Radimovice 2015 (Liberec)
Sychrovský pohár
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | EXČR |
| Místo: | Radimovice |
| Okres: | Liberec |
| Kraj: | Liberecký |
| Kdy: | 22. 08. 2015 11:00 |
| Kontakt: | Aleš Šrytr |
| Telefon: | 482428601 |
| Začátek rezervace: | 01. 08. 2015 00:00 |
| Konec rezervace: | 22. 08. 2015 11:00 |
| Začátek tipování: | 08. 08. 2015 20:00 |
| Konec hlasování: | 22. 08. 2015 00:00 |
| Zadal: | Aleš Šrytr |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: | http://www.sdhplus.cz |
Poznámka pořadatele
Finanční odměny v celkové výši 35.800,- Kč včetně tipovací akce Sázka na sebe - nejpřesnější odhad svého času (při prezenci) - odměna muži 5.000,- Kč, ženy 3.000,- Kč bez ohledu na konečné pořadí. Věcné ceny, originální medaile a poháry. Prémie za překonání rekordu trati. Velkoplošná obrazovka. Třicetimetrová tribuna. Bohaté občerstvení. Vystoupení Prague Stars Cheerleaders. Kdo nebude v Radimovicích, jako by nebyl.
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-radimovice-6121.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži
Ženy
| Start. místo | Sbor | Jméno | Okres | Zadal |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Benešov u Semil | SM | Aleš Šrytr | |
| 2 | Chrášťany | LT | Redakce FireSport | |
| 3 | Sychotín | BK | Redakce FireSport | |
| 4 | Nevcehle | JI | Redakce FireSport | |
| 5 | Huť | JN | Aleš Šrytr | |
| 6 | Vitiněves | JC | Redakce FireSport | |
| 7 | Libuň | JC | Redakce FireSport | |
| 8 | Dvorce | TA | Petr Kozel | |
| 9 | Krásná Ves | MB | Veronika Kneblová | |
| 10 | Malá Skála | Béčko | JN | Nikola Hanyšová |
| 11 | Radimovice | LI | Anna | |
| 12 | Letohrad - Orlice | UO | Veronika Borůvková | |
| 13 | Jablonec nad Jizerou | SM | Karolína Jonová | |
| 15 | Bratříkov | JN | Zuzana Pfeiferová | |
| 16 | Touchovice | LN | Lucie Hajmová |
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radíkov | PR | 15,97 | 15,95 | 15,97 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Chrášťany | LT | 15,90 | 16,26 | 16,26 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Ploukonice | SM | 16,38 | 16,34 | 16,38 | 2025/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Chrášťany | LT | - | - | 16,41 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Radíkov | OL | 16,52 | 15,94 | 16,52 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Chrášťany | LT | 16,04 | 16,57 | 16,57 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Sychotín | BK | - | - | 16,58 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Sychotín B | BK | 16,60 | 16,29 | 16,60 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Chrášťany | LT | 16,55 | 16,60 | 16,60 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Košťálov | SM | 16,68 | 16,42 | 16,68 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Letohrad - Kunčice | UO | 16,41 | 16,73 | 16,73 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Letohrad - Orlice | UO | 16,75 | 16,76 | 16,76 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Benešov u Semil | SM | 16,78 | 16,66 | 16,78 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Benešov u Semil | SM | - | - | 16,83 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bohuslavice Grizzlymotor | NA | 16,85 | 16,62 | 16,85 | 2025/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Ploukonice | SM | 16,90 | 16,14 | 16,90 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Košťálov | SM | 16,92 | 16,56 | 16,92 | 2021/09/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Vitiněves | JC | 16,96 | 16,32 | 16,96 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Myštěves | HK | 16,96 | 16,96 | 16,96 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Rokytno | PA | 17,00 | 16,82 | 17,00 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Stará Říše | JI | 17,08 | 17,05 | 17,08 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Nevcehle | JI | 16,99 | 17,11 | 17,11 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Skrochovice | OP | 16,52 | 17,11 | 17,11 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Kosmonosy | MB | 16,71 | 17,14 | 17,14 | 2021/09/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Olešnice | SM | 16,38 | 17,17 | 17,17 | 2026/05/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Radimovice | LI | 17,21 | 17,03 | 17,21 | 2025/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Pěnčín | JN | 16,40 | 17,22 | 17,22 | 2021/09/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Kosmonosy | MB | 17,24 | 16,74 | 17,24 | 2025/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bechov | MB | 17,06 | 17,26 | 17,26 | 2021/09/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Huť | JN | 17,23 | 17,26 | 17,26 | 2025/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Ploukonice | SM | 17,13 | 17,27 | 17,27 | 2022/05/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Touchovice | LN | 17,11 | 17,28 | 17,28 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Benešov u Semil | SM | 17,31 | 16,73 | 17,31 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Myštěves | HK | 17,32 | 17,02 | 17,32 | 2026/05/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Ploukonice | SM | 16,56 | 17,33 | 17,33 | 2020/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Krásná Ves | MB | - | - | 17,34 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Libuň | JC | - | - | 17,39 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Vitiněves | JC | 17,48 | 16,80 | 17,48 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Kosmonosy | MB | 17,12 | 17,51 | 17,51 | 2026/05/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Radíkov | PR | 17,53 | 16,48 | 17,53 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Košťálov | SM | 17,55 | 16,68 | 17,55 | 2020/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Myštěves | HK | 17,07 | 17,55 | 17,55 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Myštěves | HK | 17,55 | 16,62 | 17,55 | 2025/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Bohuslavice Grizzlymotor | NA | 17,59 | 17,08 | 17,59 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Olešnice | SM | 16,84 | 17,59 | 17,59 | 2025/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Jablonec nad Jizerou | SM | 17,60 | 16,98 | 17,60 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Ploukonice | SM | 17,60 | 16,39 | 17,60 | 2021/09/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Katusice | MB | 17,62 | 17,38 | 17,62 | 2026/05/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Malá Skála | JN | 17,05 | 17,62 | 17,62 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Sychotín | BK | 17,64 | 16,92 | 17,64 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 1996/08/24 | Radimovice, LI, Sychrovský pohár | |
| 1997/08/23 | Radimovice, LI, Sychrovský pohár | |
| 1998/08/22 | Radimovice, LI, Sychrovský pohár | |
| 1999/08/21 | Radimovice, LI, Sychrovský pohár | |
| 2007/08/19 | Radimovice, LI, Sychrovský pohár | |
| 2008/08/24 | Radimovice, LI, Sychrovský pohár | |
| 2010/08/29 | Radimovice, -, SYCHROVSKÝ POHÁR | |
| 2013/08/17 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
| 2014/08/23 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
| 2015/08/22 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
| 2016/08/20 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
| 2017/08/19 | Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ | |
| 2018/05/20 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
| 2019/05/19 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
| 2020/09/13 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
| 2021/09/26 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
| 2022/05/22 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
| 2023/05/21 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
| 2024/05/19 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
| 2025/08/31 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
| 2026/05/30 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















