Neuměř 2024 - Memoriál Miroslava Becka

Liga: ZČHL
Místo: Neuměř
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Kdy: 20. 07. 2024 12:00
Kontakt:   Valenta Jakub
Telefon:  +420 720 548 609

Začátek rezervace: 06. 07. 2024 20:00
Konec rezervace: 20. 07. 2024 12:00
Začátek tipování:  20. 07. 2024 20:00
Konec hlasování: 20. 07. 2024 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-neumer-13633.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Zahorčice KTJosef Kolář
23Horní Kamenice DOVlastimil Žák
35Únětice 1911 PJPetr Skala
46Dehtín KTVláďa Kučera
57Hlubyně PBJiří Novotný
68Mokrouše PJLukáš Matouš
710Horní Lukavice PJJan Hůla
812Robčice PJRadek Růt
913Želčany PJVáclav Kasl
1015Únětice 1911 "B"PJOndřej Kail
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJPetr Skala
25Štítary DOMartina Hradecká
320Poděvousy DOVladimír Štýs


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ves Touškov PJ14,6415,1814,642022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ves Touškov PJ14,67NP14,672023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Srbice DO14,7216,7114,722022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Újezd DONP14,8314,832023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Únětice 1911 PJ16,2014,9214,922023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Neuměř DO15,12NP15,122022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Újezd DONP15,1315,132022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Strýčkovice DO15,4115,6715,412023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hadrava KT22,5715,4415,442022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Krchleby DO15,8515,5215,522023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kostelec TC15,5817,5715,582022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Krchleby DO16,1015,5815,582022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Oprechtice Sport DO15,5915,9715,592022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Strýčkovice DO15,8015,6915,692022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Křenovy DO15,8216,3715,822023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hadrava KT15,8715,9415,872023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Ves Touškov PJ--15,932012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Všekary DO15,9316,5615,932023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Honezovice PJ--16,102007/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Štítary DO--16,402012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Strýčkovice DO--16,452012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Oprechtice Sport DO16,50NP16,502023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Všekary DONP16,5716,572022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Neuměř DO--16,582012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Srbice DO16,6716,9316,672023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kostelec TC16,7316,7216,722023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Březové Hory PB26,7816,8816,882022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Vidice DO18,0317,0917,092022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Všekary DO--17,172012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Kostelec TC--17,232012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Všekary DO--17,252007/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Ves Touškov PJ--17,382009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Neuměř DO--17,612009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hradec PJ--17,642012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Vidice DONP17,7717,772023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Honezovice PJ--18,192008/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Chudenice KT18,2018,9218,202023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Kostelec TC--18,752009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Štichov DONP18,9318,932023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Hradec PJ--18,932008/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Neuměř DO--19,102007/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Všekary DO--19,132009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Neuměř DO--19,632008/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Hradec PJ--19,812007/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Všekary DO--20,342008/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Lisov PJ--21,752012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Ves Touškov PJ--22,322007/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Holýšov DO24,2722,3422,342022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Neuměř VeterániDO22,8522,4822,482023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Kvíčovice DO24,5125,2924,512022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nové Sedliště TC--30,362012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Ves Touškov PJ--NP2008/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Lisov PJ--NP2008/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Honezovice PJ--NP2012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Honezovice PJ--NP2009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Lisov PJ--NP2007/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Horní Kamenice DO--NP2012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Hradec PJ--NP2009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Neuměř DONPNPNP2023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Lisov PJ--NP2009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Bolkov PJ15,3415,63MS2023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Srbice DO17,5119,9517,512023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Srbice DO17,8218,4017,822022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hadrava KT18,3417,8817,882023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Strýčkovice DO19,1317,9017,902022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Oprechtice Sport DO18,8217,9717,972022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Strýčkovice DO--18,452012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Oprechtice Sport DO26,6518,6218,622023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hadrava KT19,1618,7418,742022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Strýčkovice DO19,3219,0019,002023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Srbice DO--19,362012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nové Sedliště TC--19,922012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kostelec TC19,9426,7219,942023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Osvračín DONP20,0520,052022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kostelec TC20,1122,1120,112022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Horšovský Týn DO20,6720,1620,162022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Všekary DO20,4522,3220,452023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Březové Hory PB21,4020,4720,472022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Březí DO22,6720,6420,642022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Osvračín DO20,9220,8720,872023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Březí DO20,94NP20,942023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Vidice DO21,04NP21,042023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Horšovský Týn DO34,3121,6221,622023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Vidice DO27,8122,1022,102022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Ves Touškov PJ--23,942012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Všekary DONP24,8024,802022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Lisov PJ--NP2012/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/08/18 Neuměř, O pohár
OPH
2008/08/16 Neuměř, O pohár
OPH
2009/08/22 Neuměř, O pohár
OPH
2012/08/18 Neuměř, O pohár
OPH
2022/09/03 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka
OPH
2023/08/26 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka
OPH
2024/07/20 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka
ZČHL
2024/08/24 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka
OPH
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/29 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2024/06/30 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2024/07/20 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka
ZČHL
2024/07/21 Poděvousy, O pohár Víti Veselého
ZČHL
2024/07/27 Robčice, O pohár obce Robčice
ZČHL
2024/07/28 Buková, O pohár Srnčiho vrchu
ZČHL
2024/08/03 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2024/08/04 Stýskaly, Stýskalský víkend
ZČHL
2024/08/17 Štěnovický Borek, O pohár SDH Štěnovický Borek
ZČHL
2024/08/18 Únětice, HASIČSKÝ VÍKEND V ÚNĚTICICH
ZČHL
2024/08/31 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga