Ludslavice 2026 (Kroměříž)
O pohár starosty SDH Ludslavice
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | PHL |
| Místo: | Ludslavice |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Kdy: | 30. 05. 2026 13:00 |
| Kontakt: | Pavel Lužík |
| Telefon: | 732 873 144 |
| Začátek rezervace: | 17. 05. 2026 20:00 |
| Konec rezervace: | 29. 05. 2026 20:00 |
| Začátek tipování: | 30. 05. 2026 20:00 |
| Konec hlasování: | 30. 05. 2026 00:00 |
| Zadal: | Mishi |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Veteran, Muži, Ženy, Dorost |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
Nástup družstev v 12:45, start prvního družstva 13:00
Kategorie: Muži 3B, Ženy, Muži 35+, Dorost 2B
Základna: Betonový povrch kolem základy, náběh k základně vydlážděn v celé délce
Povrch: Rovný travnatý povrch, fotbalové hřiště
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-ludslavice-15771.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži
| Start. místo | Sbor | Jméno | Okres | Zadal |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Velká (Hranice III) | PR | Mishi | |
| 2 | * | volné pro pořadatele | - | Mishi |
| 4 | Vrchoslavice | B | PV | David Matoušek |
| 5 | Dětkovice | PV | David Zatloukal | |
| 6 | Bořenovice | KM | Petr Pavelec | |
| 7 | Karolín | KM | Vojtěch Ševčík | |
| 8 | Prchalov | NJ | Ondřej Kašpar | |
| 10 | Roštění | KM | SDH Roštění | |
| 11 | Nětčice | KM | Václav Mrhálek | |
| 12 | Zahnašovice | KM | Petr Miklík | |
| 13 | Hoštice | Muži | KM | Antonín Novák |
| 14 | Litenčice | KM | Martina Maliňáková | |
| 15 | Křenovice | PR | Marek Zavřel | |
| 16 | Jistebník | NJ | Mikuláš Vyhňák | |
| 17 | Medlov | KM | Václav Niedermertl | |
| 23 | Dřevohostice | PR | Marek Ocelka | |
| 30 | Mysločovice | ZL | Vojtěch Stoklásek |
Smíšené
| Start. místo | Sbor | Jméno | Okres | Zadal |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zahnašovice | muži 35+ | KM | Mishi |
| 2 | Roštění | ženy | KM | Mishi |
| 3 | Litenčice | ženy | KM | Mishi |
| 4 | Karolín | KM | Karolína Malenovská | |
| 5 | Hošťálková | Ženy | VS | Gabriela Fusková |
| 6 | Střítež nad Ludinou | PR | Nikola Lukšíková | |
| 7 | Hlinsko | PR | Naděžda Klvaňová | |
| 8 | Dřevohostice | ženy | PR | Marek Ocelka |
| 9 | Karolín | Dorost | KM | Karolína Malenovská |
| 10 | Nětčice | Dorost | KM | Václav Mrhálek |
| 11 | Roštění | 35 | KM | Veronika Dorazínová |
| 13 | Kostelany | ženy | KM | Michaela Chybíková |
| 14 | Bohuslavice u Zlína | Ženy | ZL | Nikola Višenková |
| 15 | Záhlinice | Dorost | KM | Vojtech Zaoral |
| 16 | Křenovice | PR | Marek Zavřel | |
| 18 | Nětčice | Ženy | KM | Václav Mrhálek |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | KM | 16,67 | 16,88 | 16,88 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pravčice | KM | 16,88 | 16,90 | 16,90 | 2018/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Velká (Hranice III) | PR | 16,73 | 16,95 | 16,95 | 2026/05/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Prchalov A | NJ | 16,97 | 16,96 | 16,97 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pasohlávky | BO | 17,02 | 16,90 | 17,02 | 2019/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Babice | VS | 17,18 | 17,08 | 17,18 | 2018/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Mladcová | ZL | 17,22 | 16,89 | 17,22 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zahnašovice | KM | 17,07 | 17,27 | 17,27 | 2019/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zahnašovice | KM | 17,29 | 17,03 | 17,29 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Velký Ořechov | ZL | 17,10 | 17,31 | 17,31 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Plumlov | PV | 17,14 | 17,34 | 17,34 | 2016/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Hrabůvka | PR | 17,43 | 17,16 | 17,43 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Špičky | PR | 17,05 | 17,46 | 17,46 | 2018/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Zahnašovice | KM | 17,48 | 16,99 | 17,48 | 2018/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Babice | VS | 17,59 | 17,25 | 17,59 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Prchalov | NJ | 17,64 | 17,44 | 17,64 | 2026/05/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Plumlov | PV | 17,66 | 16,97 | 17,66 | 2019/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Křenovice | PR | 17,60 | 17,66 | 17,66 | 2019/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Karolín | KM | 17,13 | 17,74 | 17,74 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Prchalov B | NJ | 17,75 | 17,34 | 17,75 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Mladcová | ZL | 17,85 | 17,38 | 17,85 | 2013/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Radíkov | PR | 17,37 | 17,94 | 17,94 | 2019/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Pravčice | KM | 17,98 | 17,43 | 17,98 | 2013/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Špičky | PR | 17,71 | 18,00 | 18,00 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Valšovice (Hranice VI) | PR | 18,01 | 17,20 | 18,01 | 2018/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hoštice | KM | 18,08 | 17,44 | 18,08 | 2026/05/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Vysoká | PR | 17,80 | 18,10 | 18,10 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Ludslavice | KM | 17,95 | 18,11 | 18,11 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Špičky | PR | 18,12 | 17,94 | 18,12 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Luboměř | NJ | 18,14 | 17,62 | 18,14 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Valšovice (Hranice VI) | PR | 17,86 | 18,14 | 18,14 | 2019/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Zahnašovice | KM | 18,15 | 16,89 | 18,15 | 2026/05/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Ludslavice | KM | 17,63 | 18,16 | 18,16 | 2018/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Vrbětice | ZL | 18,17 | 17,56 | 18,17 | 2015/05/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Mysločovice | ZL | 18,17 | 16,66 | 18,17 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Pravčice | KM | 18,19 | 16,76 | 18,19 | 2019/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Karolín | KM | 18,19 | 17,98 | 18,19 | 2026/05/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Zahnašovice | KM | 18,20 | 17,34 | 18,20 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Mistřice | UH | 17,94 | 18,20 | 18,20 | 2015/05/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Mladcová | ZL | 18,21 | 18,05 | 18,21 | 2018/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Hustopeče nad Bečvou | PR | 18,12 | 18,33 | 18,33 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Hoštice | KM | 17,77 | 18,33 | 18,33 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Rymice | KM | 18,34 | 17,61 | 18,34 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Pravčice | KM | 17,10 | 18,37 | 18,37 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Zahnašovice | KM | 18,37 | 16,53 | 18,37 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Hlinsko | PR | 17,84 | 18,42 | 18,42 | 2018/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Prchalov B | NJ | 18,44 | 17,43 | 18,44 | 2019/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Karolín | KM | 18,52 | 17,51 | 18,52 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Křenovice | PR | 18,54 | 17,95 | 18,54 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Radkova Lhota | PR | 16,99 | 18,54 | 18,54 | 2019/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















