00 | 18,01 | 2016/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Hrubá Vrbka | HO | 17,77 | 18,05 | 18,05 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Vřesovice | HO | 18,07 | 18,02 | 18,07 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Skalica Schaeffler | SI | 18,07 | 18,00 | 18,07 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Hrubá Vrbka | HO | 17,57 | 18,13 | 18,13 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Mistřín B | HO | 18,17 | 17,70 | 18,17 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Rohatec | HO | 18,13 | 18,18 | 18,18 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Mistřín A | HO | 17,98 | 18,19 | 18,19 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Rohatec | HO | 18,23 | 18,19 | 18,23 | 2016/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Hrubá Vrbka | HO | 17,77 | 18,25 | 18,25 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Velká nad Veličkou | HO | 18,25 | 17,69 | 18,25 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















