Jablonec nad Nisou 2016 (Jablonec nad Nisou)
Jablonecká hala 2016 - Den 1.
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | FSEU |
| Místo: | Jablonec nad Nisou |
| Okres: | Jablonec nad Nisou |
| Kraj: | Liberecký |
| Kdy: | 09. 04. 2016 10:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Začátek rezervace: | 09. 04. 2016 10:00 |
| Konec rezervace: | 09. 04. 2016 10:00 |
| Začátek tipování: | 09. 04. 2016 20:00 |
| Konec hlasování: | 09. 04. 2016 00:00 |
| Zadal: | Redakce FireSport |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Běh s překážky |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jablonec-nad-nisou-7584.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
Starší žáci TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Těškovice | OP | 68,63 | 68,00 | 68,00 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 2. | Těškovice | OP | 68,63 | 68,00 | 68,00 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 3. | Bludov | SU | 70,63 | 69,03 | 69,03 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 4. | Bludov | SU | 70,63 | 69,03 | 69,03 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 5. | Dolní Bukovsko | CB | 79,89 | 69,19 | 69,19 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 6. | Dolní Bukovsko | CB | 69,89 | 69,19 | 69,19 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 7. | Vlčnov | UH | 71,59 | 69,65 | 69,65 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 8. | Vlčnov | UH | 71,59 | 69,65 | 69,65 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 9. | Dolní Dobrouč | UO | 72,08 | 69,83 | 69,83 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 10. | Dolní Dobrouč | UO | 82,08 | 69,83 | 69,83 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 11. | Hřibojedy | TU | 69,88 | 76,83 | 69,88 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 12. | Drnovice | VY | 71,04 | 70,74 | 70,74 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 13. | Drnovice | VY | 81,04 | 70,74 | 70,74 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 14. | Horní Hradiště | PS | 70,89 | 95,64 | 70,89 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 15. | Horní Hradiště | PS | 70,89 | 75,64 | 70,89 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 16. | Nevcehle | JI | 71,21 | 89,22 | 71,21 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 17. | Nevcehle | JI | 71,21 | 79,89 | 71,21 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 18. | Horní Slavkov | SO | 71,45 | 71,58 | 71,45 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 19. | Horní Slavkov | SO | 71,45 | 71,58 | 71,45 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 20. | Kácov | KH | 71,47 | 77,69 | 71,47 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 21. | Kácov | KH | 71,47 | 77,69 | 71,47 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 22. | Velenka | NB | 72,16 | 79,89 | 72,16 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 23. | Těpeře | JN | 75,05 | 96,29 | 75,05 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 24. | Těpeře | JN | 75,05 | 76,29 | 75,05 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 25. | Řeporyje | AB | 76,80 | 76,82 | 76,80 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 26. | Hřibojedy | TU | 79,88 | 76,83 | 76,83 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 27. | Duchcov | TP | 79,76 | 81,43 | 79,76 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 28. | Duchcov | TP | 79,76 | 81,43 | 79,76 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 29. | Velenka | NB | 82,16 | 79,89 | 79,89 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 30. | Řeporyje | AB | 86,80 | 86,82 | 86,80 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















