Ivanovice na Hané 2026 (Vyškov)
memoriál Zdenka Pitnera
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | FSEU |
| Místo: | Ivanovice na Hané |
| Okres: | Vyškov |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Kdy: | 25. 04. 2026 09:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Začátek rezervace: | 25. 04. 2026 09:00 |
| Konec rezervace: | 25. 04. 2026 09:00 |
| Začátek tipování: | 25. 04. 2026 00:00 |
| Konec hlasování: | 25. 04. 2026 00:00 |
| Zadal: | Redakce FireSport |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Děti |
| Zařazeno do: | neurčeno |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-ivanovice-na-hana-c--15681.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ivanovice na Hané | VY | 16,53 | 16,58 | 16,58 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Ivanovice na Hané | VY | 16,82 | 16,75 | 16,82 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hostěrádky-Rešov | VY | 16,73 | 16,88 | 16,88 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Křenovice | VY | 16,53 | 16,91 | 16,91 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Mokrá | BO | 17,03 | 17,05 | 17,05 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Mokrá | BO | 17,07 | 16,82 | 17,07 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Ivanovice na Hané | VY | 16,87 | 17,12 | 17,12 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Habrovany | VY | 17,18 | 16,47 | 17,18 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Pustiměř A | VY | 17,27 | 17,00 | 17,27 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Topolany A | VY | 17,33 | 16,95 | 17,33 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hodějice | VY | 17,33 | 17,35 | 17,35 | 2020/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Hodějice | VY | 17,38 | 17,34 | 17,38 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Ivanovice na Hané | VY | 17,43 | 17,23 | 17,43 | 2020/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Tvarožná | BO | 16,79 | 17,44 | 17,44 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Křenovice | PR | 17,26 | 17,45 | 17,45 | 2020/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Křenovice B | VY | 17,47 | 17,24 | 17,47 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hodějice | VY | 17,49 | 17,30 | 17,49 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Ivanovice na Hané | VY | 17,36 | 17,53 | 17,53 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hostěrádky-Rešov | VY | 16,91 | 17,57 | 17,57 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Habrovany | VY | 16,84 | 17,57 | 17,57 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Myslejovice A | PV | 17,42 | 17,62 | 17,62 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Tvarožná | BO | 17,07 | 17,64 | 17,64 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Topolany A | VY | 17,69 | 16,98 | 17,69 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Tučapy A | VY | 17,69 | 17,43 | 17,69 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Luboměř | NJ | 16,90 | 17,71 | 17,71 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Mokrá | BO | 17,03 | 17,75 | 17,75 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Hostěrádky-Rešov | VY | 17,50 | 17,78 | 17,78 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Topolany A | VY | 17,79 | 17,45 | 17,79 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Křenovice | PR | 17,33 | 17,81 | 17,81 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Ivanovice na Hané | VY | 17,81 | 17,50 | 17,81 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Křenovice | VY | 17,83 | 17,69 | 17,83 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Topolany A | VY | 17,86 | 17,83 | 17,86 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Habrovany B | VY | 17,87 | 17,70 | 17,87 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Hodějice | VY | 17,25 | 17,89 | 17,89 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Mokrá | BO | 17,62 | 17,90 | 17,90 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Vrchoslavice | PV | 17,94 | 17,08 | 17,94 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Tvarožná | BO | 17,56 | 17,94 | 17,94 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Topolany B | VY | 17,76 | 17,95 | 17,95 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Radslavice | VY | 17,63 | 17,95 | 17,95 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Topolany A | VY | 16,87 | 17,97 | 17,97 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Tvarožná | BO | 17,58 | 18,00 | 18,00 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Tučapy A | VY | 17,36 | 18,03 | 18,03 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Myslejovice TOP | PV | 17,87 | 18,06 | 18,06 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Hoštice | KM | 17,68 | 18,06 | 18,06 | 2020/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Hodějice | VY | 18,07 | 17,98 | 18,07 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Tučapy A | VY | 18,08 | 18,02 | 18,08 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Želeč | PV | 17,80 | 18,08 | 18,08 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Mokrá | BO | 18,19 | 17,84 | 18,19 | 2017/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Radslavice | VY | 17,43 | 18,26 | 18,26 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Pustiměř | VY | 17,87 | 18,34 | 18,34 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2014/05/01 | Ivanovice na Hané, Memoriál Zdeňka Pitnera | |
| 2014/09/13 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2015/09/12 | Ivanovice na Hané, O pohár | |
| 2016/09/04 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2017/09/03 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2018/09/01 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2019/09/01 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2020/08/22 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2021/08/21 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2022/08/20 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2023/08/19 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2024/08/17 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2025/08/23 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2026/04/25 | Ivanovice na Hané, memoriál Zdenka Pitnera | |
| 2026/08/22 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















