Malá Skála - Zrušeno !!! 2021 (Jablonec nad Nisou)
O pohár starosty SDH
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | EXČR |
| Místo: | Malá Skála |
| Okres: | Jablonec nad Nisou |
| Kraj: | Liberecký |
| Kdy: | 10. 07. 2021 11:00 |
| Kontakt: | Radek Havelka |
| Telefon: | |
| Začátek rezervace: | 10. 07. 2021 11:00 |
| Konec rezervace: | 10. 07. 2021 11:00 |
| Začátek tipování: | 10. 07. 2021 20:00 |
| Konec hlasování: | 10. 07. 2021 00:00 |
| Zadal: | Redakce FireSport |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
e-mail.: jednatel@sdh.mala-skala.cz
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mala-skala-11547.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ploukonice | SM | 15,66 | 15,95 | 15,95 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Ploukonice | SM | 15,95 | 16,12 | 16,12 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Košťálov | SM | 16,28 | 15,72 | 16,28 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Košťálov | SM | 16,52 | 16,26 | 16,52 | 2019/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Kosmonosy | MB | 16,84 | 16,73 | 16,84 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Malá Skála Béčko | JN | 16,87 | 16,46 | 16,87 | 2019/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bohuslavice Grizzlymotor | NA | 16,92 | 16,58 | 16,92 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Myštěves | HK | 16,73 | 16,98 | 16,98 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Malá Skála Béčko | JN | 16,98 | 16,86 | 16,98 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Ploukonice | SM | 17,00 | 16,33 | 17,00 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Kosmonosy | MB | 16,02 | 17,08 | 17,08 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Ploukonice | SM | 17,10 | 17,13 | 17,13 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Kosmonosy | MB | 17,14 | 16,15 | 17,14 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Pěnčín | JN | 17,23 | 17,05 | 17,23 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Olešnice | SM | 16,15 | 17,28 | 17,28 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Olešnice | SM | 17,30 | 17,02 | 17,30 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Myštěves | HK | 17,32 | 16,46 | 17,32 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bohuslavice Grizzlymotor | NA | 16,26 | 17,32 | 17,32 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Kosmonosy | MB | 16,87 | 17,32 | 17,32 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Myštěves | HK | 17,46 | 16,41 | 17,46 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Myštěves | HK | 17,47 | 17,44 | 17,47 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Olešnice | SM | 16,88 | 17,49 | 17,49 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Pěnčín | JN | 17,08 | 17,49 | 17,49 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Sychrov | MB | 16,55 | 17,51 | 17,51 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Zlatá Olešnice | JN | 16,80 | 17,59 | 17,59 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Sychrov | MB | 17,59 | 16,39 | 17,59 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Bechov | MB | 17,57 | 17,62 | 17,62 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Olešnice | SM | 16,66 | 17,67 | 17,67 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Břehy | MB | 17,01 | 17,80 | 17,80 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Bratříkov | JN | 17,14 | 17,81 | 17,81 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Bratříkov | JN | 17,61 | 17,82 | 17,82 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Jeřmanice | LI | 17,74 | 17,90 | 17,90 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Bratříkov | JN | 17,90 | 17,72 | 17,90 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Kosmonosy | MB | 17,91 | 16,75 | 17,91 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Renmotor Jinolice | JC | 17,91 | 15,84 | 17,91 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Krásná Ves B | MB | 17,77 | 17,95 | 17,95 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Pěnčín | JN | 16,29 | 17,96 | 17,96 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Jeřice | JC | 17,97 | 16,56 | 17,97 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Bratříkov | JN | 17,30 | 17,99 | 17,99 | 2019/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Kosmonosy | MB | 18,06 | 17,70 | 18,06 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Katusice | MB | 18,07 | 17,84 | 18,07 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Bohuslavice Grizzlymotor | NA | 17,29 | 18,08 | 18,08 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Krásná Ves | MB | 18,13 | 17,71 | 18,13 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Kosmonosy | MB | 18,15 | 16,60 | 18,15 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Krásná Ves | MB | 18,17 | 17,74 | 18,17 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Jeřmanice | LI | 18,01 | 18,19 | 18,19 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Jeřice | JC | 18,21 | 17,77 | 18,21 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Katusice | MB | 16,51 | 18,23 | 18,23 | 2019/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Radimovice | LI | 18,25 | 17,16 | 18,25 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Jeřice | JC | 17,41 | 18,25 | 18,25 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2019/09/22 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
| 2020/09/19 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
| 2021/07/10 | Malá Skála - Zrušeno !!!, O pohár starosty SDH | |
| 2021/09/18 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
| 2022/08/13 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
| 2023/08/12 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
| 2024/08/10 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
| 2025/08/09 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
| 2026/08/15 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















