Letohrad- Orlice 2017 (Ústí nad Orlicí)
Orlický pohár
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | VČHL |
| Místo: | Letohrad - Orlice |
| Okres: | Ústí nad Orlicí |
| Kraj: | Pardubický |
| Kdy: | 23. 07. 2017 09:30 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Začátek rezervace: | 23. 07. 2017 09:30 |
| Konec rezervace: | 23. 07. 2017 09:30 |
| Začátek tipování: | 23. 07. 2017 20:00 |
| Konec hlasování: | 23. 07. 2017 00:00 |
| Zadal: | Honza Pajer |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
VČHL + EXPU
Rezervace na: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-letohrad---orlice-8170.html
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-letohrad---orlice-8219.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Olešnice | SM | 15,32 | 15,43 | 15,43 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Letohrad - Kunčice D | UO | 15,70 | 15,58 | 15,70 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Prchalov | NJ | 15,41 | 15,74 | 15,74 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Prchalov | NJ | 15,41 | 15,74 | 15,74 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Prchalov | NJ | 15,76 | 15,83 | 15,83 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Prchalov | NJ | 15,76 | 15,83 | 15,83 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Nevcehle | JI | 15,66 | 15,89 | 15,89 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Nevcehle | JI | 15,66 | 15,89 | 15,89 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Renmotor Jinolice | JC | 15,69 | 15,93 | 15,93 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Renmotor Jinolice | JC | 15,95 | 15,97 | 15,97 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Renmotor Jinolice | JC | 15,95 | 15,97 | 15,97 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Budeč | JH | 16,00 | 15,61 | 16,00 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Plumlov | PV | 16,02 | 15,98 | 16,02 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Renmotor Jinolice | JC | 16,45 | 16,02 | 16,02 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Nevcehle | JI | 16,03 | 15,65 | 16,03 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Frýdštejn | JN | 16,04 | 15,81 | 16,04 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Frýdštejn | JN | 16,04 | 15,81 | 16,04 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Hrabišín | SU | 15,99 | 16,05 | 16,05 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Pasohlávky B | BO | 16,06 | 15,99 | 16,06 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Renmotor Jinolice | JC | 15,50 | 16,13 | 16,13 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Budeč | JH | 16,14 | 16,14 | 16,14 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Jaronice | CB | 16,15 | 16,17 | 16,17 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Prchalov | NJ | 15,93 | 16,18 | 16,18 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Hrabůvka | PR | 16,13 | 16,18 | 16,18 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Olešnice X | OL | 15,82 | 16,21 | 16,21 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hrabůvka | PR | 16,22 | 16,01 | 16,22 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Hrabůvka | PR | 16,22 | 16,01 | 16,22 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Mysločovice | ZL | 16,23 | 15,97 | 16,23 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Čechtín A | TR | 15,77 | 16,23 | 16,23 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Olešná | HB | 16,01 | 16,24 | 16,24 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Olešná | HB | 16,01 | 16,24 | 16,24 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Bašnice | JC | 16,25 | 16,23 | 16,25 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Bašnice | JC | 16,25 | 16,23 | 16,25 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Trnava | TR | 16,26 | 16,09 | 16,26 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Trnava | TR | 16,26 | 16,09 | 16,26 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Čechtín | TR | 16,27 | 16,07 | 16,27 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Čechtín | TR | 16,27 | 16,07 | 16,27 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Nevcehle | JI | 16,28 | 15,84 | 16,28 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Čechtín | TR | 15,85 | 16,30 | 16,30 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Čechtín | TR | 15,85 | 16,30 | 16,30 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Budeč | JH | 16,32 | 15,99 | 16,32 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Stará Říše | JI | 16,33 | 16,30 | 16,33 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Olešná | HB | 16,34 | 16,18 | 16,34 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Letohrad - Kunčice D | UO | 16,34 | 16,09 | 16,34 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Olešná | HB | 16,34 | 16,18 | 16,34 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Letohrad - Kunčice D | UO | 16,34 | 16,09 | 16,34 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Doubrava | MB | 16,35 | 16,10 | 16,35 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Čikov | TR | 16,29 | 16,36 | 16,36 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Čikov | TR | 16,29 | 16,36 | 16,36 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Olešnice X | OL | 16,38 | 15,93 | 16,38 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















