Hřiště Racková 2024 (Zlín)
O pohár starosty SDH Racková
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | ZLPS |
| Místo: | Racková |
| Okres: | Zlín |
| Kraj: | Zlínský |
| Kdy: | 26. 05. 2024 13:00 |
| Kontakt: | Michal Staněk |
| Telefon: | 604 907 214 |
| Začátek rezervace: | 12. 05. 2024 18:00 |
| Konec rezervace: | 25. 05. 2024 13:00 |
| Začátek tipování: | 26. 05. 2024 20:00 |
| Konec hlasování: | 26. 05. 2024 00:00 |
| Zadal: | Administrátor ZLPS |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | - |
| Zařazeno do: | neurčeno |
| Stránky pořadatele: | http://sdhrackova.cz/ |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rackova-14150.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži
| Start. místo | Sbor | Jméno | Okres | Zadal |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Racková | ZL | Administrátor ZLPS | |
| 2 | Míkovice | UH | Filip Škrášek | |
| 3 | Staré Město | UH | Igor Malina | |
| 4 | Vrbka | Muži | KM | Josef Pospíšil |
| 5 | Sazovice | Muži | ZL | Lucie Štefková |
| 6 | Mysločovice | ZL | Aneta Lysáková | |
| 7 | Mistřice | UH | Igor Malina | |
| 8 | Velký Ořechov | ZL | Patrik Hruška | |
| 9 | Mladcová | ZL | Lukáš Struška | |
| 10 | Kněžpole | B | UH | Jakub Volařík |
| 11 | Vřesovice | HO | Lucie Bartošová | |
| 12 | Chvalnov | KM | Daniel Šušlík | |
| 13 | Zahnašovice | KM | Petr Miklík | |
| 14 | Kněžpole | A | UH | Daniel Palčík |
| 15 | Částkov | UH | Tomáš Hoferek | |
| 16 | Pitín | UH | Tomáš Šašinka | |
| 17 | Litenčice | KM | Filip Měrka | |
| 18 | Lukov | ZL | Michal Kadlčák | |
| 19 | Mirošov | B | ZL | Administrátor ZLPS |
| 20 | Trnava | ZL | Jiří Vajďák | |
| 21 | Vrbětice | ZL | Bronislav Lysák | |
| 22 | Bratřejov | muži | ZL | Kristýna Tomšová |
| 23 | Karolín | KM | Vojtěch Ševčík | |
| 24 | Salaš | UH | Michal Janováč | |
| 25 | Veselá | ZL | Mates Juřík | |
| 26 | Oldřichovice | ZL | Jan Brázda | |
| 27 | Nevšová | C | ZL | David Marcaník |
| 28 | Všemina | ZL | Dzidza Dzidza | |
| 29 | Bojkovice | UH | Tomáš Šašinka | |
| 30 | Prchalov | B | NJ | Jakub Šenk |
| 31 | Lhota | ZL | Jan Ondrašík | |
| 32 | Nedašov | ZL | Administrátor ZLPS |
Smíšené
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mysločovice | ZL | 15,93 | 15,31 | 15,93 | 2026/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zahnašovice | KM | 16,32 | 16,38 | 16,38 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Velký Ořechov C | ZL | 16,46 | 16,46 | 16,46 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zahnašovice | KM | 16,48 | 16,02 | 16,48 | 2026/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Zahnašovice | KM | 16,62 | 16,71 | 16,71 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Mysločovice | ZL | 16,50 | 16,71 | 16,71 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zahnašovice | KM | 16,84 | 16,76 | 16,84 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Mistřice | UH | 16,85 | 16,62 | 16,85 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Mysločovice | ZL | 16,90 | 16,14 | 16,90 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Vřesovice | HO | 16,82 | 16,94 | 16,94 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Velký Ořechov | ZL | 16,98 | 16,94 | 16,98 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Velký Ořechov | ZL | 16,20 | 17,02 | 17,02 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Vésky B | UH | 17,06 | 16,85 | 17,06 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Mladcová | ZL | 16,77 | 17,09 | 17,09 | 2026/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Babice | VS | 17,19 | 16,61 | 17,19 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Kněžpole | UH | 16,74 | 17,26 | 17,26 | 2026/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Mladcová | ZL | 17,27 | 16,55 | 17,27 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Vřesovice | HO | 17,36 | 17,14 | 17,36 | 2026/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Mladcová | ZL | 17,40 | 17,15 | 17,40 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Hradčovice | UH | 17,16 | 17,40 | 17,40 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Veselá | ZL | 17,03 | 17,40 | 17,40 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Nevšová C | ZL | 16,83 | 17,42 | 17,42 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Mirošov C | ZL | 17,42 | 16,88 | 17,42 | 2026/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Zahnašovice | KM | 17,35 | 17,43 | 17,43 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Vrbětice | ZL | 17,08 | 17,44 | 17,44 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Mladcová | ZL | 17,45 | 17,14 | 17,45 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zahnašovice | KM | 17,54 | 17,28 | 17,54 | 2014/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Zahnašovice | KM | 17,42 | 17,59 | 17,59 | 2013/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Velký Ořechov C | ZL | 17,25 | 17,61 | 17,61 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Vrbětice | ZL | 17,64 | 17,49 | 17,64 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Zahnašovice | KM | 17,10 | 17,66 | 17,66 | 2018/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Nevšová | ZL | 16,85 | 17,67 | 17,67 | 2026/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Hradčovice | UH | 17,68 | 17,67 | 17,68 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Vysoké Pole | ZL | 17,32 | 17,70 | 17,70 | 2014/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Vrbětice | ZL | 17,75 | 17,58 | 17,75 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Vrbětice | ZL | 17,80 | 17,62 | 17,80 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Vésky B | UH | 17,66 | 17,81 | 17,81 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Slušovice | ZL | 17,78 | 17,81 | 17,81 | 2026/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Pravčice | KM | 17,82 | 17,56 | 17,82 | 2018/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Velký Ořechov B | ZL | 17,65 | 17,82 | 17,82 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Mirošov B | ZL | 17,83 | 17,18 | 17,83 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Lhota | ZL | 17,76 | 17,84 | 17,84 | 2026/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Vésky B | UH | 17,86 | 17,84 | 17,84 | 2013/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Vrbětice | ZL | 17,75 | 17,84 | 17,84 | 2014/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Pasohlávky | BO | 17,85 | 16,67 | 17,85 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Senetářov | BK | 17,87 | 17,52 | 17,87 | 2026/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Velký Ořechov C | ZL | 17,84 | 17,87 | 17,87 | 2018/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Lukov | ZL | 17,88 | 17,90 | 17,90 | 2013/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Hradčovice | UH | 17,91 | 16,97 | 17,91 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Vésky | UH | 17,94 | 17,27 | 17,94 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















